GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Bosch wprowadza pierwszy na świecie kabel do ładowania elektrycznych samochodów
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-10 14:28 - dodaj komentarz
Ładowanie samochodów elektrycznych jeszcze nigdy nie było tak proste: nowy, inteligentny, uniwersalny kabel do ładowania firmy Bosch ze zintegrowanymi systemami sterowania i bezpieczeństwa nie wymaga „charging brick” – jak potocznie nazywa się nieporęczną i ciężką skrzynkę sterującą typu In-Cable Control Box (ICCB) – również podczas ładowania z gniazdka 230 V. Dzięki temu kabel do inteligentnego ładowania (ang. Flexible Smart Charging Cable), który ma swoją światową premierę na targach IAA Mobility 2021,
Blue Media wdraża ekspresowe wypłaty dla Raiffeisen Digital Bank
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-10 14:18 - dodaj komentarz
Raiffeisen Digital Bank, marka Raiffeisen Centrobank AG, uruchomi jesienią aplikację mobilną z szybkimi pożyczkami gotówkowymi. Dzięki wdrożeniu usługi ekspresowego przekazywania wypłat od Blue Media, klienci Raiffeisen Digital Banku będą mogli otrzymać przyznane środki na swoje konto jeszcze tego samego dnia. Na początku działalności marka Raiffeisen Digital Bank będzie udzielać pożyczek w wysokości do 100 tys. zł z maksymalnym okresem spłaty do 60 miesięcy.
Nowa strona Play. O kilka kliknięć bliżej Ciebie
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-10 14:15 - dodaj komentarz
Play udostępniło klientom zupełnie nową stronę główną serwisu internetowego play.pl. Teraz do każdej usługi lub oferty można dotrzeć za pomocą trzech kliknięć, a zakupu online dokonać nawet w czasie zbliżonym do oczekiwania w samochodzie na czerwonym świetle. Play jako największy operator komórkowy w Polsce przez ostatnie lata stale zwiększał portfolio usług i produktów stając się jednym z wiodących dostawców usług konwergentych w kraju.
E-usługowe podsumowanie wakacji
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-10 14:13 - dodaj komentarz
Wiemy, jakie urzędowe sprawy w to lato Polacy załatwiali online. Ponad 900 tysięcy profili zaufanych, niemal 30 milionów użytkowników portalu GOV.pl i 1,4 miliona mObywateli – to najkrótsze, e-usługowe podsumowanie tegorocznych wakacji. Sprawdźcie szczegóły! Co prawda wakacje niekoniecznie kojarzą się z załatwianiem urzędowych spraw, ale… Dzięki internetowi, a przede wszystkim profilowi zaufanemu, wypełnianie tego rodzaju obowiązków jest całkiem przyjemne, a na pewno wygodne i szybkie. Dowody?
Konto na selfie w Banku Pekao dla średnich i większych firm
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-09 14:02 - dodaj komentarz
Bank Pekao udostępnił weryfikację na selfie dla krajowych przedsiębiorstw, niezależnie od formy prawnej. Ta nowatorska i unikatowa na rynku usługa usprawni i przyśpieszy zakładanie rachunków dla średnich i większych firm. Proces zdalnego nawiązania relacji w Banku Pekao S.A. dostępny jest dla podmiotów z segmentów MŚP oraz korporacji, zarejestrowanych w Polsce, reprezentowanych przez osoby posiadające polskie dowody osobiste.
LG stawia sobie za cel wykorzystanie tworzyw sztucznych z recyklingu
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-09 14:01 - dodaj komentarz
Firma LG Electronics (LG) ogłosiła, że do 2030 roku wykorzysta w swojej działalności prawie 600 tysięcy ton recyklingowanego plastiku w ramach wspólnych wysiłków na rzecz ograniczenia wielkości emisji gazów cieplarnianych w łańcuchu wartości. Cel ten stanowi element szerszej inicjatywy LG, która ma doprowadzić do stworzenia ekosystemu odbioru odpadów elektronicznych oraz zwiększonego wykorzystywania materiałów pochodzących z recyklingu odpadów pokonsumenckich (PCR) w produktach elektroniki użytkowej i sprzęcie gospodarstwa domowego.
Orange: 5 GB za piłkarskie emocje
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-09 13:59 - dodaj komentarz
Emocje sięgnęły wczoraj zenitu! Na szczęście Polska zremisowała z Anglią 1:1. Z tej okazji klienci Orange mogą odebrać aż 5 GB internetu. Wystarczy wysłać SMS o treści MECZOCLOCK pod numer 233 (opłata za SMS zgodna z cennikiem planu taryfowego, maksymalnie 0,25 zł). Użytkownicy Orange Flex, żeby dostać dodatkowe GB, wpisują MECZOCLOCK w aplikacji, w zakładce „Kody promocyjne”.
Produkty NASK z nagrodą Lider Bezpieczeństwa Państwa
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-09 13:57 - dodaj komentarz
FLDX - innowacyjny system przeciwdziałający atakom typu DDoS oraz specjalistyczne mobilne laboratorium kryminalistyczne to dwa produkty NASK, które zdobyły nagrody w 9 Edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Lider Bezpieczeństwa Państwa”. Nagrody rozdane zostały 8 września podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach. FLDX - adaptacyjny system detekcji i tłumienia ataków DDoS. Przeciążenie infrastruktury sieciowej i utrata dostępu do usług cyfrowych należą do najpoważniejszych i najczęściej
Jak zabezpieczyć smartfony dzieci? Przewodnik nie tylko dla rodziców
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-09 13:52 - dodaj komentarz
Smartfony są dzisiaj nieodzownym urządzeniem, którym posługują się dzieci. Towarzyszą im zarówno w salach lekcyjnych, jak i poza murami szkoły. Z jednej strony mają walor edukacyjny - są jednym z okien na świat, które pozwalają rozwijać zainteresowania i czerpać wiedzę, na przykład poprzez uczestnictwo w lekcjach i kursach on-line. Z drugiej są też pułapką, gdyż są złodziejami czasu odciągając od nauki, a przede wszystkim negatywnie wpływając na bezpośrednie relacje społeczne.
Santi – bardzo zapracowany i skuteczny chatbot
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-09 13:36 - dodaj komentarz
Ma na imię Santi i jest chatbotem na www.santander.pl. Od uruchomienia, w lipcu 2020 roku, przeprowadził już blisko 135 tysięcy rozmów z klientami Santander Bank Polska. Od momentu umieszczenia chatbota Santi na stronie internetowej Santander Bank Polska odpowiedział on na ponad 341 tysięcy pytań, statystycznie ponad 934 każdego dnia pracy. Rozmawiał z klientami blisko 135 tysięcy razy, a średni czas rozmowy to 1 minuta i 35 sekund.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: