GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Orange: Radiowywiad w Bitwie Warszawskiej
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-14 14:56 - dodaj komentarz
Gdy 13 sierpnia 1920 r. radiotelegrafiści ze sztabu radzieckiej XVI Armii nacierającej na Warszawę dostają rozkaz wysłania depeszy do sztabów podległych dywizji nie mają pojęcia, że za chwilę przypieczętują los swoich oddziałów. Spokojnie wysyłają szyfrogram, który zawiera rozkazy szczegółowo określające cele ofensywy, z podaniem kierunków natarć czy zadań zwiadowczych. Chwilę później depeszę odbierają czuwający na nasłuchu radiowym polscy łącznościowcy.
Oszukać oszusta: firma Kaspersky opatentowała nietypową piaskownicę
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-14 14:53 - dodaj komentarz
Firma Kaspersky otrzymała patent (US10339301) przyznany przez amerykański Urząd Patentów i Znaków Towarowych dla technologii stworzonej w celu zwiększenia skuteczności wykrywania szkodliwej funkcjonalności w maszynie wirtualnej. Poprzez wierne odtworzenie warunków prowadzących do wykonania szkodliwego oprogramowania technologia będąca przedmiotem patentu umożliwia badaczom analizę podejrzanego pliku już podczas jednej próby zamiast kilku.
Nie zagub dziecka w sieci (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-14 14:49 - dodaj komentarz
Myślicie, że wiecie, kiedy i ile Wasze dzieci korzystają z internetu? Jesteście pewni, że macie kontrolę nad tym, co oglądają w sieci i z kim się kontaktują? Na pewno? I właśnie, aby pomóc rodzicom w realnym i skutecznym towarzyszeniu dzieciom w Internecie, Ministerstwo Cyfryzacji wspólnie z NASK inauguruje kampanię edukacyjno-informacyjną „Nie zagub dziecka w sieci”.
Trzy czwarte firm wraca z chmury publicznej do prywatnej
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-14 14:44 - dodaj komentarz
To, jak rozwijała się infrastruktura chmur obliczeniowych w ciągu ostatnich 15 lat, jest jednym z fenomenów i najważniejszych w historii przykładów konwergencji rozwiązań obliczeniowych i komunikacyjnych. Dzięki tego typu platformom przedsiębiorstwom zapewniona została niespotykana wcześniej możliwość szybkiego rozwoju oraz podążająca za nim nieblokowana niczym skalowalność zasobów IT, z których mogą korzystać.
Już 200 tys. klientów Orange korzysta miesięcznie z WiFi Calling
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-14 14:43 - dodaj komentarz
WiFi Calling, to świetna usługa. Dzięki niej możecie zadzwonić poprzez WiFi, korzystając z Waszego smartfona, co oznacza dla Was dwie rzeczy – po pierwsze możecie dzwonić z miejsc, gdzie zasięg jest bardzo słaby. Po drugie – z dowolnego miejsca na świecie, jeżeli tylko jesteście podłączeni do WiFi Calling, możecie dzwonić do Polski, jakbyście byli w kraju. Nic dziwnego, że korzystacie z niej coraz częściej – robi to już nawet 200 tys. klientów Orange miesięcznie, a łącznie
Gorge Takei ze specjalnym zaproszeniem dla widzów PLAY NOW
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-14 14:40 - dodaj komentarz
„Terror: Dzień Hańby” to osadzona w realiach II wojny światowej, nowa odsłona serialowej antologii utrzymanej w klimacie pełnego napięcia horroru. Fabuła tej części skupi się na niespodziewanych zgonach, które dotykają japońsko-amerykańską społeczność oraz podróży młodego człowieka mającej na celu zrozumienie i zwalczenie odpowiedzialnego za to widma. Serial będziecie mogli obejrzeć dzięki Play Now.
Apple i Google zaprzestają przeglądania nagrań
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-14 14:38 - dodaj komentarz
Giganci technologiczni Apple i Google zgodzili się zaprzestać wykorzystywania swoich pracowników do przeglądania nagrań asystentów głosowych. Decyzja zapada, gdy firmy zaczęły się wściekać z powodu rzekomych nieetycznych praktyk z udziałem zasilanych głosem asystentów domowych. Wyszkolony do słuchania zwrotów takich jak „OK” i „Hej”, Google Home i Siri Apple nieustannie nasłuchują potencjalnych poleceń głosowych. Czasami jednak uruchamiają się przez pomyłkę.
Fortinet ogłosił wyniki finansowe za II kwartał 2019 roku
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-14 14:35 - dodaj komentarz
Fortinet, globalny dostawca zaawansowanych cyberzabezpieczeń, przedstawił wyniki finansowe za II kwartał 2019 roku. Wybrane pozycje prezentują się następująco: Przychody: 521,7 mln USD, wzrost o 18% rok do roku. Kwota zafakturowanych zamówień: 622,4 mln USD, wzrost o 21% rok do roku. Przychody przyszłych okresów: 1,87 mld USD, wzrost o 27% rok do roku. Rozwodniony zysk netto na akcję liczony według zasad GAAP: 0,42 USD.
Stanowisko UPC w sprawie decyzji UOKiK
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-13 15:54 - dodaj komentarz
UPC Polska wyróżnia się na rynku wartością oferty, jaką dostarcza swoim klientom i działa według najwyższych rynkowych standardów. Choć doceniamy uwagę, jaką UOKiK przykłada do ochrony konsumentów, stanowczo nie zgadzamy się z interpretacją regulatora, dotyczącą klauzul zakwestionowanych przez Urząd i praktyk spółki, stosowanych od 2015 roku. Uważamy, że taką decyzją UOKiK ogranicza rozwój rynku, innowacje i ofertę dla klientów oraz różnicuje warunki konkurencyjne dla podmiotów
NAVITEL wprowadza na rynek trzy nawigacje GPS z TMC
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-13 15:53 - dodaj komentarz
Firma NAVITEL, znana z urządzeń przenośnych dla kierowców prezentuje nowe nawigacje samochodowe. W modelach E200 TMC, E500 Magnetic TMC i E700 TMC producent po raz pierwszy zdecydował się wprowadzić technologię Traffic Message Channel, która umożliwia otrzymywanie bieżących informacji o ruchu drogowym. Nowe urządzenia nawigacyjne NAVITEL E200, E500 Magnetic oraz E700 wyposażono w technologię TMC, która zapewnia dystrybucję aktualnych informacji o warunkach na drodze
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: