GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aplikacja iCoyote już dostępna w Polsce: praktyczny asystent kierowcy w smartfonie i na tablecie

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-03-17 18:34 - czytano: 56799 razy - komentowano: 6 razy
Aplikacja iCoyote już dostępna w Polsce: praktyczny asystent kierowcy w smartfonie i na tablecieFirma Coyote prezentuje w Polsce aplikację iCoyote. Bezpłatny program dla smartfonów i tabletów z systemem Android, dzięki któremu można uzyskać dostęp do informacji o ruchu drogowym i utrudnieniach aktualizowanych w czasie rzeczywistym.Pobranie i korzystanie z aplikacji jest bezpłatne: wymaga jedynie połączenia smartfonu lub tabletu z internetem. Wszystkie informacje i ostrzeżenia kierowca może zobaczyć na dużej mapie.
REKLAMA
iCoyote
Coyote System
iCoyote
Coyote System
Niemal 90% powierzchni ekranu zajmuje czytelna mapa z której można wygodnie korzystać także w trakcie jazdy.

W aplikacji iCoyote nie ma żadnych wyświetlanych reklam, które mogłyby przysłonić widok mapy jak i menu aplikacji. Interfejs graficzny zaprojektowano tak, by ograniczyć odwracanie uwagi kierowcy od sytuacji na drodze.

iCoyote ostrzega przed takimi zdarzeniami jak : radary, kontrole prędkości, fotoradary stacjonarne, odcinkowe i na czerwonym świetle, patrole nieoznakowane, wypadki, korki, zwężenia, złe warunki i uszkodzona nawierzchnia. Zgłaszanie radaru odbywa się tylko jednym kliknięciem, a pozostałych zdarzeń dwoma. Zastosowane technologie GPS oraz GSM pozwalają każdemu użytkownikowi odbierać oraz przekazywać całej społeczności Coyote informacje o zagrożeniach na drodze. Dodatkowym ułatwieniem jest ekran wielodotykowy oraz możliwość wyświetlania informacji w pionie lub poziomie.

Unikalnym rozwiązaniem w iCoyote jest system wyświetlania informacji istotnych dla kierowcy. Na mapie wyświetlany jest zasięg danego zdarzenia: np fotoradaru. Kierowca śledząc swoją pozycję na mapie, może łatwo sprawdzić czy znajduje się już w strefie, o której otrzymał ostrzeżenie. iCoyote informuje również ilu użytkowników potwierdziło dane zdarzenie, a także ile czasu upłynęło od ostatniego potwierdzenia.

Wszystkie informacje, które otrzymuje kierowca są weryfikowane. W iCoyote stosowany jest opatentowany system weryfikacji zdarzeń oraz wiarygodności użytkowników. Pozwala to na znaczne ograniczenie przekazywania błędnych zgłoszeń. Użytkownik może każde zgłoszenie potwierdzić lub odwołać w przypadku gdy jest nieaktualne, lub omyłkowo wskazane. Baza zdarzeń jest aktualizowana w czasie rzeczywistym.  Kierowca cały czas widzi ilu użytkowników systemu jest wokół niego (w mieście) lub przed nim na trasie.

iCoyote to aplikacja z mapami Google wyświetlanymi w trybie 2D lub 3D. Kierowca może skorzystać z funkcji wyznaczenia trasy do wskazanego miejsca a następnie śledzić na bieżąco postęp w podróży. Trasę można również zaplanować z dowolnie wskazanego punktu, by wygodnie przejrzeć i zweryfikować jej przebieg przed rozpoczęciem podróży. Dodatkową funkcją ułatwiającą życie użytkownikom iCoyote jest opcja prowadzenia do samochodu.

Aplikacja iCoyote dostępna jest do pobrania ze sklepu Google Play.

Źródło: Coyote System
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Przesiadłem się z Yanka i to była bardzo korzystna inwestycja, bo iCoyote jest bez zbędnych reklam. Weryfikują informacje o utrudnieniach od n=innych kierowców. Teraz się bez niej z domu nie ruszam
2014-05-10 18:18
~sylwek
wole yanosika, więcej zgłoszeń mimo reklam...
2014-04-17 13:00
~kendzior
nazywa się Yanosik i coraz więcej kierowców z nią jeździ. Polska, darmowa i skuteczna.
2014-03-24 18:36
~Eukaliptus
bardzo praktyczna, niedosć ze wiadomo gdzie są fotoradary, kontrole to i są info o wypadkach, korkach; widac ile sakutów jest przd toba, informacje są rzetelne, nigdy nie było żadnego fałszywego alarmu, a skautów co rano przybywa
2014-03-28 16:45
reli
iCoyote jest naprawde dobry, przetestowałem i świetnie sie sprawdza na drodze. I nie ma reklam - czysta, przejrzysta mapa.
2014-04-05 19:39
dawider
w telefonach presitigio apkę można pobrac z chmury :)
2014-04-16 22:50
~viejo
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: