GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

5G w Plusie – TERA nawet 1000 GB (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-06 13:46 - dodaj komentarz
Wejdź w 5G w Plusie z całą rodziną! W nowej ofercie nawet 1000 GB o prędkości do 600 Mb/s. Wybierz najlepszy Internet 5G w Polsce. W smartDOM taniej! 10 zł mniej za każdę kolejną usługę. Rabat naliczany automatycznie, od drugiego rachunku, po podpisaniu umowy i wyrażeniu zgody smartDOM na przekazywanie danych pomiędzy Cyfrowym Polsatem S.A. a Polkomtelem Sp. z o.o.
Raporty przeniesienia numerów w I kwartale 2021 r.
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-06 13:37 - dodaj komentarz
W sieciach mobilnych w I kwartale 2021 roku przeniesiono ponad 400 tys. numerów, a w sieciach stacjonarnych blisko 120 tys. – wynika z najnowszych raportów przeniesienia numerów udostępnionych przez Prezesa UKE. Raporty przedstawiają statystyki przenoszenia numerów z wykorzystaniem zarządzanego przez Prezesa UKE systemu Platformy Lokalizacyjno-Informacyjnej z Centralną Bazą Danych (PLI CBD). W I kwartale 2021 roku w sieciach mobilnych przeniesionych zostało łącznie 401 355 numerów.
Ewa Pajor ambasadorką T-Mobile Polska
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-06 13:36 - dodaj komentarz
T-Mobile Polska rozpoczyna współpracę z Ewą Pajor, która od kwietnia 2021 r. została nową ambasadorką marki. Polska piłkarka, która na co dzień gra w VfL Wolfsburg, od lat udowadnia, że jest jedną z najzdolniejszych zawodniczek na świecie. Razem z T‑Mobile będą dostarczać najlepszych emocji wszystkim kibicom piłki nożnej w kraju!
Horizon Go zmienia się w UPC TV Go
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-06 13:33 - dodaj komentarz
Telewizja online z ponad 150 kanałami, którą klienci UPC mogą oglądać, gdzie i kiedy chcą, zmienia się w UPC TV Go. UPC TV Go to telewizja, którą możesz mieć zawsze przy sobie - na telefonie czy tablecie. Oferuje dostęp po ponad 150 kanałów na żywo oraz filmów i seriali na żądanie w ramach Filmklub, VOD oraz Replay TV, pozwalając powrócić do wybranych treści aż do siedmiu dni wstecz.
Internet UPC numer 1 - niezmiennie najszybszy w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-02 13:42 - dodaj komentarz
UPC Polska, według rankingu przeprowadzonego przez SpeedTest, w 2020 roku oferowało najszybszy internet spośród wszystkich dostawców ogólnopolskich. Operator rozpoczął kampanię marketingową promującą pozycję lidera na rynku. Dzięki nieprzerwanym inwestycjom w rozwój infrastruktury światłowodowej oraz systematycznemu podnoszeniu prędkości oferowanej klientom UPC Polska niezmiennie pozostaje liderem pośród ogólnopolskich operatorów, oferując najszybszy internet w kraju.
Zmiana w krajobrazie szkodliwego oprogramowania finansowego w 2020 r.
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-02 13:40 - dodaj komentarz
Z nowych danych firmy Kaspersky wynika, że w okresie pandemii krajobraz zagrożeń finansowych uległ znaczącemu przeobrażeniu. Mimo ogólnego spadku liczby zagrożeń rozprzestrzenianych za pośrednictwem komputerów PC lub urządzeń mobilnych, w badanym okresie cyberprzestępcy wykorzystywali do tego celu nowe i zaawansowane techniki. Rozkład geograficzny ataków stał się bardziej zróżnicowany – zwłaszcza jeśli chodzi o mobilne szkodliwe oprogramowanie finansowe.
Wielkanoc w Polsat News, Polsat Rodzina i Internecie
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-02 13:38 - dodaj komentarz
W trudnym czasie trzeciej fali pandemii Polsat News i Polsat Rodzina pozwalają widzom na bezpieczne przeżywanie najważniejszych uroczystości związanych z Wielkanocą w domu – zarówno tradycyjnie, za pośrednictwem odbiorników telewizyjnych, jak i w Internecie, w portalu Polsatnews.pl i w serwisie IPLA. W tym roku, podobnie jak w poprzednim, Wielkanoc będzie wyglądać zupełnie inaczej niż zwykle. Aby widzowie mogli ją duchowo, ale też bezpiecznie przeżywać w domu,
Podwajamy gigabajty na wiosnę – startuje nowa kampania T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-02 13:35 - dodaj komentarz
Wiosną wszystko się budzi, również ciekawość! Aby ją szybko zaspokoić i sprawdzić, co w trawie piszczy, warto zajrzeć do naszej wiosennej oferty. Dlaczego? Bo tej wiosny gigabajty w T‑Mobile wyjątkowo rozkwitły, a dokładniej zostały przez nas podwojone. O tej wiosennej ofercie można już dziś dowiedzieć się więcej w telewizji, internecie i w punktach sprzedaży, gdzie wystartowała nasza kampania, promująca nowe taryfy 5G z podwojonymi paczkami gigabajtów na dwa lata.
Dwie nowe kamerki od TRANSCEND zadbają o bezpieczeństwo
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-02 13:32 - dodaj komentarz
Firma TRANSCEND informuje o poszerzeniu oferty o dwa modele kamerek samochodowych. Jednoobiektywowy model DrivePro 250 wyposażony w matrycę STARVIS™ nagrywa w rozdzielczości FullHD przy 60 klatkach na sekundę. Najnowszy dwuobiektywowy rejestrator DrivePro 550B wykorzystuje tę samą matrycę w kamerce przedniej, natomiast w tylnej zastosowano czujnik Exmor™. Jest to rozwiązanie, które pozwoli zadbać o bezpieczeństwo zarówno kierowcy, jak i pasażerów pojazdu.
E-usługowe podsumowanie marca
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-02 13:23 - dodaj komentarz
Elektroniczny wniosek o dowód osobisty to jedna z e-usług, która - porównując rok do roku - odnotowała największy wzrost. Pozostałe także świetnie sobie radzą. Marzec 2021 r. to kolejny miesiąc niesłabnącego zainteresowania naszymi e-usługami, czyli sprawami urzędowymi, które można załatwić przez internet. W trzecim miesiącu tego roku Polacy założyli 431 272 profili zaufanych (PZ). To prawie 80 tysięcy więcej niż w lutym.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: