GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

ID HD w ofercie Cyfrowego Polsatu

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-04-17 17:03 - czytano: 544 razy - dodaj komentarz
ID HD w ofercie Cyfrowego Polsatu17 kwietnia br. do oferty Cyfrowego Polsatu dołączył ID HD od Discovery Networks – kanał tematyczny poświęcony trzymającym w napięciu śledztwom, zbrodniom, pełnym emocji historiom, dramatom i tajemnicom. Stacja znalazła się w podstawowym pakiecie Familijnym Max HD. Nowy kanał ID HD zajął 130 pozycję na liście Cyfrowego Polsatu i wzbogaci jeden z najpopularniejszych pakietów – Familijny Max HD. Jest dziesiątym kanałem z rodziny Discovery w ofercie największej polskiej platformy satelitarnej.
REKLAMA
ID HD fascynuje widzów dzięki sugestywnym i pełnym emocji historiom, w których gra toczy się o najwyższą stawkę, napięcie narasta z minuty na minutę, a zaskoczenie przynosi ulgę i satysfakcję. Kanał dostarcza swoim widzom najbardziej intrygujące opowieści, bardzo osobiste i intymne szczegóły historii przyjaciół, rodzin i bliskich, co wzbudza empatię, współczucie i buduje zaangażowanie. Prawdziwe historie zaskakują, szokują i trzymają w napięciu aż do samego końca.

Pakiet Familijny Max HD wraz z nową stacją od Discovery Networks zapewnia dostęp 98 kanałów dla całej rodziny, w tym 20 w jakości HD. Klienci tego pakietu przez 4 pierwsze miesiące, które są zwolnione z opłat abonamentowych, mogą dodatkowo oglądać kanały z pakietów Film HD i Sport HD, a także treści z pakietu IPLA MIX w ramach największej telewizji internetowej IPLA. Po okresie promocyjnym klient sam decyduje, z jakich pakietów korzysta i ma możliwość ich swobodnej zmiany podczas całego okresu trwania umowy.

Na liście kanałów Cyfrowego Polsatu znajduje się obecnie ponad 140 kanałów polskojęzycznych i ponad 40 stacji w jakości HD. 10 stacji w ofercie operatora to propozycje od Discovery Networks: ID HD, ID, TLC, TLC HD, Discovery, Discovery HD, Animal Planet, Animal Planet HD, Discovery Turbo Extra, Discovery Science. Oprócz stacji kodowanych, dekodery Cyfrowego Polsatu zapewniają dostęp do ponad 500 kanałów FTA.
Źródło: Cyfrowy Polsat
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: