GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Aktualności - Plus GSM

5G teraz także dla klientów Plus na Kartę, a do tego 60 GB ekstra
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-02 16:09 - 1 komentarz
Z uruchomionej przez Plusa sieci 5G na częstotliwości 2,6 GHz TDD mogą teraz promocyjnie korzystać również użytkownicy ofert Plus na Kartę. Ponownie dostępna jest także specjalna promocja z dodatkowym pakietem 60 GB, dzięki czemu będą mogli oni cieszyć się swobodą korzystania z Internetu. Od 1 października klienci Plus na Kartę mają możliwość promocyjnego korzystania z najnowocześniejszej technologii mobilnego dostępu do Internetu.
Zwrot 200 zł przy zakupie TV Samsung 55’’ lub Motorola Edge w Plusie
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-09-21 15:36 - dodaj komentarz
21 września ruszyły nowe promocje w sieci Plus: „Cashback 200 zł” i „Telewizor z Premią”. Teraz przy zakupie Motoroli Edge lub 55-calowego telewizora Samsung UHD 4K Smart TV TU7172 abonenci sieci Plus mogą otrzymać zwrot gotówki 200 zł z bankomatu. Promocja potrwa odpowiednio do 21 października lub 4 listopada. Z promocji mogą skorzystać nowi klienci oraz osoby przedłużające umowę.
Plus przedłuża promocję niższych cen rozmów z Polski na Białoruś
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-09-15 15:30 - dodaj komentarz
Plus przedłuża obniżkę cen połączeń na Białoruś. Promocja wprowadzona 24 sierpnia zostaje przedłużona o 2 tygodnie, czyli do końca września. Operator zdecydował się na przedłużenie obniżki cen połączeń na Białoruś, wprowadzonej początkowo od 24 sierpnia do 15 września. Niższe opłaty za minutę połączenia do białoruskich sieci stacjonarnych i komórkowych będą obowiązywały do 30 września.
Plus obniża koszty rozmów z Polski na Białoruś
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-08-24 15:21 - dodaj komentarz
Plus obniża stawki za połączenia głosowe z Polski na Białoruś, ułatwiając tym samym komunikację z mieszkańcami sąsiedniego kraju. Niższe ceny rozmów międzynarodowych obowiązują od 24 sierpnia do 15 września. Plus podjął decyzję o obniżce opłaty za minutę połączenia do białoruskich sieci stacjonarnych i komórkowych. Obowiązująca od 24 sierpnia stawka za minutę połączenia wynosi 1 zł brutto, czyli w zależności od posiadanej oferty nawet połowę standardowej stawki.
Aż 1000 minut na połączenia na Ukrainę w nowej promocji Plusa
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-21 13:45 - dodaj komentarz
Rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu, 15 GB i 1000 minut na Ukrainę to nowa promocja Plusa dla korzystających ze specjalnej oferty dedykowanej dla klientów z Ukrainy mieszkających w Polsce. Zawiera ona aż 1000 minut na połączenia do abonentów ukraińskich sieci komórkowych Kyivstar, Vodafone i Lifecell, a także wszystko co jest potrzebne do wygodnego korzystania z telefonu: duży pakiet internetowy, darmowy transfer na Viber, Facebook i Messenger oraz wszystkie usługi bez limitu w Polsce.
Plus - 60 GB ekstra na wakacje
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-06-19 14:10 - dodaj komentarz
Jeszcze więcej wolności i swobody korzystania z Internetu dla osób, które lubią być online i nie wyobrażają sobie innego życia! Już od dziś klienci oferty na kartę Plusa i Plusha mogą cieszyć się z dodatkowych ekstra 60 GB na wakacje! Lato to zazwyczaj czas licznych wyjazdów i podobnie będzie zapewne i w tym roku. Specjalnie na ten okres przygotowana została promocja, dzięki której nie trzeba będzie martwić się o kończące się w telefonie pakiety internetowe.
Plus: Deskorolka Fishka przy zakupie LG K41S
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-06-09 14:07 - dodaj komentarz
8 czerwca ruszyła nowa promocja LG dostępna tylko dla klientów Plusa. Teraz po zakupie LG K41S klienci sieci Plus mogą odebrać w prezencie deskorolkę Fishkę w wybranym kolorze – czarnym lub miętowym. Promocja potrwa do 31 lipca. Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci Plusa, którzy w terminie od 8.06.2020 do 31.07.2020 kupią smartfon LG K41S i zarejestrują swój zakup na stronie www.strefalg.pl/promocjelg.
Słuchawki Skullcandy przy zakupie wybranych modeli LG serii K
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-13 14:27 - dodaj komentarz
Rusza nowa promocja z akcesoriami w prezencie po zakupie wybranych smartfonów LG serii K. Teraz po zakupie LG K41s, K51s i K61 można odebrać słuchawki Skullcandy, a dodatkowo jeśli zakup LG K61 jest zrobiony na ww.plus.pl to także kartę podarunkową do Decathlon oraz kod na zakupy w Empik. Promocja „Smartfony LG - oferty promocyjne” ze słuchawkami Skullcandy obowiązuje do 30 czerwca i mogą z niej skorzystać wszyscy klienci, którzy kupią wybrane telefony i zarejestrują swój
Darmowy transfer danych w aplikacji Polsat News w Plusie
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-04-21 15:01 - dodaj komentarz
Plus wspólnie z Telewizją Polsat przygotował dla swoich klientów kolejny bonus w ramach akcji #zostańwdomu. Od dzisiaj otrzymują oni darmowy transfer danych w aplikacji Polsat News, by być na bieżąco z najnowszymi informacjami z Polski i ze świata. Epidemia koronawirusa w błyskawicznym tempie zmieniła naszą rzeczywistość. Dynamiczne zmiany w sferze gospodarczej i społecznej zachodzą każdego dnia.
Odbierz gotówkę za zakup wybranych modeli Samsung Galaxy
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-04-16 16:11 - dodaj komentarz
Nawet 300 zł zwrotu gotówki z bankomatów Euronet można dostać za zakup wybranych smartfonów Samsung Galaxy w sieci Plus. Modele biorące udział w promocji to Galaxy A51, Galaxy A71 oraz Galaxy S20, S20+ i S20 Ultra. Urządzenia te można kupić zarówno z ofertą abonamentową, jak i bez kosztów abonamentu. Promocja „Plus Premia”, w ramach której można otrzymać zwrot gotówki za zakup wybranych smartfonów Galaxy obowiązuje do 4 maja a mogą z niej skorzystać klienci indywidualni oraz firmy SOHO.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: