GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

HAMMER Energy 18x9 dostępny w Max Elektro
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-30 15:11 - dodaj komentarz
W ofercie sklepów Max Elektro pojawił się pancerny smartfon znanej, polskiej marki HAMMER. Model Energy 18x9 – bo o nim mowa, to 5,7-calowy „kombajn”, który wyróżnia się ponadprzeciętną odpornością na wodę, kurz i upadki, potężną baterią 5000 mAh oraz bardzo dobrymi aparatami (13 Mpx z matrycą Sony + 8 Mpx) i podzespołami. Urządzenie dostępne jest od wtorku 30 października w cenie 989 zł.
Małych firm nie stać na zatrudnienie programistów, więc stawiają na outsourcing
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-30 15:06 - dodaj komentarz
Według analityków rynku pracy, w Polsce brakuje obecnie około 50 tysięcy specjalistów IT. W dodatku wielu mniejszych firm nie stać na zatrudnienie programisty, stąd też zlecają realizację różnego rodzaju zadań podmiotom zewnętrznym. Serwis Oferteo.pl sprawdził, jakich usług dotyczy to najczęściej. Według danych Głównego Urzędu Statystycznego spada liczba studentów, którzy rozpoczynają naukę na kierunkach informatycznych.
Taniej na shumee z Masterpass
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-30 15:03 - dodaj komentarz
Od 1 listopada br. wszystkie zakupy na shumee tańsze o 20 zł przy płatności Masterpass. Masterpass to elektroniczny portfel pozwalający na szybkie dokonywanie płatności. Wszystko za sprawą systemu, który przechowuje dane użytkownika i informacje płatnicze w bezpiecznym miejscu. Kupujący podaje jedynie swój login i hasło, bez zbędnego wypełniania formularzy. Co ważne - użytkownik nie ponosi odpowiedzialności za nieautoryzowane transakcje.
Linie Emirates prezentują pierwszą na świecie ścieżkę biometryczną
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-30 15:01 - dodaj komentarz
Linie Emirates przygotowują się do wprowadzenia pierwszej na świecie „ścieżki biometrycznej”, która umożliwi pasażerom sprawne przemieszczanie się po macierzystym lotnisku przewoźnika Dubai International bez żadnych przeszkód. Dzięki wykorzystaniu najnowszych osiągnięć biometrii – kombinacji systemów rozpoznawania twarzy i tęczówki – pasażerowie Emirates wkrótce będą mogli odprawić się, załatwić formalności wjazdowe, wejść do poczekalni Emirates i na pokład samolotu, zwyczajnie spacerując po lotnisku.
Orange: Rośnie liczba klientów usług konwergentnych, mobilnych i światłowodu
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-29 15:25 - dodaj komentarz
W trzecim kwartale 2018 roku pakiety łączące usługi mobilne i domowe Orange kupiło 41 tysięcy klientów. W sumie użytkowników usług konwergentnych jest o jedną czwartą więcej niż rok temu. Nadal szybko rośnie liczba klientów Orange Światłowodu, w trzecim kwartale przybyło ich 38 tysięcy. Poprawiają się przychody firmy, co pozytywnie wpłynęło także na wynik EBITDA. Całoroczny cel EBITDA pozostaje bez zmian. To główne wnioski z opublikowanego właśnie raportu finansowego Orange Polska za trzeci kwartał.
Telewizory Panasonic – seans z wyróżnieniem
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-29 15:22 - dodaj komentarz
Najnowsza linia telewizorów OLED firmy Panasonic została obsypana wieloma dziennikarskimi nagrodami w całej Europie. Dwa modele odbiorników TX-FZ950 i TX-FZ800 to doskonałej jakości urządzenia, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających koneserów kina. Seans z telewizorami Panasonic OLED to uczta nie tylko dla oka, ale i ucha! Tegoroczne osiągnięcia to nie przypadek. Urządzenia Panasonic od lat otrzymują wyróżnienia ekspertów i dziennikarzy, a współpraca z Hollywood jest
Wyniki finansowe LG: Wzrost dochodu o 45proc. w porównaniu do Q3 2017
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-29 15:18 - dodaj komentarz
Firma LG Electronics ogłosiła wyniki finansowe za trzeci kwartał 2018 roku. Wartość skonsolidowanej sprzedaży wyniosła 13,76 mld USD (15,43 bln KRW), a zysk operacyjny 667,7 mln USD (748,8 mld KRW). Oznacza to, że przychody osiągnęły najwyższą wartość kwartalną w tym roku i wzrosły o 2,7% w porównaniu do drugiego kwartału 2018, natomiast dochód operacyjny wzrósł o 45% w porównaniu do analogicznego okresu ubiegłego roku.
Cyfryzacja w dużych polskich firmach ma wspierać sprzedaż
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-29 14:35 - dodaj komentarz
Blisko dwie trzecie polskich firm zatrudniających od 100 do 250 pracowników stawia na cyfryzację by rozbudować systemy wspierające sprzedaż. W nieco mniejszym stopniu skupiają się one na cyfrowym wspieraniu działań marketingowych czy też rozwoju platform e-commerce. To najważniejsze wnioski z badania Orange Insights, zrealizowanego na zlecenie Orange Polska.
Finał akcji T‑Mobile Electronic Beats POWROTY
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-29 14:32 - dodaj komentarz
‑Mobile mocnym akordem kończy swój projekt POWROTY! i przedstawia koprodukcję Brodki z The Dumplings przy megahicie „Granda“! Premiera teledysku już dziś, 25. października o godz. 19:00. Choć punkt kulminacyjny letniego projektu T‑Mobile, czyli festiwal POWROTY! miał już miejsce, to T‑Mobile dla wszystkich fanów projektu zostawił coś na osłodę jesiennej szarugi. Ostatnia kolaboracja, w której wzięli udział wyjątkowi artyści, od lat dyktujący trendy w muzyce alternatywnej: Brodka i The Dumplings!
Astell&Kern – Coraz więcej muzyki w nowej linii odtwarzaczy spod znaku AK
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-29 14:29 - dodaj komentarz
Dziś nie wyobrażamy sobie życia bez Internetu i możliwości jakie nam daje. Kiedyś standardem była płyta CD, a teraz takim standardem staje się plik i możliwości bezprzewodowego streamingu przesyłania danych. Sieci bezprzewodowe są teraz wszędzie. W autobusie, w pociągu, na przystanku tramwajowym, siłowni czy w szkole. Daje to producentom sprzętu audio duże możliwości. Już teraz mamy masę serwisów muzycznych, z których muzykę możemy czerpać garściami. I to całkowicie legalnie.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: