poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Smartfon HONOR Magic6 Lite od teraz dostępny w nowej, niższej cenie

  Zobacz również

  Globalna marka technologiczna HONOR wprowadziła obniżkę ceny swojego smartfona HONOR Magic6 Lite. Urządzenie, które swoją premierę w Polsce miało w styczniu tego roku jest obecnie dostępne w cenie 1599 zł w elektromarketach Media Expert, RTV Euro AGD, X-Kom oraz sieciach komórkowych Orange, Play i Plus.

  - Reklama -

  Urządzenie zostało wyposażone w ekran AMOLED wykonany z nowych materiałów, które znacznie poprawiają jego zdolność do absorbowania wstrząsów. W wyświetlaczu smartfona zastosowano unikalną technologię HONOR Ultra-Bounce Anti-drop, umożliwiającą przetrwanie upadku z wysokości 1,5 metra pod dowolnym kątem. Matryca HONOR Magic6 Lite otrzymała również pięciogwiazdkowy certyfikat odporności na upadki od SGS, międzynarodowej firmy specjalizującej się w testowaniu urządzeń.

  Aż 2 dni bez ładowania

  HONOR Magic6 Lite posiada wytrzymałą baterię o pojemności 5300 mAh, co przekłada się na 2 dni czasu pracy na jednym ładowaniu. Ogniwo wyróżnia też niezwykła trwałość, dzięki czemu utrzymuje 80% swojej kondycji przy 1000 cykli ładowania. Model został wyróżniony za swoją baterię przez ranking DXOMARK, zdobywając złote wyróżnienie.

  Uchwyć najważniejsze szczegóły

  HONOR Magic6 Lite posiada potrójny system aparatów, w skład którego wchodzi główny obiektyw o rozdzielczości 108 MP, obiektyw szerokokątny o rozdzielczości 5 MP oraz obiektyw makro o rozdzielczości 2 MP. Cały moduł wspierany jest przez silnik wychwytywania ruchu, co pozwala smartfonowi na uzyskiwanie wyraźnych zdjęć z wysoką ilością szczegółów, nawet gdy fotografowany obiekt się porusza.

  HONOR Magic6 Lite jest dostępny w trzech wariantach kolorystycznych: czarnym, zielonym i pomarańczowym w cenie 1599 zł.

  ŹródłoHonor
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Sony wprowadza nową serię głośników i słuchawek ULT POWER SOUND

  Firma Sony ogłosiła nową serię produktów ULT POWER SOUND®1. Należące do niej głośniki bezprzewodowe i słuchawki zapewniają głęboki bas,...