GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Przegląd prasy

iPhone w Polsce w najbliższym miesiącu?
dodał: TK - 2008-06-23 09:12 - dodaj komentarz
Działający w sieciach 3G iPhone pojawi się w sprzedaży w Polsce w kilka tygodni po światowej komercyjnej premierze zaplanowanej na 11 lipca - informuje Gazeta Prawna.
Największa inwestycja w tym stuleciu w PLAY
dodał: TK - 2008-06-20 13:53 - dodaj komentarz
Za uzyskane właśnie 490 mln EUR czwarty operator komórkowy chce budować bezprzewodowy internet. To dobry pomysł — chwalą eksperci. Dzisiejszy Puls Biznesu zastanawia się czy projekt ma naprawdę szansę na powodzenie przy chińskim wsparciu?
Telefonia Dialog na sprzedaż
dodał: TK - 2008-06-19 08:00 - 7 komentarzy
Prezes kontrolowanej przez KGHM Telefonii Dialog ujawnił, iż KGHM chce docelowo sprzedać wszystkie posiadane akcji Dialogu. Nie wykluczył, że jeśli koncern dostanie dobrą ofertę, to sprzeda Telefonię Dialog przed debiutem giełdowym - informuje Gazeta Prawna.
Netia wraz z n zaoferują pakiet triple play
dodał: TK - 2008-06-18 09:48 - dodaj komentarz
Operator telekomunikacyjny Netia i platforma cyfrowa "n" podpiszą w poniedziałek list intencyjny o współpracy, dzięki której obie firmy zaoferują pakiet triple play, czyli telefon, telewizję i internet w jednym - czytamy w Pulsie Biznesu.
Wkrótce rusza telefonia komórkowa od Aster
dodał: TK - 2008-06-18 09:28 - dodaj komentarz
Wirtualny operator komórkowy (MVNO) należący do grupy Aster, operatora telewizji kablowej 24 czerwca zacznie działalność operacyjną. Będzie to pierwszy MVNO oferujący usługi abonamentowe - informuje Gazeta Prawna.
Unia dofinansuje rozwój Internetu w Polsce
dodał: TK - 2008-06-17 08:51 - dodaj komentarz
Samorządy mogą się ubiegać o środki na zwiększanie dostępu do internetu w swoim regionie - czytamy w Gazecie Prawnej. Dotacja ma sfinansować zakup sprzętu i trzyletni dostęp do sieci.
Operatorzy będą przechowywać dane o połączeniach przez 2 lata
dodał: TK - 2008-06-16 09:51 - dodaj komentarz
W Ministerstwie Infrastruktury trwają prace nad gruntowną zmianą prawa telekomunikacyjnego - donosi Gazeta Prawna. Przedsiębiorca telekomunikacyjny będzie musiał utrwalić dla sądu lub prokuratora przekazy telefoniczne i dane umożliwiające ustalenie osób dokonujących połączenia.
W lipcu konkurs na telewizję mobilną
dodał: TK - 2008-06-16 09:42 - dodaj komentarz
UKE ogłosi w lipcu na telewizję mobilną konkurs, a nie, jak dotychczas planowano, przetarg – ustaliła Rzeczpospolita.
Yahoo! zrywa z Microsoftem
dodał: TK - 2008-06-13 09:41 - dodaj komentarz
Spółka internetowa Yahoo! powiadomiła, że próby wznowienia rozmów o transakcji z Microsoftem zakończyły się niepowodzeniem - donosi Gazeta Prawna. Firma Yahoo, która dysponuje jedną z najbardziej popularnych wyszukiwarek internetowych, próbowała wznowić rozmowy na temat złożonej wcześniej przez Microsoft oferty kupna.
Bruksela zezwala na podział TP S.A.
dodał: TK - 2008-06-13 09:23 - dodaj komentarz
Urząd Komunikacji Elektronicznej będzie mógł nakazać funkcjonalny podział Telekomunikacji Polskiej, jeśli uzna to za stosowne - pisze Rzeczpospolita. W jego wyniku spółka zarządzająca infrastrukturą oddzielona byłaby od spółki oferującej usługi. Komisja Europejska przedstawiła wczoraj projekt dyrektywy, która to umożliwia.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: