GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Aktualności - Pozostali

Startuje nowa odsłona nielimitowanego internetu domowego w T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-20 15:19 - dodaj komentarz
Podczas wykonywania codziennych obowiązków zawodowych, jak i w przyjemnym spędzaniu czasu wolnego ważny jest dostęp do szybkiego i niezawodnego internetu. Dlatego niezależnie od lokalizacji w T-Mobile dobierzemy naszym klientom najlepszą ofertę, zapewniając im nielimitowany internet w korzystnej cenie. Jak to możliwe? 20 lipca wystartowaliśmy z nową ofertą nielimitowanego internetu domowego już od 40 zł miesięcznie, wprowadzamy do oferty urządzenia wzmacniające sygnał i oferujemy większe rabaty na usługi w ramach „Korzyści dla
UPC startuje z najlepszymi ofertami na rynku
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-05-26 14:45 - dodaj komentarz
UPC Polska ruszyło z nową ofertą, oferującą najchętniej wybieraną przez klientów propozycję z internetem światłowodowym o prędkości do 750 Mb/s za jedyne 59,99 zł, uzupełnioną o pakiet telewizyjny START TV, z dostępem do telewizji online za pośrednictwem UPC TV GO oraz z dwumiesięcznym okresem darmowego dostępu do usług. Ponadto klienci mogą wybrać internet o prędkości do 1 Gb/s lub pakiety internetu i telewizji 4K, które w ramach promocji dostępne są do dwóch miesięcy za darmo.
UPC: Internet i telewizja w super cenach
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-19 14:48 - dodaj komentarz
UPC Polska ruszyło z odświeżoną ofertą, w ramach której nowi klienci mogą liczyć na jeszcze więcej rozrywki z nowym pakietem telewizyjnym oraz nielimitowanymi usługami komórkowymi i nowoczesnymi urządzeniami, między innymi Samsungiem Galaxy M11 w super cenie. UPC Polska odpowiada na zróżnicowane potrzeby klientów, ceniących sobie zarówno dostęp do najnowocześniejszych, niezawodnych usług, jak i korzyści z konwergentnej oferty, łączącej wszystkie rozwiązania w ramach jednej umowy.
Black Weeks w Netii
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-11-20 13:45 - dodaj komentarz
Na tzw. Black Weeks Netia przygotowała promocję, w ramach której szybsze opcje światłowodowego dostępu do internetu (do 500 Mb/s i do 1 Gb/s) - solo i w pakietach z TV - są dostępne w cenie niższych. Dzięki temu internet do 500 Mb/s kosztuje tylko 50 zł miesięcznie, a przez 3 miesiąca na start gratis. W ramach promocji „Szybszy Internet w niższej cenie” (obowiązuje od 20 listopada do 7 grudnia br.) Netia oferuje niższe ceny szybszych opcji dostępu do internetu w technologiach światłowodowych.
Netia: Internet bez zobowiązań, pakiety z TV na rok
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-11-13 15:05 - dodaj komentarz
Specjalnie na niepewny, epidemiczny czas, Netia przygotowała nowe oferty szybkiego nielimitowanego dostępu do internetu (nawet do 1 Gb/s) bez zobowiązań oraz pakiety z TV z umową na rok. Abonamenty są zaledwie o 10 zł miesięcznie wyższe niż w promocjach z 24-miesięcznym zobowiązaniem. W nowej ofercie z umową na czas nieokreślony miesięczny abonament za nielimitowany dostęp do internetu o prędkości do 300 Mb/s (lub innej, maksymalnej dla danej, nie światłowodowej technologii
Netia: Internet z TV przez 3 miesiące bez opłat
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-11-04 15:08 - dodaj komentarz
Specjalnie na okres świąteczno-noworoczny Netia uatrakcyjniła swoją ofertę pakietów światłowodowego dostępu do internetu i telewizji. Teraz operator zapewnia aż 3 miesiące na start gratis i niezmiennie atrakcyjne ceny usług, również mobilnych. Nową promocją Netii, w której abonenci będą zwolnieni z opłat abonamentowych przez okres aż 3 miesięcy, objęte są pakiety usług telewizyjnych ze 100 popularnymi kanałami oraz ze 182 kanałami wraz z dowolnym stacjonarnym dostępem do internetu.
Odbierz voucher zniżkowy na smartfony w T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-09-17 14:30 - dodaj komentarz
Jak zdobyć wymarzony smartfon jednego z czołowych producentów w niższej cenie? T‑Mobile przychodzi z prostym rozwiązaniem i oferuje klientom indywidualnym prezent w ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays – tym razem w aplikacji „Mój T‑Mobile” od 18 do 20 września na użytkowników będzie czekał voucher uprawniający do zniżki o wartości 100 zł na zakup wybranych urządzeń dostępnych w ofercie operatora.
Tydzień z karuzelą promocji w UPC Polska
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-06-03 14:36 - dodaj komentarz
W tym roku nie musisz czekać na Black Friday, by złapać super okazję! Do 7 czerwca zarówno nowi, jak i obecni klienci UPC Polska mogą skorzystać z jeszcze atrakcyjniejszych ofert promocyjnych na usługi komórkowe, z dodatkowymi pakietami danych i kartami SIM oraz z dodatkowych rabatów na urządzenia dostępne w portfolio operatora.
UPC - Pakiet Microsoft 365 Business Basic przez 6 miesięcy za 0 zł
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-21 14:49 - dodaj komentarz
UPC Biznes wraz z Microsoft wspierają firmy w transformacji cyfrowej i oferują kolejne rozwiązanie, które skutecznie usprawni ich działania w sferze online - Microsoft 365 Business Basic. Licencja jest dostępna dla klientów biznesowych UPC Polska za darmo przez 6 miesięcy przy 12-miesięcznym zobowiązaniu. Pakiet wesprze firmę i jej pracowników w efektywnej pracy zdalnej.
UPC- Usługi komórkowe z powiększonym pakietem danych aż do końca roku
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-18 14:34 - dodaj komentarz
UPC Polska #dzialajacztroska o swoich obecnych klientów przygotowało nową promocję na usługi komórkowe. Teraz przy zakupie pakietów: Comfort lub VIP użytkownik dostanie w prezencie, co miesiąc (do 31.12.2020), dodatkowy pakiet danych komórkowych. Wybierając pakiet Comfort z nielimitowanymi rozmowami, sms i mms za 39,99 zł użytkownik otrzymuje dodatkowo 30 GB, co daje 50GB do wykorzystania w miesiącu.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: