GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Przegląd prasy

Raul Castro zezwolił na używanie komórek na Kubie
dodał: AK - 2008-03-28 14:09 - dodaj komentarz
Nowy prezydent Kuby Raul Castro zezwolił Kubańczykom na posiadanie i używanie telefonów komórkowych - przywilej dotychczas zarezerwowany na wyspie dla obcokrajowców i funkcjonariuszy administracji rządowej - pisze Puls Biznesu.
Plus czeka na wyrok
dodał: AK - 2008-03-28 11:36 - dodaj komentarz
Przyszłość operatora sieci plus będzie znana już za kilka dni Spór o akcje Polkomtelu rozstrzygnie arbitraż. Wyrok sądu poznamy dzisiaj lub w poniedziałek - pisze Rzeczpospolita.
Plus i Orange mówią nie operatorowi Halo Polsat
dodał: AK - 2008-03-28 10:04 - dodaj komentarz
Polkomtel i PTK Centertel nie zgadzają się z tym, by Cyfrowy Polsat, tak jak P4, miał prawo do pobierania wyższych stawek za połączenia kończące się w jego sieci Halo Polsat - pisze Gazeta Prawna.
MSP wykreśliło 5 firm z listy spółek strategicznych
dodał: AK - 2008-03-28 09:03 - dodaj komentarz
Ministerstwo Skarbu Państwa (MSP), zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wykreśliło KGHM, Telekomunikację Polską, Polkomtel, Exatel i BOT - Górnictwo i Energetyka z listy spółek strategicznych.
Bezpieczny Internet dla dzieci w Wielkiej Brytanii
dodał: AK - 2008-03-27 16:10 - dodaj komentarz
Rząd brytyjski zapowiedział wprowadzenie w życie zaleceń raportu, którego autorka Tanya Byron proponuje szereg działań zmierzających do ochrony dzieci przed szkodliwymi treściami w Internecie i grach komputerowych - pisze Rzeczpospolita.
 Komórka z laserową klawiaturą
dodał: AK - 2008-03-27 12:55 - dodaj komentarz
Koreańska firma LG pokazała model LH2300 który ma wszystko, co nowoczesna komórka powinna mieć i być może coś więcej. Po koreańskich serwisach krążą zdjęcia-grafiki z telefonem wzbogaconym o laserowy projektor klawiatury - pisze Dziennik.
Zakaz korzystania z komórek w pociągach
dodał: AK - 2008-03-27 10:59 - dodaj komentarz
Austriacka kolej wprowadza w pociągach "strefy ciszy", w których będzie obowiązywał całkowity zakaz korzystania z komórek i odtwarzaczy mp3 - pisze Rzeczpospolita.
Resztówka TP SA na giełdę?
dodał: AK - 2008-03-27 09:40 - dodaj komentarz
Ministerstwo Skarbu Państwa nie wyklucza sprzedaży posiadanej resztówki akcji Telekomunikacji Polskiej poprzez giełdę, gdyby nie powiodły się rozmowy o sprzedaży tych akcji dla France Telecom - poinformował minister skarbu Aleksander Grad.
Motorola zostanie podzielona
dodał: AK - 2008-03-26 14:50 - dodaj komentarz
Motorola chce podzielić się na dwie spółki publiczne w przyszłym roku. To skutek nacisków, jakie wywierał od dłuższego czasu Carl Icahn, drugi największy udziałowiec firmy Motoroli - pisze Puls Biznesu.
Era: Rozmowy na pokładach samolotów
dodał: AK - 2008-03-26 11:27 - dodaj komentarz
Właściciele telefonów komórkowych zarejestrowanych w sieci Era od marca mogą używać ich na pokładach niektórych samolotów lecących z Polski. Mogą wysyłać SMS-y, MMS-y oraz dokonywać transmisji danych - pisze dziennik "Polska".
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: