Rząd zirytowany powolną budową infrastruktury dostępowej

Zobacz również

Opóźnienia w budowie infrastruktury szerokopasmowej zirytowały już nie tylko branżę telekomunikacyjną, ale najwyższe kręgi rządowe. Minister Michał Boni, szef zespołu doradców strategicznych premiera zapowiedział reaktywację zespołu „Polska Cyfrowa” oraz wymuszenie lepszej współpracy między resortami infrastruktury, spraw wewnętrznych i rozwoju regionalnego.

- Reklama -

Dalszy ciąg artykułu przeczytasz na stronie serwisu Rzeczpospolita.

0 Komentarze
najnowszy
najstarszy oceniany
- Reklama -

Najnowsze

Zyxel Networks wprowadza na rynek trzy modele punktów dostępowych

Zyxel Networks, lider w dostarczaniu bezpiecznych i opartych na sztucznej inteligencji rozwiązań sieciowych w chmurze, zaprezentował trzy nowe modele...