GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Kaspersky Lab na Mobile World Congress 2014

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-02-17 17:11 - czytano: 501 razy - dodaj komentarz
Kaspersky Lab na Mobile World Congress 2014Kaspersky Lab odsłoni szereg nowych i uaktualnionych rozwiązań podczas Mobile World Congress 2014 - największej na świecie wystawy w branży mobilnej, która odbędzie się w dniach 24-28 lutego, 2014 roku w Barcelonie, w Hiszpanii. Kaspersky Lab zaprezentuje swoją nową platformę stworzoną, aby wspomóc organizacje finansowe i firmy z branży handlu elektronicznego w zabezpieczeniu swoich użytkowników przed oszustwami online, niezależnie od narzędzia wykorzystywanego
REKLAMA
do przeprowadzenia operacji finansowych. Ponadto, firma zapowie swoją nową aplikację dla systemu Windows Phone oraz uaktualnioną wersję rozwiązania korporacyjnego do zarządzania urządzeniami mobilnymi - Kaspersky Security for Mobile.   

Szybki wzrost liczby i stopnia zaawansowania ataków, których celem są pieniądze, staje się coraz bardziej palącym problemem zarówno dla branży handlu elektronicznego, jak i użytkowników indywidualnych. Badanie przeprowadzone w 2013 r. przez Kaspersky Lab we współpracy z B2B International wykazało, że 98% użytkowników regularnie uzyskuje dostęp do serwisów finansowych online lub dokonuje zakupów przez internet. 38% z nich wykorzystuje do tego celu swoje urządzenia mobilne. Z badania wynika również, że 62% użytkowników miało styczność z cyberzagrożeniami finansowymi w ciągu 12 miesięcy.  

25 lutego 2014 roku o godz. 13:30 w Sali CC1-1.3, w ramach kongresu Mobile World Congress 2014, Kaspersky Lab poprowadzi dyskusję panelową zatytułowaną „Czy portfele cyfrowe są zabezpieczone przed kradzieżą? Wpływ mobilnego handlu elektronicznego na branżę bezpieczeństwa IT”, podczas której czołowi eksperci ds. bezpieczeństwa oraz przedstawiciele sektora bankowego będą mieli okazję porozmawiać na temat problemu oszustw finansowych online.

David Jacoby, starszy badacz ds. bezpieczeństwa z Kaspersky Lab, dokona przeglądu aktualnych zagrożeń dotyczących bankowości online oraz szczegółowo omówi oszustwa online, których celem są mobilne systemy zarządzania środkami finansowymi. Derek White, dyrektor działu projektowego, Barclays, omówi wyzwania, z jakimi muszą zmierzyć się banki, które zachęcają swoich klientów do korzystania z bankowości online i mobilnej. Władimir Zapoljański, szef działu Product and Technology Intelligence, Kaspersky Lab, zaprezentuje nowe rozwiązanie firmy, które pozwala organizacjom finansowym i firmom prowadzącym handel elektroniczny uniknąć problemów dotyczących ich portfeli cyfrowych na skutek oszustwa finansowego online.     

Kaspersky Lab zaprasza wszystkich biorących udział w Mobile World Congress 2014 do odwiedzenia swojego stoiska (sala 8.1 Stoisko 8.1F55), gdzie będzie można zapoznać się z nowymi produktami i technologiami firmy.
Źródło: Kaspersky Lab
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: