GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

W efekcie pandemii dzieci z klas 1-3 częściej korzystają z sieci
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-18 12:53 - dodaj komentarz
Sytuacja związana z nauką zdalną i lockdownem wpłynęła na zmianę nawyków nie tylko dorosłych, ale i najmłodszych. Według badania przeprowadzonego przez firmę Sophos, aż 67% dzieci z klas 1-3 korzysta z internetu częściej niż przed pandemią. Powrót najmłodszych do szkół to wyczekiwana przez wielu rodziców i dobra dla uczniów wiadomość. Zdalne nauczanie pokazało jednak wyzwania związane z bezpieczeństwem dzieci w internecie oraz właściwym korzystaniem przez nie z urządzeń elektronicznych.
Nie daj się cyberwirusowi
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-18 12:49 - dodaj komentarz
Cyberprzestępcy nie mają litości. Aby Was okraść wykorzystają Wasz lęk, niepokój o bliskich i chęć zadbania o zdrowie. Nie dajcie się. Oto jak się przed nimi obronić. Ostatnie miesiące, tygodnie i dni to czas wyjątkowej aktywności cyberprzestępców. Od początku stycznia na naszą listę ostrzeżeń przed fałszywymi stronami trafiło 600 witryn. Od marca 2020 r. – 8151.
Roboty sprzątające, pralki i suszarki z wykorzystaniem sztucznej inteligencji
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-15 16:09 - dodaj komentarz
Samsung powiększa portfolio o kolejne urządzenia mające ułatwić życie. Należy do nich JetBot 90 AI+, który dba o czystość podłóg korzystając z innowacyjnej technologii nawigacji oraz pralki i suszarki AI Control, które sprawiają, że dbanie o odzież jest prostsze i szybsze. Podczas targów CES 2021, firma Samsung zaprezentowała innowacyjne urządzenia AGD pomagające zautomatyzować codzienne domowe zadania.
SMS z zaproszeniem na szczepienie [KOMENTARZ EKSPERTKI]
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-15 16:03 - dodaj komentarz
Dziś rozpoczęły się zapisy na szczepienie przeciw Covid-19 dla osób spoza grupy 0 jak również rejestracja na szczepienia dla seniorów. Po medykach szczepione będą m.in. osoby powyżej 80 roku życia, co stanowi już pewne wyzwanie logistyczne. Zgodnie z planami rządu opublikowanymi w specjalnym serwisie PAP wykorzystana zostanie w tym celu m.in. komunikacja SMS - potwierdzenie rejestracji na szczepienie wraz z jego datą zostanie przesłane w wiadomości tekstowej.
Fortinet rozszerza dostępność darmowych kursów szkoleniowych NSE
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-15 16:01 - dodaj komentarz
Fortinet, światowy lider w dziedzinie zintegrowanych i zautomatyzowanych rozwiązań cyberochronnych, zapowiedział, że oferowane przez producenta wszystkie szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa pozostaną bezpłatne w 2021 roku, dla wszystkich zainteresowanych na całym świecie. Jest to jedna z form zaangażowania firmy w rozwój zróżnicowanej kadry pracowniczej zajmującej się bezpieczeństwem IT.
Samsung Galaxy S21 5G już do kupienia  w Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-15 10:23 - dodaj komentarz
29 stycznia do regularnej sprzedaży trafi kolejny model Samsunga. Tym razem będzie to najnowszy, flagowy smartfon Samsung Galaxy S21 5G. Dostępny w wersjach: S21 5G, S21+ 5G i S21 Ultra 5G. Już dziś rozpoczynamy przedsprzedaż. Zakup wcześniej w Orange Przedsprzedaż online Samsunga Galaxy S21 5G (we wszystkich wariantach) startuje 14 stycznia i potrwa aż do 28. Zamówiony sprzęt otrzymamy jako pierwsi, już 26 stycznia, zanim trafi na sklepowe półki.
Nowe zasady autoryzacji płatności kartowych w aplikacji mPay
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-15 10:18 - dodaj komentarz
Od 1 stycznia 2021 roku użytkownicy aplikacji mPay mogą zostać poproszeni o dodatkową autoryzację wybranych transakcji kartowych. Wynika to z konieczności dostosowania się podmiotów oferujących nowoczesne płatności do wytycznych UE. Obecnie w aplikacji mPay możemy skorzystać z trzech źródeł płatności: przedpłaconej portmonetki (mRachunku), podpiętej karty płatniczej lub karty w elektronicznym portfelu kart MasterPass. Jeśli płatność będzie dokonywana z przedpłaconej portmonetki
Samsung Galaxy S21 Ultra 5G - spektakularne wrażenia
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-15 10:11 - dodaj komentarz
Galaxy S21 Ultra 5G został wyposażony w najbardziej zaawansowany technologicznie, profesjonalny system aparatów spośród urządzeń Samsung oraz najjaśniejszy i najinteligentniejszy wyświetlacz. Oferuje także najlepszą wydajność spośród wszystkich modeli Galaxy. Samsung zaprezentował dziś smartfon Galaxy S21 Ultra 5G – flagowe urządzenie, które przesuwa kolejne granice tego, co można zrobić korzystając ze smartfonu.
Premiera polskiego serialu kryminalnego Rysa 15 stycznia 2021 r., tylko w IPLI
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-15 10:04 - dodaj komentarz
W serwisie rozrywki internetowej IPLA już od jutra będą dostępne wszystkie odcinki „Rysy” - nowego serialu kryminalnego, adaptacji bestsellerowej powieści Igora Brejdyganta. Na ekranie zobaczymy wielu znanych polskich aktorów: Julię Kijowską w roli głównej oraz Macieja Zakościelnego, Dawida Ogrodnika, Zbigniewa Zamachowskiego, Janusza Chabiora i Kingę Preis. Serial powstał na zlecenie Sony Pictures Television Networks Central Europe we współpracy z Grupą Polsat.
LG UltraGear wzmacnia swoją pozycję w esporcie dzięki współpracy z Gen.G
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-15 09:58 - dodaj komentarz
LG angażuje się w ogólnoświatowy rozwój esportu i podnosi renomę gamingowych monitorów LG UltraGear. Firma LG Electronics po raz kolejny zaznacza swoją obecność w szybko rozwijającej się globalnej branży esportu. Tym razem wraz Gen.G Esports (Gen.G) – jedną z największych organizacji tego sektora – będzie rozwijać międzynarodową scenę profesjonalnego gamingu dzięki monitorom LG UltraGearTM, należącym do najlepszych w swojej kategorii.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: