GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Virgin Mobile Polska – na wakacje roaming bez kompromisów

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-07-03 13:56 - czytano: 666 razy - dodaj komentarz
Virgin Mobile Polska – na wakacje roaming bez kompromisówVirgin Mobile Polska wprowadza od 1 lipca 2013 r. nowy cennik roamingowy – zgodny z tzw. Eurotaryfą. Dzięki temu użytkownicy Virgin Mobile Polska już od dzisiaj zapłacą znaczniej mniej za połączenia , SMSy, MMSy i transmisję danych w roamingu w S trefie Euro , czyli w 44 krajach i terytoriach UE – w tym także w Chorwacji ( nowym członku Unii Europejskiej ) .
REKLAMA
- Cieszymy się, że możemy od początku lipca br. zaoferować użytkownikom Virgin Mobile Polska tani roaming na wakacje w ramach tzw. Eurotaryfy - mówi Marcin Wieczorkowski, dyrektor marketingu Virgin Mobile Polska – Dzięki znacząco obniżonym cenom w roamingu nasi klienci będą mogli korzystać ze swych telefonów bez kompromisów, wypoczywając i podrożując po Europie np podczas wakacji – także i w Chorwacji.

Obniżkę opłat za połączenia roamingu wewnątrz Unii Europejskiej od dnia 1 lipca 2013 r. wprowadza czerwcowe rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE).

Według Eurotaryfy UE rozliczenia w roamingu dla użytkowników w Euro S trefie powinny przebiegać w następujący sposób:
 • dla połączeń głosowych – opłaty naliczane są w trybie sekundowym, zarówno dla połączeń wykonywanych jak i odebranych. Dla połączeń wykonywanych dostawca usług może określić minimalną długość pierwszego impulsu (do 30 sekund )
 • Klienci Virgin Mobile Polska zapłacą od 1.07.13 r. w roamingu w Strefie Euro: 1,22 zł/min. połączenia do Polski i od innych 43 krajów w Strefie Euro (do 30.06.2013 – 1,48 zł/min.) i 0,36 zł/min . za połączeni e przychodzące
 • dla wiadomości SMS – opłata pobierana jest za każdą wysłaną wiadomość, operatorzy nie pobierają natomiast opłat za odebranie wiadomości SMS. Klienci Virgin Mobile Polska zapłacą 0,41 zł/SMS
 • transmisja danych – opłata za każdy wykorzysta ny megabajt danych, naliczanie według kilobajtów ( z wyjątkiem MMS, za które może być pobierana opłata jednostkowa ) .
Klienci Virgin Mobile Polska zapłacą 1,99 zł/MMS oraz 2,30 zł/MB transmisji danych Virgin Mobile Polska – na wakacje roaming bez kompromisów!

Ceny połączeń do innych krajów europejskich, reszty świa ta oraz sieci satelitarnych przedstawione są w załączonym cenniku szczegółowym usług Virgin Mobile Polska.

Klienci Virgin Mobile Polska mogą uzyskać korzystne połączenia z krajami poza Unią Europejską korzystając z opcji: Tani Roaming.

Każdy klient Virgin Mobile Polska ma dostęp do serwisów informujących o cenach usług w roamingu międzynarodowym i może skorzystać z nich np. wykonując połączenie głosowe pod numerem (+48) 790 500 115 lub wysyłając SMS - a pod numer 115 SMS - a o określonej treści. Wykonywanie i odbieranie połączeń z numeru (+48) 790 500 115 jest bezpłatne w Polsce oraz w Strefie Euro. W pozostałych strefach płatne jak za połączenie głosowe w roamingu m międzynarodowym.
Źródło: Virgin Mobile
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: