Więcej Polkomtela dla Vodafone lub KGHM

Zobacz również

PKN Orlen jest gotów odsprzedać swój 19,6-proc. pakiet akcji w Polkomtelu brytyjskiemu koncernowi Vodafone, bądź KGHM – powiedział agencji Reuters Waldemar Maj, wiceprezes PKN.

- Reklama -

13 maja zmienił się zarząd Polkomtela. Jarosław Bauc zastąpił Adama Glapińskiego. Pojawiły się spekulacje, że brytyjski operator zgodził się na zmianę prezesa w zamian za możliwość zwiększenia udziałów w operatorze Plusa. Od pewnego czasu toczy się proces odkupywania przez pozostałych akcjonariuszy udziałów udziałów od duńskiego TDC. Po jego finalizacji Vodafone może zostać zmarginalizowany. Chyba że kupi akcje od  Orlenu przy jednoczesnej rezygnacji pozostałych akcjonariuszy z prawa pierwokupu. Reuters.

ŹródłoPuls Biznesu
0 Komentarze
najnowszy
najstarszy oceniany
- Reklama -

Najnowsze

TP-Link prezentuje zewnętrzny router Omada ER603WP-4G-Outdoor

TP-Link wprowadza do sprzedaży ER603WP-4G-Outdoor, zewnętrzny router Omada 4G/LTE Cat4 N300 na kartę SIM. To rozwiązanie stworzone z myślą...