GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Tajwańskie biuro śledcze rozdało zawirusowane pendrive’y – całość ma polski wątek
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-16 16:11 - dodaj komentarz
Pod koniec zeszłego roku tajwańskie biuro śledcze zorganizowało quiz sprawdzający wiedzę z zakresu cyberbezpieczeństwa. Nagrodą dla uczestników okazały się… zawirusowane pendrive’y. Zaszczepione na urządzeniach złośliwe oprogramowanie miało kraść poufne dane użytkowników, następnie przekazywać je na polskie serwery, z których były dalej transmitowane na nieznane serwery cyberprzestępców. Jak wskazuje ekspert z ESET, do dystrybucji zainfekowanych nośników przez znane i uważane za
T‑Mobile najlepszy w rankingu Speedtest.pl za 2017 rok
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-16 16:09 - dodaj komentarz
Nowy Rok dopiero się zaczął, a już mamy co świętować! Poznaliśmy wyniki rankingu Speedtest za miniony 2017 rok. Nie to, żeby nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw, ale w podsumowaniu rocznym opublikowanym na stronie Speedtest.pl T‑Mobile zajął pierwsze miejsce nie w jednej, ale obu kategoriach: wśród dostawców mobilnego internetu, jak i obejmującym jedynie technologię LTE.
26. Finał WOŚP: Internauci przekazali już ponad 8,5 mln zł
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-16 16:04 - dodaj komentarz
W tegorocznych zbiórkach i aukcjach organizowanych online i obsługiwanych przez PayU zebrano już łącznie 8 679 068 mln zł. Natomiast kwota zadeklarowana, obejmująca także aukcje tworzone wspólnie z serwisem Allegro to już 13 236 404 zł. Coraz więcej Polaków decyduje się wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy online. Dzięki zaangażowaniu internautów do godz. 23:59 14 stycznia zebrano 8 679 068 mln zł, co stanowi ponad 1/10 wszystkich dotychczas przekazanych środków.
Zaawansowane, szkodliwe oprogramowanie do inwigilacji Androida
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-16 15:57 - dodaj komentarz
Badacze z Kaspersky Lab wykryli zaawansowany mobilny szkodliwy program, który jest aktywny od 2014 r. i został stworzony do celów inwigilacji, prawdopodobnie jako produkt „ofensywnego bezpieczeństwa”. Program o nazwie Skygofree zawiera funkcjonalność, jakiej nie posiadał wcześniej żaden inny szkodnik występujący „na wolności”,na przykład oparte na lokalizacji nagrywanie dźwięku przy użyciu zainfekowanych urządzeń.
ParrotOne tworzy inteligentną klawiaturę dla niepełnosprawnych i seniorów
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-16 15:53 - dodaj komentarz
Polski start-up ParrotOne jeszcze w tym roku planuje zaprezentowanie inteligentnej klawiatury dotykowej do komputera, przeznaczonej głównie dla osób niepełnosprawnych i seniorów. Celem ParrotOne jest pomoc chorym w kontakcie ze światem oraz zwiększenie aktywności zawodowej niepełnosprawnych pracujących zdalnie. Aplikacja mobilna i klawiatura dotykowa to dwa produkty ParrotOne, które jeszcze w tym roku mają szansę pojawić się na rynku.
Od ransomware do miner malware. Cyberprzestępcy zmieniają upodobania?
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-16 15:48 - dodaj komentarz
Według badań przeprowadzonych przez University of Cambridge, kapitalizacja rynkowa kryptowalut wzrosła ponad trzykrotnie od początku zeszłego roku i raczej na tym się nie skończy. Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że inwestycja w kryptowaluty może być bardzo opłacalna. Z kolei tam, gdzie pojawia się zysk, pojawiają się też ataki cyberprzestępców. Analitycy z laboratorium FortiGuard Labs firmy Fortinet odkryli nowe, ale podobne do znanych już wcześniej, złośliwe oprogramowanie atakujące rynek
Samsung zdobywa nagrodę Best of KBIS 2018 w dwóch kategoriach
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-16 15:46 - dodaj komentarz
Produkty firmy Samsung Electronics zdobyły dwie nagrody na targach Kitchen and Bath Industry Show (KBIS). Producent otrzymał nagrodę w nowo utworzonej kategorii Smart Home Technology dla nowej pralki ładowanej od przodu z technologią QuickDrive™ i srebrną nagrodę w kategorii Best of Kitchen za zestaw FlexWash+ FlexDry. Nagrody w kategorii produktów gospodarstwa domowego do kuchni i łazienki przyznawane są najlepszym produktom, które wyznaczają nowe trendy we wzornictwie, technologii i
Ferie z oknem otwartym w Netii
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-15 15:40 - dodaj komentarz
15 stycznia startuje nowe okno otwarte w Telewizji Osobistej Netii. Tym razem operator, wspólnie z nadawcami, zapewnia bez dodatkowych opłat dostęp do 9 atrakcyjnych kanałów dla dzieci i młodzieży. „Feryjne” okno otwarte w Telewizji Osobistej Netii będzie jednym z najdłuższych w historii. Przez półtora miesiąca (od 15 stycznia aż do końca lutego 2018 r.) młodzi widzowie będą mogli oglądać swoje ulubione kanały TV, m.in. Top Kids HD i Nickelodeon HD.
Nie daj się wywieść w pole – nowa usługa w Historii pojazdu
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-15 15:38 - dodaj komentarz
Chcesz kupić auto z zagranicy, które nie jest zarejestrowane w Polsce? Zanim się zdecydujesz, sprawdź jego historię. Od dziś, dzięki rozszerzonej usłudze Ministerstwa Cyfryzacji – Historia Pojazdu, możesz to zrobić bez wychodzenia z domu. Na portalu historiapojazdu.gov.pl od niemal miesiąca nabywcy i właściciele samochodów importowanych z rynku wtórnego wybranych krajów europejskich oraz USA i Kanady mogą sprawdzić ich przeszłość.
mPay z biletami w Zakopanem
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-15 15:34 - dodaj komentarz
Zakopane to kolejne miasto, które postawiło na wygodę pasażerów. Od dziś bilety komunikacji miejskiej można kupować także telefonem komórkowym, korzystając z aplikacji mPay. Bez stresu, kolejek oraz tak uciążliwych czynności, jak odliczanie drobnych czy szukanie otwartego kiosku. Za pomocą mPay można kupować wszystkie dostępne w mieście bilety, czyli jednorazowe, okresowe 7-dniowe oraz miesięczne.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: