GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

KAZAM Life R5 - solidny i wytrzymały

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-05-20 17:29 - czytano: 802 razy - dodaj komentarz
KAZAM Life R5 - solidny i wytrzymałyKAZAM – brytyjska marka telefonów komórkowych i smartfonów, wprowadza na polski rynek wyjątkowo wytrzymały model - KAZAM Life R5. Odporny na brud, kurz, uszkodzenia, a nawet wodę, model R5 jest idealnym urządzeniem dla osób ceniących wyjątkową trwałość i jakość urządzeń mobilnych. Cechy te są szczególnie przydatne dla osób używających telefonu w trudnych warunkach zewnętrznych czy też uprawiających sporty ekstremalne.
REKLAMA
Kazam Life R5
Kazam
KAZAM Life R5 to telefon dedykowany dla osób, które ze względu na charakter swojej pracy lub aktywnego trybu prowadzonego życia, potrzebują bardzo wytrzymałego telefonu. Life R5 wyposażono w 2-calowy pokryty powłoką odporną na zarysowania wyświetlacz o rozdzielczości 240x320. Dla osób pracujących w głośnym otoczeniu lub chcących ukryć miejsce swojego przebywania, dodatkowym udogodnieniem jest funkcja redukcji szumów i możliwość ustawienia odgłosów w tle podczas rozmowy.
Urządzenie jest solidnie przystosowane do ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi. Obudowa telefonu spełnia normy IP67 - jest odporna na brud i kurz oraz pozostaje wodoszczelna nawet do 30 min na głębokości do 1 metra. Ponadto producent zwiększył poziom odporności o dodatkowe cechy, np. wytrzymałość na upadek z wysokości nawet 2 metrów oraz wytrzymałość na nacisk do 1,5 tony. Model R5 zapewnia użytkownikowi całkowitą swobodę korzystania z urządzenia, bez konieczności jakichkolwiek obaw o sprzęt.

KAZAM R5 dostosowany jest do potrzeb aktywnych, głównie pracujących poza biurem użytkowników, np. w budownictwie, przemyśle, logistyce, policji, ochronie, etc. Obudowa wykonana jest z materiałów antypoślizgowych, by można było bezpiecznie chwycić telefon mokrą ręką lub przez rękawiczkę. Wbudowana latarka jest ogromnym udogodnieniem, ponieważ pozwala na podświetlenie zaciemnionych miejsc. W zestawie sprzedażowym znajduje się kompas, który można przypiąć do telefonu. Wbudowany aparat główny 2 MPix umożliwia wykonywanie zdjęć i rejestrowanie nagrań wideo. Natomiast uproszczona wersja czytnika e-booków pozwala na bieżący podgląd materiałów szkoleniowych, prezentacji czy tekstów, co przydaje się podczas pracy poza biurem.

Bateria o pojemności 2500 mAh zapewnia długi czas pracy telefonu, bez konieczności dodatkowego zasilania (nawet do 2 miesięcy).

Sugerowana cena detaliczna:
299 zł
Źródło: Kazam
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: