GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Aktualności - Play

#ZostańWDomu z Play i korzystaj z TVN24 GO na 30 dni
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-30 14:12 - dodaj komentarz
Play przygotowało dla Was kolejną propozycję, która umili spędzanie czasu w domu – 30-dniowy dostęp do serwisu TVN24 GO! Z oferty może skorzystać każdy klient PLAY – wystarczy wysłać SMS o treści TVN24 na numer 8028. W odpowiedzi dostaniecie kod, który zwalnia z opłaty za korzystanie z serwisu TVN24 GO na 30 dni. Pospieszcie się – kody można wykorzystać do końca marca, a liczba voucherów jest limitowana!
#ZostańWDomu z Play i odbierz 20 zł na zakupy w Google Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-26 15:13 - dodaj komentarz
Play chce zapewnić Wam jak najwięcej możliwości na rozrywkę i edukację, czego przykładem są pakiety 10 GB a także odkodowane kanały z pakietów Extra i Kids w PLAY NOW. Dzisiaj ruszyła kolejna akcja, którą chcemy Was wesprzeć w tym nietypowym czasie. Dotychczasowe edycje zostały przyjęte bardzo ciepło i jesteśmy pewni, że ta również się Wam bardzo spodoba. Play ma dla Was 20 zł na zakupy w Google Play!
Amazon Prime Video na 6 miesięcy od Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-20 14:15 - dodaj komentarz
Na początku roku Play informowało Was o promocji z Amazon Prime Video. Przy wybraniu abonamentu (zarówno przedłużając umowę, przenosząc się z innej sieci, bądź wybierając całkowicie nowy numer) mogliście aktywować dostęp do tej usługi na 6 miesięcy. Teraz taką możliwość dajemy każdej osobie, która posiada ofertę abonamentową! Aktywacja promocji możliwa jest od dzisiaj dla osób z abonamentem na usługę głosową lub telewizyjną, a od poniedziałku możliwość aktywacji uzyskają
#ZostańWDomu z Play i korzystaj z dodatkowego bezpłatnego pakietu 10GB
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-19 15:28 - dodaj komentarz
Play, w odpowiedzi na obecną sytuację w kraju i potrzeby swoich klientów, przygotował dodatkowy, bezpłatny pakiet danych. Abonenci zarówno indywidualni jak i biznesowi mogą odebrać 10 GB dodatkowego transferu. Klienci ofert abonamentowych mają od dziś możliwość aktywowania dodatkowych 10 GB do wykorzystania w sieci Play. Dzięki temu spędzając czas w domu mogą kontaktować się z rodziną, przyjaciółmi oraz w zaistniałych okolicznościach zdalnie kontynuować aktywność zawodową.
Na wiosnę w Play płacisz mniej – abonament i smartfon za 50 złotych miesięcznie
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-13 15:31 - dodaj komentarz
Operator wprowadza specjalną, limitowaną ofertę dla nowych klientów, którzy zdecydowali się przenieść swój numer do Play. W ramach wiosennej promocji klienci przenoszący numer do Play otrzymają wszystko, czego potrzebują za 50 zł miesięcznie po rabatach – smartfon, nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz aż 7 GB internetu. Do wyboru operator proponuje jeden z czterech telefonów za 1 zł na start.
Play: Super ceny na urządzenia bez umowy
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-02 15:04 - dodaj komentarz
Play przygotował dla Was promocje na 4 smartfony oraz 2 smartwatche, oto one: Alcatel 1s, który teraz kosztuje jedynie 349 zł (szukajcie go w salonach, gdzie jeszcze jest dostępny), Alcatel 3X 2019, którego kupicie już za 549 zł jest też dostępny zestaw dwóch takich telefonów, który kupicie za 999 zł, więc za sztukę wychodzi jeszcze taniej), LG K50, po obniżce za 599 zł i LG Q60 do dostania za 699 zł (jego również szukajcie stacjonarnie).
Nawet 30 GB za darmo – po doładowaniu w Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-14 15:11 - dodaj komentarz
Dzisiaj w Play rusza nowa akcja dedykowaną dla osób korzystających z usług pre-paid. Na czym polega promocja? Doładuj konto dowolną kwotą w aplikacji Play24. Wejdź w zakładkę Dla Ciebie > Pakiety > Internet. Włącz pakiet „Internet za darmo”. Ciesz się dodatkowymi danymi do wykorzystania! Dzięki temu otrzymacie co miesiąc pakiet 10 GB i tak nawet przez kolejne 3 miesiące (do 30 kwietnia).
Play - Przygotuj się na 5G z podwójnymi paczkami danych
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-06 14:56 - dodaj komentarz
Właśnie w Play ruszyła naprawdę świetna promocja dla każdego, kto nie lubi się ograniczać korzystając z internetu w telefonie. Sieć Play jest gotowa na 5G, a teraz chce, żebyście i Wy byli dobrze przygotowani, dlatego… Podwajamy paczki internetu w abonamencie nawet na 12 miesięcy! Dla przykładu, w ofercie Homebox i Play L, gdzie standardowo jest do wykorzystania 35 GB miesięcznie oddamy w Wasze ręce aż 70 GB!
Zimowa wyprzedaż filmów w Wypożyczalni PLAY NOW
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-01-02 15:12 - dodaj komentarz
Taka pogoda, okres z wieloma dniami wolnego między Bożym Narodzeniem, Nowym Rokiem oraz Świętem Trzech Króli sprzyja spędzaniu czasu przy domowym ognisku i na przykład oglądaniu filmów. Dlatego zespół PLAY NOW przygotował dla Was coś ekstra. 22 wybrane tytuły z Wypożyczalni możecie obejrzeć za połowę ceny!
100 GB dla WAS od Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-12-10 15:21 - dodaj komentarz
Okres przedświąteczny sprzyja bardziej intensywnemu korzystaniu z telefonu. Dlatego Play ma dla Was ekstra prezenty! Gdyby miały przyjąć postać fizyczną to musielibyście się natrudzić, by paczka zmieściła się pod choinką. Wspomniane paczki są naprawdę grube – zawierają aż 100 GB danych!Tak, dobrze czytacie – 100 GB. Prezent otrzymają osoby z abonamentem (zarówno indywidualnym jak i biznesowym).
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: