GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Przegląd prasy

Wkrótce konkurs na operatora telewizji mobilnej
dodał: TK - 2008-08-27 13:16 - dodaj komentarz
Konkurs na operatora telewizji mobilnej odbędzie się w październiku, a zwycięzca może zostać wyłoniony w grudniu - poinformowała Anna Streżyńska, prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej (UKE).
Netia się bogaci
dodał: TK - 2008-08-26 09:47 - dodaj komentarz
Na niecałe 37 mln zł opiewała na koniec czerwca w księgach Netii wartość aktywów netto, które zarząd operatora przeznaczył do sprzedaży - donosi Gazeta Prawna. Jak powiedziała Małgorzata Babik, rzecznik prasowy spółki, chodzi przede wszystkim o dotychczasową siedzibę spółki na warszawskim Służewcu i grunt, na którym stoi.
Komórka ostrzeże przed fotoradarem
dodał: TK - 2008-08-26 09:41 - dodaj komentarz
Niewielka spółka informatyczna z Opola chce zawojować rynek komórkowy systemem ostrzegania przed fotoradarami - czytamy w Gazecie Wyborczej. Program opracowany przez spółkę Binartech jest prosty - kierowca ściąga ze strony internetowej na swój telefon aplikację SpeedAlarm.
Jak sprzedaje się iPhone w Polsce?
dodał: TK - 2008-08-25 13:02 - 1 komentarz
Od kilkudziesięciu godzin trwa w Polsce sprzedaż iPhone. W piątek o północy iPhone pojawił się w sieci Ery i Orange. Gazeta Prawna sprawdziła jak sprzedawał się iPhone w pierwszych dniach obecności za polskim rynku.
iPhone na jesieni wkroczy do Rosji
dodał: TK - 2008-08-25 12:55 - dodaj komentarz
Kultowy telefon Apple'a wkroczy do Rosji - informuje Gazeta Wyborcza. Tamtejsi operatorzy oceniają zapotrzebowanie na miliony sztuk rocznie. Według rosyjskich gazet porozumienie z Apple jest już podpisane. Zgodnie z tymi doniesieniami Mobile TeleSystems, największy rosyjski operator telefonii komórkowej, ma rozpocząć sprzedaż iPhone'a 3G już w październiku.
Jajah w Polsce!
dodał: TK - 2008-08-21 13:20 - dodaj komentarz
Na polski rynek wkracza firma Jajah - donosi Gazeta Wyborcza. Oferuje tanie internetowe połączenia z zagranicą, które można wykonać z dowolnego telefonu. Amerykańska spółka - obecna jest już m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Austrii - liczy, że w marcu 2009 r. będzie miała 100 mln użytkowników na całym świecie.
iPhone 3G z ofertą ORANGE w salonach GTI
dodał: TK - 2008-08-21 12:59 - dodaj komentarz
GTI Sp. z o.o., autoryzowany przedstawiciel sieci ORANGE, już 22 sierpnia zaczyna sprzedaż iPhone’ów 3G, jednakże już dzisiaj Klienci mogą zamówić upragnione urządzenie w każdym z punktów GTI. Spółka przygotowała też dla przyszłych nabywców szereg dodatkowych atrakcji.
UKE zmusi Play do zmiany stawek?
dodał: TK - 2008-08-21 12:48 - dodaj komentarz
Urząd Komunikacji Elektronicznej rozpoczął konsultacje, w sprawie ustalenia pozycji dominującej P4 (sieć Play) na rynku zakańczania połączeń w tej sieci - informuje Parkiet. Choć podobną procedurę UKE stosuje w przypadku wszystkich operatorów (także stacjonarnych), to dla Play ten status może być wyjątkowo niekorzystny.
Internet Group będzie współpracować z CenterNet?
dodał: TK - 2008-08-18 10:34 - dodaj komentarz
Internet Group negocjuje z pięcioma firmami na temat wspólnego wejścia na rynek wirtualnych operatorów komórkowych. Jedną z nich jest CenterNet - informuje dzisiejsza Gazeta Prawna.
Za 15 lat bezpłatne rozmowy?
dodał: TK - 2008-08-13 10:21 - 3 komentarze
Prezes Polkomtela, Jarosław Bauc w dzisiejszym Pulsie Biznesu przekonuje, że za 15 lat połączenia będą bezpłatne, a płacić będziemy jedynie za usługi dodane. Ma ambitny plan dla swojej spółki i uważa, że Polkomtel może pójść w stronę modelu operatora infrastrukturalnego.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: