GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Doskonałe wyniki finansowe ZTE

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-05-15 17:37 - czytano: 471 razy - dodaj komentarz
Doskonałe wyniki finansowe ZTEZTE, globalny producent nowoczesnych urządzeń oraz technologii telekomunikacyjnych osiągnął trzykrotny wzrost dochodów w I kwartale 2014 roku. Prognozy na pierwszą połowę 2014 roku zakładają dochód na poziomie od 800 milionów do miliarda yuanów (RMB). Trzykrotny wzrost dochodu w pierwszym kwartale 2014 roku był możliwy dzięki dynamicznemu rozwojowi firmy na rynku technologii 4G/LTE. Zysk netto w pierwszym kwartale br. wyniósł 622 miliony RMB, co oznacza wzrost o 203,5% w stosunku do roku
REKLAMA
poprzedniego. Podstawowy zysk na akcję odpowiada górnej granicy wcześniejszej prognozy i kształtuje się na poziomie 0,18 RMB. Przychody wzrosły o 5,5% do 19,05 miliarda RMB.

W pierwszym półroczu br. zysk netto osiągnie poziom od 800 milionów RMB do 1 miliarda RMB, co oznacza wzrost o 158,1% do 222.6% w porównaniu do roku ubiegłego. Doskonałe wyniki finansowe ZTE są efektem optymalizacji kosztowej, wzrostu poziomu marży w operacjach międzynarodowych oraz dynamicznego wzrostu przychodów ze sprzedaży systemów niezbędnych do budowy infrastruktury 4G w Chinach.

W sektorze telekomunikacyjnym nowe możliwości biznesowe opierają się głównie o projekty związane z budową infrastruktury sieci bezprzewodowych i szerokopasmowych. Wśród innych perspektywicznych obszarów biznesu telekomunikacyjnego wymienić można rozwój mobilnego internetu, a co za tym idzie rosnący popyt na smartfony i urządzenia do przesyłania danych, jak również nowe technologie takie jak cloud computing, internet rzeczy i inteligentne miasta.

W Chinach, nowa fala inwestycji w sektorze telekomunikacyjnym wynika z dynamicznej budowy i rozwoju sieci 4G. ZTE nadal będzie śledzić plany operatorów i rozwijać nowe technologie, aby utrzymać wiodącą pozycję na tym rynku.

Globalnie, ZTE zamierza koncentrować się na obecności na kluczowych rynkach i rozwijaniu relacji z największymi, międzynarodowymi operatorami telekomunikacyjnymi dostosowując urządzenia do potrzeb klientów i nieustannie wprowadzając innowacje rozwiązania. Dodatkowo, firma będzie kłaść duży nacisk na efektywność operacyjną i projektową.
Źródło: ZTE
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: