Rząd zirytowany powolną budową infrastruktury dostępowej

Zobacz również

Opóźnienia w budowie infrastruktury szerokopasmowej zirytowały już nie tylko branżę telekomunikacyjną, ale najwyższe kręgi rządowe. Minister Michał Boni, szef zespołu doradców strategicznych premiera zapowiedział reaktywację zespołu „Polska Cyfrowa” oraz wymuszenie lepszej współpracy między resortami infrastruktury, spraw wewnętrznych i rozwoju regionalnego.

- Reklama -

Dalszy ciąg artykułu przeczytasz na stronie serwisu Rzeczpospolita.

0 Komentarze
najnowszy
najstarszy oceniany
- Reklama -

Najnowsze

TP-Link prezentuje zewnętrzny router Omada ER603WP-4G-Outdoor

TP-Link wprowadza do sprzedaży ER603WP-4G-Outdoor, zewnętrzny router Omada 4G/LTE Cat4 N300 na kartę SIM. To rozwiązanie stworzone z myślą...