GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Na świecie jest już 10 milionów posiadaczy GALAXY Note 3

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-12-13 16:58 - czytano: 273 razy - dodaj komentarz
Na świecie jest już 10 milionów posiadaczy GALAXY Note 3W zaledwie dwa miesiące od swojej światowej premiery, smartfon Samsung GALAXY Note 3 przekroczył liczbę 10 milionów sprzedanych egzemplarzy. Czyni to z niego najszybciej sprzedające się urządzenie z serii GALAXY Note. Osiągnięcie tak spektakularnego wyniku zajęło GALAXY Note 3 zaledwie 10 dni więcej niż modelowi Samsung GALAXY S4. Globalna premiera GALAXY Note 3 miała miejsce 25 września 2013 i odbyła się równocześnie w 58 krajach.
REKLAMA
Galaxy Note 3
Samsung
Liczba 10 milionów sprzedanych egzemplarzy została przekroczona pod koniec listopada. Oznacza to, że GALAXY Note 3 sprzedaje się dwukrotnie szybciej niż jego wyjątkowo popularny poprzednik GALAXY Note 2, któremu osiągnięcie podobnych wyników sprzedaży zajęło 4 miesiące. Dla porównania, pierwszy model z serii GALAXY Note, który swoją premierę miał w październiku 2011 roku, przekroczył liczbę 10 milionów sprzedanych egzemplarzy po 9 miesiącach dostępności na rynku.

Doskonałe wyniki sprzedaży GALAXY Note 3 świadczą o rosnącym zapotrzebowaniu na tego typu urządzenia – efektowne i jednocześnie niezwykle wydajne, oferujące bogatą paletę ułatwiających życie funkcji. GALAXY Note 3 to nie tylko smartfon idealny do pracy. Dzięki ekranowi Full HD Super AMOLED o wielkości 5,7 cala, świetnie sprawdza się także do surfowania w internecie, korzystania z multimediów, przeglądania oraz edycji dokumentów czy gier dostępnych dla urządzeń działających pod kontrolą systemu Android.

Szczególną popularnością GALAXY Note 3 cieszy się w Chinach. Sukces na tamtejszym rynku zawdzięcza m.in. rozbudowanym i przydatnym funkcjom rysika S Pen. Funkcja rozpoznawania pisma ręcznego w którą wyposażony jest GALAXY Note 3 sprawdza się doskonale na rynkach azjatyckich, ułatwiając w znacznym stopniu użytkownikom komunikację.

Samsung GALAXY Note 3 wyposażono w duży ekran (5,7-calowy) full HD Super AMOLED, cienką i lekką obudowę (8,3 mm, 168 g) oraz wydajną baterię o przedłużonej żywotności (3200mAh). Dzięki 13-megapikselowemu aparatowi ze stabilizacją Smart i lampą LED o wysokim współczynniku CRI Samsung GALAXY Note 3 uchwyci wszystkie istotne momenty i sceny, nawet bardzo dynamiczne i słabo oświetlone. Za sprawą największej na rynku pamięci 3GB RAM GALAXY Note 3 zapewnia bardzo szybkie i wydajne działanie.

Kontynuując nowoczesne podejście do wzornictwa charakterystyczne dla serii GALAXY, Samsung Note 3 wyposażono w miękkie, teksturowane elementy tylnej obudowy oraz delikatne przeszycia. Na bocznej części obudowy zastosowano ząbkowany wzór, nawiązujący do ponadczasowych, sprawdzonych motywów znanych z klasycznych notesów i podręcznych kalendarzy.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: