W Play najtańszy w Polsce abonament 5G ze smartfonem 5G – nowa kampania

Zobacz również

Nowej wyjątkowej ofercie dla klientów przenoszących numer – Play oferuje najtańszy w Polsce abonament 5G ze smartfonem 5G towarzyszy nowa kampania, której gwiazdą jest Izabela Kuna.

- Reklama -

Dołączcie do wiosennych porządków z gwiazdą

ŹródłoPlay

2 KOMENTARZE

2 Komentarze
najnowszy
najstarszy oceniany

Z mojego doświadczenia z Play, powiem że to napewno najmniej korzystny operator, a abonament z nimi podpisywać – to już w ogóle błąd!

1440 PLNa za telefon + noLimits z 15GB no tanio nie jest ale może na TLE abonamentów już tak?

- Reklama -

Najnowsze

Czy YOLO umarło? Jak pokolenie Z naprawdę zarządza pieniędzmi

Jeszcze kilka lat temu internet był pełen porad w stylu: „kup bilet”, „jedź w podróż”, „nie odkładaj życia na...