GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Przegląd prasy

Szansa dla alternatywnych operatorów
dodał: TK - 2008-06-12 14:39 - dodaj komentarz
Operatorzy telekomunikacyjni liczą, że uda im się pozyskać użytkowników szybkiego internetu, którym w II półroczu kończą się dotychczasowe umowy z Telekomunikacją Polską - czytamy w Gazecie Prawnej.
Coraz więcej ofert telekomunikacyjnych dla małych firm
dodał: TK - 2008-06-11 09:25 - dodaj komentarz
Operatorzy telekomunikacyjni zaczynają dostrzegać potencjał w rynku małych i średnich firm - informuje Gazeta Prawna. Firmy te coraz śmielej sięgają po nowe usługi telekomunikacyjne.
Orange i Plus stawiają na usługi przedpłacone
dodał: TK - 2008-06-11 09:17 - dodaj komentarz
Orange i Plus nadal najmocniej konkurują o klientów, którzy z szerokiej oferty wybierają komórki na kartę - twierdzi Gazeta Prawna. Właściciel sieci Era stawia z kolei na umowy abonamentowe.
Podział TP S.A. dopiero we wrześniu?
dodał: TK - 2008-06-11 09:04 - 2 komentarze
Nie w czerwcu, ale dopiero we wrześniu Urząd Komunikacji Elektronicznej drugi raz przymierzy się do przetargu na firmę, która dokona analizy rynku telekomunikacyjnego i podejmie decyzję o ewentualnym podziale Telekomunikacji Polskiej - donosi Rzeczpospolita.
TP likwiduje budki w Lublinie
dodał: TK - 2008-06-10 11:59 - dodaj komentarz
Mieszkańcy ziemi lubelskiej mogą mieć wkrótce problem ze znalezieniem budki telefonicznej - informuje Dziennik wschodni. Telekomunikacja Polska postanowiła usunąć w Lublinie aż 490 ulicznych telefonów. W całym regionie zniknie do końca roku prawie 1,5 tysiąca aparatów.
Ubezpieczenia  w TP S.A.?
dodał: TK - 2008-06-10 09:21 - dodaj komentarz
Polisy ubezpieczeniowe mają szansę być pierwszym produktem finansowym, który będzie sprzedawać Telekomunikacja Polska - pisze dzisiejszy Parkiet. - Z jedną z firm ubezpieczeniowych pracujemy nad projektem sprzedaży polis turystycznych przez telefon komórkowy. Powinno to być możliwe jeszcze w tym sezonie urlopowym - zapowiada Parkietowi prezes TP Maciej Witucki.
Czy Heyah zostanie sprzedane?
dodał: TK - 2008-06-09 10:12 - dodaj komentarz
Pojawiły się spekulacje, że Polska Telefonia Cyfrowa może ostatecznie sprzedać markę Heyah - pisze dzisiejszy Parkiet. Według nieoficjalnych informacji ma trafić do grupy Polsatu, który niebawem planuje wejście na rynek telefonii komórkowej.
Komórki z Netii we wrześniu
dodał: TK - 2008-06-09 09:39 - dodaj komentarz
Netia rozpoczęła testy usług komórkowych - czytamy w Rzeczpospolitej. Komercyjnie mają one wystartować pod koniec trzeciego kwartału 2008.
Yahoo! wchodzi do Polski
dodał: TK - 2008-06-06 10:28 - dodaj komentarz
Portal Yahoo! potwierdza wejście na polski rynek - dowiedziała się "Rzeczpospolita". Firma zamierza zaoferować na naszym rynku swoje produkty oraz usługi.
Dyrektor podejrzy uczniów przez komórkę
dodał: TK - 2008-06-06 10:17 - dodaj komentarz
Zaczyna się montaż sieci kamer w 61 miejskich placówkach: podstawówkach, liceach, a nawet... przedszkolach - czytamy w Dzienniku Wschodnim. Miasto podpisało już umowę z wykonawcą robót. W każdym z budynków objętych monitoringiem zamontowanych zostanie od 10 do 16 kamer.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: