GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Interactive Intelligence w kwadrancie liderów raportu o infrastrukturze contact center

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-08-01 15:28 - czytano: 387 razy - dodaj komentarz
Interactive Intelligence w kwadrancie liderów raportu o infrastrukturze contact centerInteractive Intelligence Group Inc. (Nasdaq: ININ), globalny dostawca zunifikowanych rozwiązań do biznesowej komunikacji IP, został umieszczony przez firmę Gartner w kwadrancie liderów w raporcie Magic Quadrant for Contact Center Infrastructure1 za 2013 r. Raport firmy Gartner, który przedstawia rynkową analizę producentów na podstawie kompletności wizji i zdolności do jej realizacji, jest dołączony do biuletynu „Contact Center Automation” firmy Interactive Intelligence.
REKLAMA
-Wciąż udoskonalamy nasze produkty i usługi, zwiększając skalowalność i bezpieczeństwo, wzbogacając naszą ofertę chmurową i dodając innowacyjne aplikacje, takie jak analiza mowy w czasie rzeczywistym oraz obsługa klientów mobilnych - powiedział dr Donald E. Brown, założyciel i dyrektor generalny firmy Interactive Intelligence. – Coraz więcej firm zdaje sobie sprawę, że wysoka jakość obsługi klienta przekłada się na wzrost sprzedaży i lepsze wyniki finansowe. Zwiększony nacisk na zadowolenie klienta często skłania je do rozważenia oferty Interactive Intelligence.

-W zeszłym roku osiągnęliśmy doskonałe wyniki finansowe. Łączna liczba zamówień w 2012 roku zwiększyła się o 48 proc. w porównaniu z 2011 r., a zamówienia na usługi chmurowe wzrosły o 123 proc. Stale zwiększamy nasz udział rynkowy; w 2012 r. podpisaliśmy o 147 proc. więcej kontaktów o wartości ponad miliona dolarów w porównaniu z poprzednim rokiem. Aby zaś stworzyć bardziej efektywną sieć sprzedaży i wsparcia, przejęliśmy kilka zagranicznych firm – dodał Brown.

Według firmy Gartner, liderzy raportu Magic Quadrant for Contact Center Infrastructure to -producenci o ugruntowanej pozycji z bogatą ofertą, znacznym udziałem w rynku, szerokim zasięgiem geograficznym, klarowną wizją ewolucji potrzeb centrów kontaktowych i udowodnionymi osiągnięciami w dostarczaniu produktów dla centrów kontaktowych.  Ich bieżąca oferta jest dobrze dostosowana do potrzeb rynku i występuje duże prawdopodobieństwo, że będą nadal dostarczać wiodące produkty. Liderzy niekoniecznie oferują najlepsze rozwiązania niezależnie od potrzeb klienta; jednak ogólnie rzecz biorąc, ich produkty są solidne i często mają pewne wyjątkowe możliwości. Ponadto producenci ci dostarczają rozwiązania, których wdrożenie wiąże się ze względnie niskim stopniem ryzyka.

W 1997 roku firma Interactive Intelligence wprowadziła na rynek wielofunkcyjny pakiet oprogramowania komunikacji IP, Customer Interaction Center™ (CIC), aby zaoferować wielokanałowe aplikacje bez kosztów i złożoności, jaką cechują się produkty wielopunktowe, oparte na sprzęcie. Jednoplatformowa, programowa architektura CIC obejmuje aplikacje dla konsultantów i kierowników contact center, a także aplikacje do komunikacji zunifikowanej dla użytkowników biznesowych. Można ją wdrożyć w siedzibie klienta lub w modelu chmurowym. Więcej informacji o CIC można znaleźć pod adresem na stronie internetowej producenta.

1 Gartner, „Magic Quadrant for Contact Center Infrastructure”, Drew Kraus, Geoff Johnson i Steve Blood, 18 czerwca 2013 r.
Źródło: Interactive Intelligence
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: