GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

TP-Link Deco - domowy system WiFi z wbudowanym antywirusem
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-25 16:43 - dodaj komentarz
TP-Link na tegorocznych targach IFA w Berlinie zaprezentował kompleksowy system WiFi, dla całego domu – Deco M5. Zestaw składa się trzech takich samych urządzeń sieciowych współpracujących ze sobą, by zapewnić superszybkie i niezawodne połączenie Wi-Fi w każdym kącie Twojego domu. Jego konfiguracja jest niezwykle prosta, a dzięki systemowi zabezpieczeń TP-Link HomeCare, wbudowanemu antywirusowi i kontroli rodzicielskiej, Deco to także najlepiej zabezpieczona domowa sieć, jaką możesz sobie wyobrazić.
O życiu z nowymi technologiami na Festiwalu Nauki w NASK
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-25 16:25 - dodaj komentarz
Jak zaprezentować się światu w social media? Jak udany cyberatak może pozbawić nas wody w kranie? Jak smartfon rozpoznaje odcisk palca właściciela, a jak skaner tęczówki wie kogo wpuścić do strzeżonego korytarza? Odpowiedzi na te pytania i wiele innych zagadnień z pogranicza technologii, kryminalistyki i życia towarzyskiego znajdą się w wykładach i lekcjach organizowanych przez NASK 25 i 26 września w ramach XXI Festiwalu Nauki w Warszawie.
NaviExpert: Abonamenty na jesień 30proc. taniej
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-25 16:24 - dodaj komentarz
Pogoda za oknem nie rozpieszcza, warunki do jazdy coraz gorsze, samochodów na ulicach przybywa, a co za tym idzie, tworzą się tak nielubiane przez nas korki… I jak tu jeździć? Odpowiedź jest prosta – z NaviExpert, bez korków i mandatów! Tylko do 8 października obniżamy ceny rocznych abonamentów NaviExpert Polska o 30%. A dla każdego, kto w czasie trwania promocji kupi abonament, we współpracy z platformą Goodie przygotowaliśmy niespodziankę! Wystarczy skorzystać z oferty na tej stronie,
TP-Link TL-WR902AC – więcej niż router
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-25 16:18 - dodaj komentarz
Często podróżujesz i zależy Ci na stabilnym połączeniu z Internetem? A może potrzebujesz, aby Twój router sprawdził się nie tylko w podróży, ale i w domu? Mamy urządzenie specjalnie dla Ciebie. Nano router bezprzewodowy w standardzie AC750, który zapewnia stabilne połączenie z siecią wszędzie tam, gdzie jest ono potrzebne. Dodatkowo urządzenie może pełnić funkcję hotspotu, wzmacniacza sygnału, punktu dostępowego oraz umożliwić podłączenie do sieci bezprzewodowej urządzeń przewodowych.
LG daje Klientom darmowy dostęp do tysięcy produkcji na Netflix
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-25 16:14 - dodaj komentarz
Sprawny system, wygodny dostęp do platformy i najlepsza jakość obrazu – rekomendowane przez Netflix telewizory LG z atrakcyjną promocją. Firma LG wraz z internetowym serwisem rozrywkowym Netflix odnawia dziś jedną z najbardziej emocjonujących promocji. Konsumenci, którzy zdecydują się na zakup dowolnego telewizora 4K z linii 2017, otrzymają 3-miesięczną subskrypcję serwisu Netflix.
Orange One z pakietem GB za doładowanie
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-25 16:10 - dodaj komentarz
Orange One to taryfa stworzona dla tych którzy lubią tak zwane „celowane zakupy”. Chcecie pogadać – możecie kupić pakiet 120 minut do wszystkich sieci. Albo więcej – na przykład 1000 minut. Są też na przykład paczki SMS. Jak możecie domyśleć się z powyżej wyliczanki to przede wszystkim rozwiązania dla tych, którzy stawiają na tradycyjne formy wykorzystania telefonu komórkowego – rozmowy i SMS-y.
Samsung Electronics na 6. pozycji w rankingu Interbrand Best Global Brands 2017
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-25 16:02 - dodaj komentarz
Firma Samsung Electronics zajęła 6. miejsce w zestawieniu Interbrand „Best Global Brands 2017”. Marka osiągnęła wartość 56,2 mld dolarów, co oznacza wzrost o jedną pozycję i 9 punktów procentowych w stosunku do ubiegłego roku. Firma Samsung nieprzerwanie od sześciu lat (2012–2017) znajduje się w pierwszej dziesiątce rankingu Interbrand, z każdym rokiem wykazując ciągły wzrost wartości marki.
Pomoc Mierzona Kilometrami, kolejny 1000000 zł trafi do podopiecznych Fundacji TVN
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-25 16:01 - dodaj komentarz
Pomaganie połączyło Polaków! Dzięki T‑Mobile Polska, organizatorowi akcji społecznej T‑Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami, kolejny 1 000 000 złotych trafi do podopiecznych Fundacji TVN Nie Jesteś Sam. Stanie się tak dzięki wszystkim osobom, które przez trzy ostatnie miesiące wspólnie gromadziły kilometry. Te zaś zamienione przez operatora na pieniądze trafią do niepełnosprawnych ruchowo dzieci.
Poczta Polska z nagrodą Lider Informatyki 2017
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-25 15:54 - dodaj komentarz
Poczta Polska zwyciężyła w konkursie Lider Informatyki 2017 w kategorii Handel i usługi. Konkurs, z 21-letnią tradycją, organizowany przez redakcję magazynu Computerworld, promuje przedsiębiorstwa i instytucje sięgające po innowacyjne rozwiązania informatyczne dla podniesienia efektywności swoich działań. Konferencja i wieczorna gala finałowa odbyły się 21 września w Warszawie.
Samsung i Sotheby’s pokazują, jak łączyć technologię i sztukę
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-25 15:51 - dodaj komentarz
Firma Samsung Electronics i międzynarodowy dom aukcyjny Sotheby’s połączyły siły, aby pokazać nowy sposób ekspozycji i dostępu do wybitnych dzieł artystycznych. Narzędziem, które umożliwia ten wyjątkowy mariaż technologii i sztuki jest telewizor The Frame. Urządzenie, które jest prezentowane w głównej siedzibie Sotheby’s w Nowym Jorku, pozwoli miłośnikom piękna z całego świata wzbogacić swoje wnętrza o niezwykłe treści.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: