GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Długo oczekiwana impreza już wkrótce Targi Dom Inteligentny 2013

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-10-02 17:21 - czytano: 246 razy - dodaj komentarz
Długo oczekiwana impreza już wkrótce Targi Dom Inteligentny 2013Często się słyszy o inteligentnych budynkach, rozwiązaniach XXI wieku i zdalnym sterowaniu różnymi urządzeniami codziennego użytku. Nie zawsze jednak wiemy co się pod tym kryje. Wszystko stanie się jasne od piątku do niedzieli - 4 - 6 października 2013 roku w Warszawie, przy ul. Mińskiej 25. Startują targi – Dom Inteligentny! Obok rozwiązań, które mają za zadanie usprawniać zarządzanie i sterowanie będzie wiele dóbr luksusowych prezentowanych w Polsce po raz pierwszy.
REKLAMA
Należy do nich obsługujący podstawową rozdzielczość 4K projektor Sony VPL-VW500ES. Urządzenie wykorzystuje wyjątkową funkcję zwiększania rozdzielczości do Super Resolution 4K, o nazwie Reality Creation. Funkcja ta znacząco podnosi jakość treści wyświetlanych w jakości 1080p do 4K, także 3D. Co więcej, projektor VPL-VW500ES dysponuje unikalnym algorytmem podnoszenia jakości do 4K, przeznaczonym do płyt Blu-ray typu “Mastered in 4K” dostarczanych przez Sony Picture Entertainment.

Będzie dostępny Projektor Full HD 3D Sony VPL-HW55ES, a także pierwszy na świecie laserowy projektor w technologii 3LCD - Sony VPL-FHZ55

W tym roku organizatorzy proponują też inteligentny garaż, a w nim jeden z najnowocześniejszych luksusowych samochodów świata. Najnowszy Mercedes klasy S - połączenie wielu systemów wspomagających kierowcę z całym zestawem rozrywek dla pasażerów

Targi Dom Inteligentny odbywają się 4-6 października w godzinach 9:00-18:00 na terenie SOHO Factory ul Mińska 25 w Warszawie.

Wstęp na Targi DOM INTELIGENTNY oraz Wystawę sprzętu kina domowego i Wystawę Inteligentny Garaż jest odpłatny. Rejestracja on-line UPOWAŻNIA do 50% rabatu NA BILET WSTĘPU NA TARGI. Goście, którzy odwiedzą tegoroczne Targi DOM INTELIGENTNY, będą mogli wziąć udział w wydarzeniach im towarzyszących, jak konferencje i prelekcje nt. nowoczesnych, inteligentnych i energooszczędnych domów.

Cena wejściówki dziennej dla osób rejestrujących się na miejscu:

20 zł za każdy dzień Targów DOM INTELIGENTNY (minus 50% rabatu za rejestrację on-line). Dzieci do lat 15-tu pod opieką dorosłego wchodzą gratis. Wejściówki są indywidualne.
Źródło: Sony
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: