Resztówka TP SA na giełdę?

Zobacz również

Ministerstwo Skarbu Państwa nie wyklucza sprzedaży posiadanej resztówki akcji Telekomunikacji Polskiej poprzez giełdę, gdyby nie powiodły się rozmowy o sprzedaży tych akcji dla France Telecom – poinformował minister skarbu Aleksander Grad.

- Reklama -

„Finalizujemy prace z France Telecom, jeśli uda się ustalić warunki, to sprzedamy. Jeśli nie, to będziemy sukcesywnie upłynniać akcje na giełdzie” – powiedział Grad.

Skarb Państwa ma obecnie blisko 55,5 mln akcji TP SA, co stanowi 4,05 proc. kapitału spółki.

ŹródłoPuls Biznesu
0 Komentarze
najnowszy
najstarszy oceniany
- Reklama -

Najnowsze

TP-Link prezentuje zewnętrzny router Omada ER603WP-4G-Outdoor

TP-Link wprowadza do sprzedaży ER603WP-4G-Outdoor, zewnętrzny router Omada 4G/LTE Cat4 N300 na kartę SIM. To rozwiązanie stworzone z myślą...