GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

200 filmów w prezencie – akcja promocyjna Samsung i iplex.pl

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-02-20 18:07 - czytano: 509 razy - dodaj komentarz
200 filmów w prezencie – akcja promocyjna Samsung i iplex.plFirma Samsung wraz z iplex.pl, popularnym polskim serwisem VoD, zawierającym bibliotekę ponad 1000 polskich i światowych produkcji, rozpoczynają wspólną ogólnopolską akcję promocyjną – „200 filmów w prezencie”. W ofercie aplikacji iplex.pl znajdziemy wyjątkowy pakiet premium – iplex plus. To specjalna oferta 200 filmowych hitów, takich jak Atlas chmur, Jesteś bogiem czy Zakochani w Rzymie, polecanych przez samego Jerzego Stuhra!
REKLAMA
Aktywacja usługi iplex plus, oprócz dostępu do wyjątkowej kolekcji filmów, gwarantuje także dostęp do wszystkich filmów w bazie aplikacji bez konieczności oglądania reklam. Usługa iplex plus jest w tej chwili dostępna na telewizorach i kinach domowych* Smart TV jedynie marki Samsung za pośrednictwem  aplikacji iplex.pl.

Aby cieszyć się ogromną kolekcją wyjątkowych filmów należy kupić wybrany telewizor Samsung Smart TV lub kino domowe Samsung Smart* w okresie od 20.02.2014 do 16.04.2014. Następnie,  aby otrzymać kodu aktywacyjny do aplikacji iplex.pl należy swój zakup zarejestrować na dedykowanej stronie www.200.samsung.pl, najpóźniej do 19.04.2014. Otrzymany drogą mailową kod, trzeba aktywować w aplikacji iplex.pl najpóźniej do 30.04.2014. Od momentu aktywacji, kod w aplikacji iplex.pl jest ważny przez pół roku.

Samsung Smart TV to obecnie ponad 100 polskojęzycznych aplikacji, wśród których znajdziemy miedzy innymi programy do nauki języka angielskiego dla dzieci i dorosłych, bogatą gamę przepisów kulinarnych czy dostęp do ogromnej bazy filmów, seriali i programów. Wśród dostępnych aplikacji znajdują się znane portale społecznościowe takie jak Facebook, Twitter oraz YouTube, a także popularne komunikatory Skype i Google Talk. Pod względem liczby rodzimych aplikacji w telewizorach Samsung Smart TV Polska znajduje się w ścisłej europejskiej czołówce – tuż za Francją i Włochami.

Aplikacja iplex.pl, dostępna na platformie Samsung Smart TV, oferuje bogaty dostęp do różnego rodzaju gatunków filmowych, a także niestandardowych kolekcji, takich jak kino skandynawskie, kolekcja oscarowa czy zestawienia dzieł twórców, na przykład Woody Allena czy Krzysztofa Kieślowskiego.  Iplex.pl to serwis VoD, który w 2010 roku, jako pierwszy zaoferował użytkownikom możliwość legalnego i bezpłatnego oglądania filmów w sieci.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: