GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Nowe modele smartfonów z WP 8.1 Nokia Lumia: 630, 635 i 930

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-05-13 18:06 - czytano: 6922 razy - dodaj komentarz
Nowe modele smartfonów z WP 8.1 Nokia Lumia: 630, 635 i 930Nowe modele smartfonów Nokia Lumia 630, Lumia 635 i Lumia 930 już wkrótce będą dostępne w Polsce. Wszystkie smartfony działają pod kontrolą systemu operacyjnego Windows Phone 8.1, który pozwala na jeszcze większą personalizację ekranu. Centrum Powiadomień natomiast to łatwiejsze zarządzanie telefonem. Ponadto system udostępnia szybsze sposoby pisania i komunikowania się dzięki klawiaturze WordFlow Funkcje biznesowe Windows Phone 8.1 ułatwią specjalistom IT zdalne zarządzanie urządzeniami
REKLAMA
Nokia Lumia 635
Microsoft
Nokia Lumia 630
Microsoft
Nokia Lumia 930
Microsoft
(m.in. tworzenie list aplikacji możliwych do pobrania i list aplikacji zabronionych), a użytkownikom bezpieczne korzystanie z kluczowych aplikacji i usług firmowych. Elementami poprawiającymi bezpieczeństwo są tutaj m.in. łączenie się z siecią firmową z telefonu przy użyciu sieci VPN oraz protokół S/MIME, który zwiększa bezpieczeństwo wiadomości e-mail wysyłanych do i z konta usługi Exchange ActiveSync (EAS). Nowe smartfony charakteryzuje połączenie usług Windows Phone 8.1 Microsoft i Nokia oraz design nawiązujący do wzornictwa linii Lumia.

Lumia 630 i Lumia 635 – mocne parametry w przystępnej cenie
Modele Nokia Lumia 630 i Lumia 635 to smartfony dla użytkowników, którzy chcą zawsze być online. Mocny, czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon o taktowaniu 1,2 GHz oraz 4,5-calowy ekran z technologią ClearBlack pod warstwą ochroną Gorilla Glass 3 sprawiają, że korzystanie z mediów społecznościowych jest szybkie i wygodne. Ponadto telefony oferują te same funkcje i usługi, co inne modele z serii Lumia, m.in. Bing Health and Fitness, która pomaga w prowadzeniu zdrowego trybu życia, pełen pakiet Microsoft Office, One Drive pozwalający na udostępniane dokumentów, bezpłatny streaming Nokia MixRadio z ulubioną muzyką oraz mapy i nawigację Nokia HERE. Lumia 630 w wersji na dwie karty SIM (dostępny jest również model single SIM), szczególnie dobrze sprawdzi się w rękach osób, które szukają wygody i chcą korzystać z telefonu służbowego i prywatnego na jednym urządzeniu, a także użytkowników poszukujących oszczędności. Jedna karta może służyć np. do połączeń głosowych, natomiast druga do transferu danych. Model Lumia 635 jest przystosowany do obsługi sieci 4G/LTE. Połączenie tych funkcji z klasycznym designem linii Lumia sprawia, że oba smartfony wpisują się w najnowsze trendy mobilnej komunikacji.

Długo wyczekiwana premiera – Lumia 930
Nokia Lumia 930 działająca pod kontrolą systemu Windows Phone 8.1 to urządzenie dla bardziej wymagających użytkowników. Aparat PureView 20 Mpix wyposażony w optyczną stabilizację obrazu w połączeniu z czterema wielokierunkowymi mikrofonami i zaawansowanymi opcjami redukcji szumów pozwala na tworzenie wysokiej jakości realistycznych nagrań wideo w różnych warunkach zewnętrznych. Klipy wyświetlane na 5-calowym wyświetlaczu Full HD z technologią ClearBlack można oglądać nawet w pełnym słońcu. Z takimi aplikacjami, jak Nokia Storyteller łatwo będzie się nimi podzielić z rodziną i znajomymi.

Smartfon Nokia Lumia 930 to również najnowsze funkcje systemu Windows Phone 8.1. Dynamiczne kafelki prezentują aktualne informacje na interesujące użytkownika tematy, Centrum Powiadomień pozwala na prostsze zarządzanie urządzeniem, a nowe funkcje, takie jak dostosowywane obrazy tła na ekranie głównym, nadają systemowi Windows Phone 8.1 wyjątkowo osobisty charakter.

Dobrze dobrane aplikacje ułatwiają i uprzyjemniają codzienne życie. Smartfon Nokia Lumia 930 daje dostęp do setek tysięcy aplikacji w Sklepie Windows Phone. Można tu znaleźć tak popularne tytuły jak Zinio, Vyclone, Vimeo, Skype i wiele innych. Szereg aplikacji zostało opracowanych specjalnie z myślą o funkcjach najnowszego systemu Windows Phone 8.1, dlatego wybór aplikacji do Nokia Lumia 930 jest jeszcze bardziej atrakcyjny.

Smartfon doskonale leży w dłoni i z łatwością zmieści się w każdej kieszeni. Za jego płynną pracę odpowiada czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 800 o taktowaniu 2,2 GHz i 2 GB pamięci RAM. W Polsce dostępne będą trzy wersje kolorystyczne modelu Lumia 930 (czarna, biała oraz zielona).

Ceny:
 • Nokia Lumia 630 single SIM/ dual SIM – 699 PLN
 • Nokia Lumia 635 LTE – 799 PLN
 • Nokia Lumia 930 – 2259 PLN
Źródło: Microsoft Devices
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: