GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Zakochaj się w aplikacjach na smartfony Nokia Lumia

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-02-14 20:49 - czytano: 430 razy - dodaj komentarz
Zakochaj się w aplikacjach na smartfony Nokia LumiaAplikacje na smartfony Nokia Lumia dobrały się w pary! Poniższe aplikacje tworząc idealne połączenie mogą przydać się w tym szczególnym dniu zarówno zakochanym jak i tym, którzy poszukują swojej drugiej połówki. Użytkownicy smartfonów Nokia Lumia znajdą w Windows Phone Store wiele ciekawych tytułów, które jako wzajemnie uzupełniające się pary idealnie wpisują się w Walentynkowy nastrój.
REKLAMA
Odnajdź kogoś wyjątkowego dzięki udanemu połączeniu :

Sympatia to mobilna wersja jednego z najpopularniejszych serwisów randkowych w Polsce. Za pomocą aplikacji można poznać ciekawych ludzi, zawrzeć nowe znajomości, a nawet flirtować czy umówić się na randkę. Wystarczy zalogować się do serwisu, aby przeglądać profile innych użytkowników, pisać do nich wiadomości, czatować, a dzięki nowej opcji można również sprawdzić na mapie, czy dana osoba znajduje się w naszej okolicy. Kto wie, może ta wyjątkowa osoba jest gdzieś niedaleko …

Jednak niezależnie od tego czy obiekt naszych uczuć jest gdzieś niedaleko czy też kilka kilometrów dalej aplikacja Jakdojade.pl sprawi, że żaden dystans nie będzie już problemem. Aplikacja udostępnia rozkłady jazdy środków komunikacji miejskiej w największych miastach w Polsce. Pomaga też w wyznaczeniu najdogodniejszej trasy jeżeli użytkownik nie wie jak trafić do celu. Autobusem, tramwajem, pociągiem – z tą aplikacją niezależnie od środka transportu zawsze dotrzemy wszędzie na czas.

Recepta na ciekawą rozmowę:
Disqus to społeczność, w której użytkownicy dobierają się w pary zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. Aplikacja umożliwia wyszukiwanie osób, grup oraz dyskusji tematycznych. Każdy znajdzie coś dla siebie – od rozmów o muzyce czy filmach, po sport i podróże. Użytkownicy mogą tworzyć kolejne zagadnienia, wokół których toczy się dyskusja. Wszystkie nowe posty ukazują się na bieżąco na ekranie smartfona. Dzięki Disqus, każdy ma szansę poznać kogoś podobnego do siebie.

Wspólne zainteresowania to jednak nie wszystko. Warto też czasami zaskoczyć wybrankę praktyczną wiedzą czy elokwencją i to nie tylko w męskich tematach. Poradnik Faceta to praktyczny poradnik zawierający bazę kolorów, dzięki czemu każdy mężczyzna będzie już wiedział, że amarant to odcień czerwonego, a turkus niebieskiego.  Słowniczek pojęć, posiada z kolei definicje takich słów jak np. peeling, które mogą wprawić niejednego Pana w konsternację. Aplikacja ma też kalendarz, w którym można zapisywać wszystkie ważne daty (od imienin, po rocznice i daty urodzin). Poradnik Faceta szybko zmieni się w niezbędnik każdego mężczyzny!

Skorzystaj ze wzoru na idealną Walentynkę:
Love Photo Editor
, Heart Frames and Effects to aplikacja, która pomoże wszystkim zakochanym zmienić ich wspólne zdjęcia w kolorowe obrazki walentynkowe. Aplikacja zawiera ogromną liczbę ramek. Fotografie można edytować na wiele sposobów, a także zapisywać w przeróżnych stylach – od vintage, po zdjęcia „z polaroida”, czy plakaty. Ponadto, do zdjęć można dodawać tekst, w wybranym miejscu, w dowolnej czcionce i kolorze. Fotografię można oczywiście udostępnić na Facebooku.

Cewe foto pozwoli na wydrukowanie stworzonych zdjęć w salonach fotograficznych Fotojoker. Wybrane zdjęcie można edytować z pomocą specjalnych efektów i filtrów. Co ciekawe, użytkownik nie musi ograniczać się do wywoływania zdjęć w standardowym formacie. Można je zamówić także w formie plakatów. Aplikacja jest bardzo prosta w użyciu, a także wyjątkowo wygodna. Za jej pośrednictwem można zamówić zdjęcia pod wybrany adres, dzięki czemu kurier doręczy fotografie wprost do domu ukochanej osoby.
Źródło: Nokia
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: