Polska za podziałem telekomów

Zobacz również

Polski rząd popiera wprowadzenie w Unii przepisów umożliwiających funkcjonalną separację operatorów o znaczącej pozycji rynkowej – pisze Gazeta Prawna.

- Reklama -

Jak dowiedziała się „GP”, dzisiaj na stronie internetowej ministerstwa ma się pojawić oficjalne stanowisko rządu w sprawie planowanych przez Komisję Europejską zmian w dyrektywach telekomunikacyjnych.

Polska popiera przepisy dotyczące możliwości podziału operatora. Natomiast naszym zdaniem dzisiejsze prawo krajowe i unijne nie pozwala na taki podział. Nie oznacza to, że Ministerstwo Infrastruktury jest przeciwko podziałowi Telekomunikacji Polskiej. To absolutnie nieprawda –  powiedział dziennikowi Jacek Łosik, dyrektor w resorcie infrastruktury.

ŹródłoGazeta Prawna
0 Komentarze
najnowszy
najstarszy oceniany
Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -

Najnowsze

Zyxel Networks wprowadza na rynek trzy modele punktów dostępowych

Zyxel Networks, lider w dostarczaniu bezpiecznych i opartych na sztucznej inteligencji rozwiązań sieciowych w chmurze, zaprezentował trzy nowe modele...