GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Aktualności - Plus GSM

Do zgarnięcia 1500 GB na lata w Plus i Plush na kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-05-09 13:14 - dodaj komentarz
10 maja br. startuje nowa promocja w Plus i Plush na kartę. Nowi i obecni użytkownicy będą mogli otrzymać nawet 1500 dodatkowych gigabajtów do wykorzystania nie przez rok, ale przez lata. W ramach promocji przez 12 kolejnych miesięcy klienci będą otrzymywać paczki po 100 GB. Dodatkowo, w przypadku zachowania ciągłości, czyli przy nieprzerwanym korzystaniu z 12 pakietów po 100 GB, otrzymają dodatkowo jednorazowy pakiet 300 GB. Razem to aż 1500 GB.
Plus oferuje dodatkowe abonamenty za złotówkę i obniża ceny wybranych urządzeń
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-04-21 12:39 - dodaj komentarz
Plus rozszerza promocyjną ofertę z abonamentami – za symboliczną złotówkę nawet przez rok. Od teraz klienci będą mogli dokupić aż 5 dodatkowych abonamentów za jedynie 1 złoty miesięcznie. Do tego będzie można dobrać sprzęty w cenach obniżonych nawet o połowę. W ramach promocji klienci mogą dobrać już nie 3, a nawet do 5 dodatkowych kart, których miesięczny abonament zostanie obniżony do symbolicznej złotówki. Przy wyborze oferty ze smartfonem klient otrzymuje abonament za 1 złoty przez rok, natomiast wybierając tylko
Nawet 240 GB dla nowych klientów Plus na Kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-04-13 14:38 - dodaj komentarz
Od środy 13 kwietnia użytkownicy Plus na Kartę lubiący być zawsze online mogą cieszyć się jeszcze większą swobodą korzystania z Internetu. Nowi klienci, którzy skorzystają z oferty Plus na Kartę i udzielą zgód marketingowych, będą nie tylko na bieżąco ze wszystkimi nowymi promocjami, ale dodatkowo mogą otrzymać pakiet internetowy aż 240 GB. Za samo wybranie Plusa na Kartę, bez udzielenia zgód marketingowych, można dostać pakiet 120 GB.
Większe oszczędności dzięki łączeniu usług Plusa i Polsat Box
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-04-12 12:44 - dodaj komentarz
Od 12 kwietnia br. klienci korzystający z programów smartDOM i smartFIRMA będą mogli uzyskać jeszcze większe oszczędności w swoich budżetach. Najważniejszą zmianą jest zwiększenie liczby rabatowanych ofert telefonicznych do 6, z czego koszt aż 5 z nich może być zredukowany do symbolicznej złotówki na rok. Drugim kluczowym udogodnieniem jest możliwość rabatowania internetu światłowodowego oraz mobilnego jednocześnie, przy czym Plus Światłowód również dostępny jest nawet za złotówkę przez rok.
Światłowód w Plusie za złotówkę miesięcznie z rabatami (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-04-11 13:50 - dodaj komentarz
Odkryj wyjątkowe możliwości, jakie daje superszybki Internet, i postaw na światłowód w Plusie. Teraz możesz mieć go już za 1 zł/mies. z rabatami nawet przez cały rok. Klienci, którzy nie posiadają innych produktów Plusa, wybierający ofertę światłowodu z prędkością do 1 Gb/s zapłacą mniej za internet. Przez 6 miesięcy opłata za szybki i stabilny Plus Światłowód będzie wynosić symboliczną złotówkę miesięcznie! W cenie abonamentu wszyscy klienci otrzymują router internetowy oraz dodatkową kartę SIM z dostępem do mobilnego
Plus Światłowód za 1 zł miesięcznie przez 1 rok
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-03-18 14:39 - dodaj komentarz
Plus wprowadza kolejną usługę za 1 zł miesięcznie. Do oferty abonamentu głosowego za 1 zł dołącza internet światłowodowy. Od poniedziałku 21 marca br. klienci będą mogli kupić najlepszy, najszybszy i super stabilny internet światłowodowy z prędkością do 1 Gb/s za jedyne 1 zł miesięcznie nawet przez rok! Promocyjna oferta na światłowód za 1 zł/mies. z prędkością do 1Gb/s obejmuje usługę Plus Światłowód realizowaną w oparciu o infrastrukturę Netii w zabudowie wielorodzinnej.
Plush ma już ponad milion klientów i rozdaje miliony gigabajtów
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-03-15 13:28 - dodaj komentarz
Choć dla Plusha każda okazja do świętowania jest dobra, to tym razem jest ona wyjątkowa. Plush ma już 1 milion klientów. Z tej okazji marka przygotowała specjalną niespodziankę – miliony gigabajtów – po 100 GB na głowę – do rozdania dla swoich użytkowników. Natomiast osoby, które zdecydują się na zakup oferty z wybranymi smartfonami dostaną w prezencie słuchawki za 1 zł. Po ponad siedmiu latach na rynku Plush ma powody do świętowania – z jego usług korzysta już ponad 1 milion klientów.
Plus: Telefony za 1 zł dla obywateli Ukrainy
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-03-10 14:19 - dodaj komentarz
Obywatele Ukrainy przebywający na terenie Polski mogą kupić w Plusie telefon za symboliczną złotówkę. Oferta dostępna jest w punktach sprzedaży Grupy Polsat Plus na terenie całego kraju. Plus cały czas wspiera obywateli Ukrainy. Teraz, oprócz darmowych starterów Plusa i Plusha Na Kartę z aktywowanym bezpłatnym pakietem 500 minut do sieci komórkowych Kyivstar, Lifecell i Vodafone, uchodźcy mogą również kupić telefony dostępne w ramach symbolicznej opłaty.
Zwrot gotówki w ofercie na Kartę w Plusie
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-03-08 11:31 - dodaj komentarz
Plus przygotował wyjątkową ofertę dla nowych użytkowników oferty na Kartę. To pierwsza tego typu przełomowa promocja na rynku dla klientów ofert na kartę. Już od 7 marca br. klienci, którzy kupią starter Plusa na Kartę mogą dostać nawet 100 zł zwrotu w gotówce z bankomatu. Klienci oferty Na Kartę w Plusie będą mogli odebrać 100 zł w gotówce z bankomatu, gdy suma pieniędzy wydanych na pakiety Bez Limitu przekroczy 100 zł. Użytkownicy, mogą również zdecydować się na odbiór 50 zł w gotówce,
Kolejne abonamenty w Plusie za 1 zł nawet przez cały rok
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-03-04 14:15 - dodaj komentarz
W Plusie, 8 marca br. wystartuje jedna z najbardziej atrakcyjnych promocji na rynku! W jej ramach klienci będą mogli otrzymać abonament głosowy za 1 zł nawet przez cały rok. To doskonała okazja, aby skorzystać z najszybszego i najlepszego internetu 5G w Polsce od Plusa. Oferta będzie dostępna zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Można z niej będzie skorzystać przenosząc numer od innego operatora lub kupując nowy.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: