GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Płatności online wypierają przelewy i gotówkę
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-13 15:47 - dodaj komentarz
Wystarczyły trzy lata, by liczba zakupów w sklepach Shoper opłacanych kartą, BLIK-iem i innymi szybkimi płatnościami online wzrosła niemal dwukrotnie. Systemy płatnicze dekadę temu traktowane były jako ciekawostka, w 2017 roku odpowiadały za 38 proc. transakcji, a rok temu już za połowę. Obecnie tą metodą płacimy za 62 proc. zamówień w sieci. Co to oznacza dla sprzedawców i kupujących?
Naprawiajmy! Bezpłatny poradnik dla klientów TAURONA
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-13 15:43 - dodaj komentarz
Czy naprawa sprzętów rzeczywiście się opłaca? Gdzie znaleźć rzetelnego fachowca i jak nie dać się oszukać. Z okazji Międzynarodowego Dnia bez Elektrośmieci TAURON przygotował dla klientów bezpłatny ebook – „Naprawiajmy!”. To kolejna inicjatywa TAURONA, która - wraz z bogatą ofertą usług serwisowych zamówionych już przez 1,7 mln klientów – ma zachęcać do ograniczania elektroodpadów.
Polak, który uratował Teslę (dwa razy)
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-13 15:41 - dodaj komentarz
To jego mistrzowska kalkulacja uratowała Tesla Model S, a szybkie decyzje umożliwiły prezentację nowego modelu miłośnikom marki w zaplanowanym pierwotnie terminie. Asertywność Polaka, a przede wszystkim efekty niekonwencjonalnego działania, zyskały ogromne uznanie Elona Muska oraz jego bliskich współpracowników. Kiedy jeden z nich postanowił odejść z Tesli i założyć największą w Europie fabrykę litowo-jonowych baterii - to właśnie do niego zgłosił się z propozycją współpracy.
Poczta Polska rozbudowuje sieć: 2 tys. zewnętrznych automatów do 2022 r.
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-13 15:37 - dodaj komentarz
Poczta Polska stawia na intensywny rozwój ekologicznego, wygodnego oraz bezpiecznego sposobu nadawania i odbierania przesyłek. Jednym z najważniejszych celów strategicznych jest udostępnienie klientom 2 tys. zewnętrznych automatów paczkowych. To odpowiedź operatora pocztowego na dynamicznie rozwijający się w Polsce rynek zamówień internetowych i oczekiwania klientów. Docelowo Poczta będzie mieć ponad 20 tys. punktów odbioru przesyłek w sieci click & collect w 2022 roku.
Router Zyxel Armor G5 uwalnia pełny potencjał Wi-Fi 6
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-13 15:33 - dodaj komentarz
Zyxel wprowadza do oferty nowoczesny i bezpieczny 12-strumieniowy router multigigabitowy o wysokiej mocy w standardzie Wi-Fi 6 - Armor G5 AX6000. Armor G5, dedykowany użytkownikom domowym, eliminuje problemy z przepustowością sieci i zapewnia najwyższą prędkość dla ponad 30 połączeń. Nowy model routera Zyxel, Armor G5 AX6000, zapewnia wysoką wydajność oraz gigabitowe połączenia użytkownikom, którzy często korzystają w sieci ze strumieni wideo i urządzeń IoT.
Bank BNP Paribas startuje z webinariami dla seniorów
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-13 15:25 - dodaj komentarz
Wygoda, jaką zapewnia bankowość internetowa sprawia, że coraz częściej tą formą kontaktów z bankiem interesują się także seniorzy. Przeszkodą bywają ich niższe kompetencje cyfrowe, czy obawy o bezpieczeństwo zdalnego bankowania. Bank BNP Paribas, w ramach autorskiego programu Misja Edukacja, przygotował cykl webinariów, w których podpowiada, jak łatwo i bezpiecznie zarządzać finansami bez wychodzenia z domu.
Bądź z innej bajki – rusza kampania o bezpieczeństwie w sieci (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-12 14:54 - dodaj komentarz
Chcemy pomóc rodzicom lepiej zrozumieć, na jakie zagrożenia mogą trafić ich dzieci w internecie. Chcemy podpowiedzieć, jak ich uniknąć i jak o nich rozmawiać. Ruszamy z nową kampanią. Może pamiętacie – w lutym ogłosiliśmy konkurs „(Nie)Bezpieczni w sieci”. Był skierowany do organizacji pozarządowych, a chodziło nam o wybór najlepszej kampanii edukacyjnej związanej z bezpieczeństwem w internecie. W maju poznaliśmy zwycięzców.
Jaka będzie szkoła jutra, kiedy jutro takie niepewne?
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-12 14:50 - dodaj komentarz
Jak przekuć trudy zdalnego nauczania w sukces szkoły? Jak tworzyć edukację w świecie pełnym technologii? W ten czwartek zapraszamy na konferencję online „Jutro w szkole. Szkoła jutra” po dawkę ciekawostek i inspiracji. Bądźcie z nami, jeśli przyszłość edukacji leży Wam na sercu. Według informacji rządu 98% szkół działa w sposób tradycyjny. Ale liczba przypadków koronawirusa wzrasta w szybkim tempie. „Zamkną czy nie zamkną?” – zastanawiają się rodzice, nauczyciele i uczniowie.
Microsoft kontynuuje inwestycje w ekosystem Partnerów SAP na Azure
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-12 14:46 - dodaj komentarz
Pierwsza rocznica partnerstwa Microsoft i SAP, którą obchodzimy w październiku 2020 roku, to dobry moment, aby podziękować naszemu ekosystemowi partnerów SAP za niesamowite dwanaście miesięcy. Po ogłoszeniu inicjatywy Embrace nasze wspólne działania nabrały wyjątkowego tempa. Ścisła współpraca Microsoft, SAP i integratorów systemów z ekosystemu partnerskiego pozwoliła klientom na stworzenie i realizację migracji do S / 4HANA na platformę Azure, a tym samym przeprowadzenie
PUE z funkcją zgłaszania zakłóceń
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-12 14:44 - dodaj komentarz
Zarejestrowani użytkownicy Platformy Usług Elektronicznych mogą za jej pośrednictwem zgłaszać występowanie zakłóceń utrudniających poprawny odbiór programów radiowych i telewizyjnych lub uniemożliwiających właściwe funkcjonowanie łączności bezprzewodowej. Platforma Usług Elektronicznych UKE pozwala na przesyłanie do urzędu drogą elektroniczną dokumentów takich jak wnioski, formularze, zapytania lub skargi.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: