GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Kolejny sezon T-Mobile Ekstraklasy wyłącznie w kanałach sportowych platformy nc+

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-03-26 17:45 - czytano: 424 razy - dodaj komentarz
Kolejny sezon T-Mobile Ekstraklasy wyłącznie w kanałach sportowych platformy nc+Obecne rozgrywki T-Mobile Ekstraklasy wchodzą w decydującą fazę, a platforma nc+ myśli już o ich kolejnej edycji. Wszystkie mecze sezonu 2014/2015 polskiej ligi zostaną pokazane wyłącznie w kanałach sportowych nc+: CANAL+ Sport i nSport. Spotkania piłkarskiej ekstraklasy nie będą dostępne w kanałach sportowych innych nadawców.
REKLAMA
Obowiązująca obecnie sublicencja na pokazywanie niektórych meczów T-Mobile Ekstraklasy przez innych nadawców – Polsat Sport i Eurosport – nie zostanie przedłużona na kolejny sezon. Oznacza to, że platforma nc+ będzie wyłącznym właścicielem praw do transmisji wszystkich meczów T-Mobile Ekstraklasy w sezonie 2014/2015, a jej dwa wiodące kanały sportowe: CANAL+ Sport i nSport - to najlepszy adres dla fanów polskiej ligi.

- Jestem zaszczycony, że mogę zaprosić wszystkich na przyszły sezon T-Mobile Ekstraklasy do nc+. Bycie naszym abonentem to pewność obejrzenia wszystkich meczów swojej ulubionej drużyny i innych najważniejszych momentów całego sezonu – mówi Julien Verley, Prezes platformy nc+.

Fani piłki nożnej, którzy zdecydują się na zakup oferty nc+, oprócz dostępu na wyłączność do T-Mobile Ekstraklasy, będą mogli także pasjonować się transmisjami w najlepszej jakości HD z rozgrywek Ligi Mistrzów, Ligi Europejskiej oraz lig zagranicznych: angielskiej Premier League, hiszpańskiej Primera Division, włoskiej Serie A oraz francuskiej Ligue 1. Kompletną ofertę rekomendowaną dla nowych abonentów, dającą fanom sportu dostęp do decydujących rozstrzygnięć na polskich i europejskich boiskach w tym sezonie oraz możliwość śledzenia rywalizacji od początku przyszłego, stanowi pakiet Premium Sport. W jego skład wchodzą wszystkie kanały platformy nc+ z transmisjami sportowymi: CANAL+ Sport, CANAL+ Family i CANAL+ Family2 oraz nSport. Jest on dostępny w miesięcznym abonamencie w wysokości od 69,90 złotych.

- Mamy fantastyczną ofertę dla kibiców, którzy zawsze znajdą w nc+ ekscytujące wydarzenia sportowe. Mam nadzieję, że przyszły sezon będzie wyjątkowy i pokażemy dobre mecze polskich zespołów nie tylko w T-Mobile Ekstraklasie, ale także w europejskich pucharach. Trzymam mocno kciuki za to, żeby polska drużyna wreszcie awansowała do Ligi Mistrzów. – mówi Julien Verley, Prezes platformy nc+.
Źródło: nc+
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: