GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

myPhone wprowadza telefony stacjonarne na kartę SIM dla małych i średnich firm
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-28 13:57 - dodaj komentarz
W ofercie marki myPhone pojawił się telefon stacjonarny na kartę SIM tj. myPhone SOHO Line H31. Sprawdzi się tam, gdzie nie ma infrastruktury pozwalającej na podłączenie telekomunikacji przewodowej, lub gdy koszty jej poprowadzenia są zbyt duże. Taki telefon stanowi więc praktyczną i wygodną alternatywę, ponieważ dzięki karcie SIM działa on w oparciu o nadajniki GSM, co umożliwia wybór usług spośród wielu ofert operatorów w Polsce.
Fortinet ogłosił wyniki finansowe za pierwszy kwartał 2020 roku
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-28 13:54 - dodaj komentarz
Fortinet, światowy lider w dziedzinie zintegrowanych i zautomatyzowanych rozwiązań cyberochronnych, przedstawił wyniki finansowe za pierwszy kwartał 2020 roku. Wybrane pozycje prezentują się następująco: Przychody: 576,9 mln USD, wzrost o 22% rok do roku. Przychody z produktów: 192,3 mln USD, wzrost o 18% rok do roku. Kwota zafakturowanych zamówień: 667,8 mln USD, wzrost o 21% rok do roku. Przychody przyszłych okresów: 2,23 mld USD, wzrost o 26% rok do roku.
5,5 miliona powodów, aby ulepszyć zdalne nauczanie
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-27 14:34 - dodaj komentarz
Jak zmotywować ponad 5,5 mln polskich uczniów do zdalnej nauki? Odpowiedź na to pytanie znalazł polski start-up Grow Uperion, który uruchomi rozwiązanie wspierające zaangażowanie wśród dzieci i młodzieży. Rynkowa wartość kontraktu to prawie 5 mln złotych, jednak w ramach porozumienia, start-up udostępni swoją platformę dla polskich szkół nieodpłatnie. Kiedy zapadła decyzja o przejściu na zdalne nauczanie wśród uczniów, jak i nauczycieli pojawiło się dużo obaw, o to jak
Maseczki od Play do każdego zamówienia online! (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-27 14:29 - dodaj komentarz
Tym razem zapraszamy Was nie za kulisy reklamy Play, ale tego, w jaki sposób pakowane są dla was paczki zamówione online! Robiąc zakupy na play.pl możesz być pewny, że Twoje zamówienie przygotujemy z najwyższą starannością. A dodatkowo do każdego zamówienia dorzucamy stylową playową maseczkę w prezencie.
Nowa normalność – przewodnik bezpieczeństwa w świecie z COVID-19
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-27 14:26 - dodaj komentarz
Zmieniają się niektóre zasady bezpieczeństwa, co wiąże się z etapowym przechodzeniem do tzw. „nowej normalności”. Nie możemy jednak całkiem zapominać o tych normach, które sprawdzały się na początku pandemii. Wiele naszych codziennych aktywności nadal realizujemy w sieci. W związku z tym podstawą bezpieczeństwa powinna być dla nas odpowiednia infrastruktura teleinformatyczna (niezależnie od tego, czy realizujemy swoje zadania zawodowe czy prywatne).
Zostaw opinię na huawei.pl i odbierz nagrodę za 1 zł
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-27 14:24 - dodaj komentarz
Osoby, które kupią jeden ze wskazanych produktów Huawei w sklepie internetowym huawei.pl i podzielą się opinią o nim na stronie sklepu – otrzymają kod rabatowy na zakup jednego z akcesoriów marki za 1 zł. Oferta obowiązuje do 9 czerwca lub do wyczerpania zapasów. Warunkiem otrzymania kuponu jest zakup jednego ze wskazanych urządzeń – laptopa HUAWEI MateBook X Pro 2020, laptopa HUAWEI MateBook 13 2020, smartwatcha HUAWEI WATCH GT 2, smartfona HUAWEI P40 lite lub HUAWEI P40 lite E.
Kaspersky wykrył 3 popularne aplikacje mobilne z naruszonymi zabezpieczeniami
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-27 14:21 - dodaj komentarz
Badacze z firmy Kaspersky zarejestrowali wzrost liczby aplikacji bombardujących użytkowników niechcianymi reklamami znajdujących się w oficjalnych sklepach z oprogramowaniem. W ciągu zaledwie trzech miesięcy w sklepie Google Play wykryto trzy nowe aplikacje z modułami adware, które mogą potencjalnie stanowić zagrożenie dla milionów użytkowników.
Giga pakiety internetu w T-Mobile na kartę i MIX
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-27 14:17 - dodaj komentarz
Im więcej gigabajtów, tym lepiej, szczególnie w ostatnim czasie. Dlatego też T-Mobile przygotował atrakcyjne pakiety internetu dla klientów T-Mobile na kartę oraz MIX. Będą oni mogli skorzystać z dwóch wersji giga paczek – 15 GB na 30 dni lub 45 GB na 60 dni. Pakiety można aktywować od środy, 27 maja. Duże paczki internetu zawsze cieszyły się zainteresowaniem klientów, a w ostatnich tygodniach T-Mobile zaobserwował dodatkowy wzrost zapotrzebowania na tę właśnie usługę.
Motorola moto g pro – biznesowy smartfon z rysikiem
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-27 14:15 - dodaj komentarz
Na początku roku Motorola uczciła sprzedaż 100 milionów sztuk smartfonów z rodziny moto g na całym świecie, wprowadzając do oferty nowe modele z innowacyjnymi funkcjami najwyższej klasy. Równie imponująca jest nowość z serii moto g wprowadzana obecnie na rynkach europejskich. Moto g pro to pierwszy smartfon Motoroli wyposażony w rysik. Oferuje on funkcje przydatne dla zarówno konsumentów, jak i użytkowników biznesowych. Ma imponujący aparat, narzędzia pobudzające kreatywność,
Shoper pomaga przedsiębiorcom wejść na rynek e-handlu
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-27 14:10 - dodaj komentarz
Jak szybko i sprawnie przenieść firmę i sklep stacjonarny do internetu? Korzystając na przykład z gotowego rozwiązania. Shoper dołączył jako partner akcji Zarabiaj Online, organizowanej przez Agencję Rozwoju Przemysłu SA. Zarabiaj Online to kampania, której głównym zadaniem jest umożliwienie – małym firmom i sklepom, które do tej pory nie działały w e-handlu – łatwego startu ze sprzedażą w internecie.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: