GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Wszyscy gotowi? Można zaczynać! Znamy datę #CodeWeek2019
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-13 16:08 - dodaj komentarz
5-20 października – warto zapamiętać tę datę. To wtedy odbędzie się Europejski Tydzień Kodowania, który jak zwykle potrwa… dwa tygodnie. Wydawałoby się, że 205 dni – bo dokładnie tyle zostało do #CodeWeek2019 – to mnóstwo czasu. Minie szybciej, niż byśmy się spodziewali. Dlatego zachęcamy: zaczynajcie przygotowania. Już dziś możecie zacząć planować co fajnego zrobicie w październiku! Zaprogramujcie to sobie, a potem – do dzieła!
Kaspersky Lab wykrywa lukę dnia zerowego w zabezpieczeniach systemu Windows
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-13 16:06 - dodaj komentarz
Technologie firmy Kaspersky Lab wykryły nową lukę w zabezpieczeniach systemu Microsoft Windows, która prawdopodobnie była wykorzystywana w atakach ukierunkowanych przez co najmniej dwa ugrupowania cyberprzestępcze, łącznie z wykrytym niedawno gangiem SandCat. Jest to czwarty exploit dnia zerowego zidentyfikowany w rzeczywistych warunkach przez technologię automatycznego zapobiegania exploitom firmy Kaspersky Lab.
Netia: Twoje ulubione kanały teraz w jakości HD
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-13 16:04 - dodaj komentarz
Do grona kanałów w jakości HD dołączyły: Polsat Music HD, Kino Polska HD, Comedy Central Family HD, Filmbox Premium HD oraz Polsat Viasat Nature HD. Dla melomanów numerem wartym zapamiętania będzie 224, ponieważ pod nim kryje się Polsat Music HD w pakiecie Na Start, w którym dostępna jest muzyka królującą aktualnie na listach przebojów polskich oraz światowych. Kino Polska HD możecie znaleźć w pakiecie Kino pod numerem 140, a tam klasyka, nowości polskiego kina,
7000 stacji bazowych z agregacją pasma dla klientów Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-13 16:01 - dodaj komentarz
Agregacja pasma to coś, na co powinniście zwracać uwagę choćby kupując smartfony czy modemy. Jeżeli posiadają tą funkcję i korzystacie ze stacji bazowej, która także ją ma możecie osiągnąć wyższe prędkości transferu, a internet będzie Wam działał komfortowo nawet w dużym tłoku. Od tego tygodnia klienci sieci Orange mogą korzystać już z 7 tysięcy takich stacji bazowych.
Plus Internet Szymonów dwóch (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-13 15:58 - dodaj komentarz
Nowa oferta w Plusie, dzięki której każdy korzysta z internetu jak chce. Z rabatem smartDOM już za 50 złotych możesz mieć internet światłowodowy oraz mobilne LTE. 60 zł/mies. w tym 1 miesiąc za darmo. Prędkość do 150 MB/s i router Wi-Fi oraz Internet mobilny 5 GB/miesięcznie już w cenie. Umowa na 24 miesiące. Lub 80 zł/mies.1 mies. za darmo. Prędkość do 300 MB/s. Router Wi-Fii Internet mobilny 5 GB/mies w cenie Umowa na 24 miesiące.
Brak miejsca dla początkujących w branży IT?
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-13 15:51 - dodaj komentarz
Czy polski rynek IT nasyca się początkującymi programistami? Na najpopularniejszych serwisach rekrutacyjnych poświęconych branży IT niespełna co dziesiąte ogłoszenie dotyczy tzw. juniorów. Z drugiej strony IT to jedyna branża, w której tak szybko można awansować i zarabiać trzykrotność średniej krajowej. W polskim świecie IT można zaobserwować ciekawe zjawisko: z jednej strony firmy i działy IT „od zaraz” potrzebują kilkadziesiąt tys. pracowników, a z drugiej nie chcą inwestować w tych
L'Oréal udostępnia opartą na sztucznej inteligencji usługę diagnostyki skóry
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-13 15:44 - dodaj komentarz
Wchodząca w skład Grupy L'Oréal firma ModiFace, specjalizująca się w rzeczywistości rozszerzonej (AR – technologia łącząca świat cyfrowy ze światem rzeczywistym) i sztucznej inteligencji (AI) oraz Dział Badań i Innowacji L'Oréal (R&I) ogłosiły wdrożenie usługi cyfrowej diagnostyki skóry. Przy opracowaniu narzędzia wykorzystano wyniki piętnastu lat badań naukowców L'Oréal nad procesami starzenia się skóry.
Telewizory, które sprzedają się najlepiej na świecie
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-13 15:41 - dodaj komentarz
Od 13 lat telewizory marki Samsung sprzedają się najlepiej na świecie, co potwierdzają dane IHS Markit[1]. Przez wszystkie te lata Samsung miał ogromny wkład w kreowanie i definiowanie nowej roli ekranu w domu. Dlatego dziś, wybierając telewizory tego producenta, widzowie otrzymują nie tylko świetną jakość obrazu i najlepszego „smarta”, ale także szereg rozwiązań, dzięki którym staje się on jeszcze bardziej osobisty i dopasowany do współczesnego stylu życia.
Sprawdź swoje pole - rusza budowa SI2PEM
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-12 15:51 - dodaj komentarz
Dzięki Systemowi Informacji o Instalacjach Wytwarzających Pole Elektromagnetyczne (SI2PEM) każdy obywatel przez internet będzie mógł sprawdzić poziom PEM w dowol-nym miejscu w Polsce. Instytut Łączności i Centrum Projektów Polska Cyfrowa podpisały właśnie umowę na finansowanie budowy tego systemu. Pole elektromagnetyczne to zjawisko fizyczne występujące na Ziemi od początku jej powstania.
Microsoft Dynamics 365 Business Central dostępny na rynku polskim
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-12 15:47 - dodaj komentarz
Microsoft udostępnił chmurową wersję Microsoft Dynamics 365 Business Central, kompleksowego pakietu aplikacji biznesowych dla małych i średnich przedsiębiorstw. W ten sposób nawet niewielkie polskie firmy będą miały możliwość korzystania z zaawansowanych rozwiązań analitycznych, AI, czy Internetu Rzeczy w ramach jednego rozwiązania wspomagającego zarządzanie.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: