GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Przegląd prasy

SMS-owe konkursy oszukują graczy
dodał: TK - 2010-09-21 08:13 - dodaj komentarz
Coraz częściej dostajemy sms-y, które informują nas, że coś wygraliśmy – pieniądze, wycieczkę lub telewizor. Wystarczy, że wyślemy SMS-a pod podany numer. Pewni nagrody odpisujemy. A wtedy dowiadujemy się, że jednak nic nie wygraliśmy, bo regulamin konkursu zakłada na przykład, że zwycięzcy są informowani telefonicznie, a nie SMS-em. Tylko że nikt nie dał nam szansy zapoznać się z tym regulaminem.
DPTG rozpocznie procedurę egzekucyjną wobec TP SA
dodał: TK - 2010-09-20 13:01 - dodaj komentarz
DPTG, które nie otrzymało 2,9 mld koron duńskich odszkodowania od Telekomunikacji Polskiej, zdecydowało o wszczęciu postępowania egzekucyjnego w Polsce, tak szybko jak to możliwe.
Play celuje już  w 5 mln klientów
dodał: TK - 2010-09-20 09:05 - dodaj komentarz
Play zrealizował tegoroczny cel: ma już około 4,5 mln użytkowników. Według właściciela, pozyskując około 3.000 klientów kontraktowych firma staje się samodzielna. Z 5 mln klientów pod koniec roku Play miałby ponad 11-proc. udział w rynku.
Jak nie stać się niewolnikiem swojego operatora
dodał: TK - 2010-09-18 09:19 - dodaj komentarz
Firmy telefoniczne czy dostawcy internetu kuszą nas promocjami i nalegają na szybkie podpisanie umów. Ale wśród zapisów drobnym drukiem czają się pułapki, za które przychodzi nam słono zapłacić.
E-mail zawsze pod ręką, czyli ile kosztuje poczta w telefonie
dodał: TK - 2010-09-18 09:09 - dodaj komentarz
Poczta elektroniczna to obecnie jedna z najpopularniejszych form komunikacji w biznesie. Można mieć do niej dostęp bez noszenia z sobą laptopa. Wystarczy wyposażyć się w odpowiednią komórkę
Rząd zirytowany powolną budową infrastruktury dostępowej
dodał: TK - 2010-09-17 20:12 - dodaj komentarz
Opóźnienia w budowie infrastruktury szerokopasmowej zirytowały już nie tylko branżę telekomunikacyjną, ale najwyższe kręgi rządowe. Minister Michał Boni, szef zespołu doradców strategicznych premiera zapowiedział reaktywację zespołu „Polska Cyfrowa” oraz wymuszenie lepszej współpracy między resortami infrastruktury, spraw wewnętrznych i rozwoju regionalnego.
Deutsche Telekom patrzy w przyszłość
dodał: TK - 2010-09-17 10:38 - dodaj komentarz
Systemy zarządzania domem, nowy sposób konsumowania multimediów i integracja usług telekomunikacyjnych ­- połączeń głosowych i wideo, wiadomości tekstowych i innych - w jedno technologiczne doświadczenie dostępne w domu, urządzeniu mobilnym czy w samochodzie. Tak przyszłość oferty konsumenckiej widzi Deutsche Telekom.
TP jednak nie zapłaci Duńczykom
dodał: TK - 2010-09-17 10:35 - dodaj komentarz
Telekomunikacja Polska zdecydowała: nie zamierza przelać duńskiej firmie DPTG kwoty ustalonej przez Trybunał.
Vodafone jednak sprzeda Polkomtela?
dodał: TK - 2010-09-16 13:10 - dodaj komentarz
Brytyjski koncern telekomunikacyjny Vodafone może zdecydować się na sprzedaż posiadanego, ponad 24-proc. pakietu akcji Polkomtela - powiedział agencji Reuters Sławomir Jędrzejczyk, wiceprezes PKN Orlen.
TP: Jutro decyzja o zapłacie dla DPTG
dodał: TK - 2010-09-16 08:53 - dodaj komentarz
Jutro wieczorem okaże się, czy Telekomunikacja Polska zapłaci duńskiej firmie DPTG blisko 1,6 mld zł, zasądzone przez Trybunał Arbitrażowy w Wiedniu, czy też nie.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: