GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Microsoft Technology Summit 2013 pod znakiem Windows 8.1 i Cloud OS

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-10-23 17:40 - czytano: 515 razy - dodaj komentarz
Microsoft Technology Summit 2013 pod znakiem Windows 8.1 i Cloud OSWindows 8.1, Cloud OS i rozwiązania dla programistów to tematy, które dominowały podczas kończącej się właśnie konferencji Microsoft Technology Summit. W tym największym wydarzeniu technologicznym w Polsce udział wzięło blisko 3000 uczestników, którzy mogli wybierać spośród warsztatów tematycznych oraz kilkudziesięciu sesji prowadzonych przez wybitnych ekspertów oraz światowej sławy autorytety.
REKLAMA
Microsoft Technology Summit to jedna z największych konferencji technologicznych w Europie Środkowej i największe tego typu wydarzenie branży IT w Polsce.

W czasie 8. edycji MTS 2013 odbyło się siedemdziesiąt jeden wykładów i sesji tematycznych, prowadzonych przez sześćdziesięciu siedmiu prelegentów z całego świata, m.in.
David Chappell - autorytet w dziedzinie projektowania architektury IT, John Craddock – ekspert w projektowaniu i wdrażaniu systemów komputerowych, Paula Januszkiewicz – specjalistka ds. audytu zabezpieczeń IT i testów penetracyjnych, Brian Keller – Principal Technical Evangelist z firmy Microsoft, który specjalizuje się w Visual Studio oraz w zarządzaniu cyklem życia aplikacji oraz Mark Minasi – autor bestsellerów, popularny felietonista na temat technologii, komentator, mówca i konsultant IT.

W trakcie MTS 2013 odbyły się również sesje merytoryczne i bezpłatne warsztaty, tzw. IT CAMP-y, prowadzone przez specjalistów najnowszych technologii IT z firmy Microsoft. Ich tematyka skupiona była wokół Windows Server 2012, Windows Azure oraz budowania rozwiązań Private i Hybrid Cloud przy wykorzystaniu System Center 2012.

Złotymi Partnerami MTS 2013 były firmy Veeam Software, Vision Solutions oraz Netia. Partnerem Technologicznym była firma Nokia. Ponadto konferencję wspierali partnerzy: 7N, Accenture, Akademia, Altkom, Atena, Centrum Edukacyjne Promise, CodeTwo, COMBIDATA, Capgemini, IT.expert, ITMAGINATION, Kingstone, Luxoft Poland, Passus, Pracuj.pl, Quest Dystrybucja, Response, Sevenet S.A., SOFTRONIC.
Źródło: Microsoft
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: