GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Aktualności - Plus GSM

Plus – Szturm (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-12-27 16:47 - dodaj komentarz
Teraz w Plusie wyprzedaż atrakcyjnych smartfonów bez kosztów abonamentu! Przyjdź do Plusa i znajdź model dla siebie, w obniżonej cenie! Abonent ponosi opłaty w zależności od rodzaju usług, z których faktycznie skorzysta.
Plus: Darmowe bilety na mecze PlusLigi i Ligi Siatkarskiej Kobiet
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-12-10 15:39 - dodaj komentarz
Po raz kolejny Plus przygotował dla swoich klientów specjalną niespodziankę związaną z meczami siatkówki. Tym razem są to bezpłatne kody wymienne na bilety na mecze siatkarskich rozgrywek ekstraklasowych w naszym kraju, czyli PlusLigi oraz Ligi Siatkowej Kobiet. W konkursie „Bilety na mecze Ligowe Siatkówki” mogą wziąć udział wszyscy klienci indywidualni korzystający z usług kontraktowych (abonament, mix, internet) oraz użytkownicy ofert na kartę
Black Weeks w Plusie i Plushu, czyli czarny piątek trwa aż dwa tygodnie
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-11-21 13:39 - dodaj komentarz
W sklepach internetowych Plusa oraz Plusha wystartowały promocje związane z Black Friday. Będą one trwały aż do niedzieli 1 grudnia, a w bardzo atrakcyjnych cenach można kupić wyjątkowe sprzęty. Do wyboru są zestawy HUAWEI: smartfon Huawei Nova 5T + zegarek HUAWEI Watch GT2 Sport, smartfony HUAWEI P30 + Y5 2019, tablet Huawei MediaPad M5 Lite 10 LTE + smartfon HUAWEI Y5 2019, smartfon Huawei P30 Lite + zegarek Watch GT Active
Plus: Gaz bez prognoz z kartą podarunkową o wartości nawet 200 zł
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-11-14 16:18 - dodaj komentarz
„Gaz bez prognoz” to nowa promocja dla użytkowników indywidualnych, w której każdy klient Programu smartDOM otrzyma kartę podarunkową o wartości nawet do 200 zł za przeniesienie gazu do Plusa. Dostępna jest nowa promocja sprzedaży gazu w ramach Programu smartDOM, w której za przeniesienie gazu do Plusa każdy klient otrzyma kartę podarunkową o wartości od 25 zł do nawet 200 zł. Jest to przedpłacona karta typu MasterCard wydana przez PrePay Technologies Limited we współpracy z Edenred Polska.
PAKIET EKSTRA 6 GB za Mobilną Aplikację Plus Online
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-11-06 14:40 - dodaj komentarz
Plus wraca z niespodziankami za użytkowanie specjalnej aplikacji służącej do zarządzania kontem klienta. Dostępna już jest nowa promocja „PAKIET EXTRA 6 GB z Mobilną Aplikacją Plus Online”. Z promocji „PAKIET EXTRA 6 GB z Mobilną Aplikacją Plus Online” mogą skorzystać użytkownicy głosowych usług na kartę oraz mix w sieci Plus. Wystarczy pobrać na swój telefon Mobilną Aplikację Plus Online i w zakładce „Usługi i pakiety” w folderze INTERNET włączyć udostępnioną promocję.
Plus: TIDAL, HBO i Liga Mistrzów UEFA przez trzy miesiące w prezencie
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-11-04 15:51 - dodaj komentarz
Świąteczna niespodzianka w Plus Abonament, czyli serwis muzyczny TIDAL, pakiet filmowy HBO oraz europejskie puchary - Liga Mistrzów i Liga Europy przez trzy miesiące w prezencie! Dostępna jest nowa promocja, dzięki której klienci mają możliwość jednoczesnego bezpłatnego korzystania ze wszystkich trzech usług premium oferowanych w sieci Plus! Od 4 listopada Plus wprowadza w swojej ofercie abonamentowej możliwość wypróbowania przez trzy miesiące trzech usług: TIDAL, IPLA
Plus do końca roku przedłuża promocje w obu swoich ofertach na kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-10-03 13:40 - dodaj komentarz
W Plusie na Kartę 2x więcej po każdym doładowaniu! Dodatkowe 50 GB na YouTube w Plushu na Kartę!Do 31 grudnia br. można korzystać z dotychczasowych promocji „2x więcej GB w Taryfie Plus Elastyczna na Kartę” oraz „Gruba Tuba do YouTube’a” dla klientów taryfy Nowy Plush. W ramach promocji „2x więcej GB w Taryfie Plus Elastyczna na Kartę” podwojony zostanie pakiet gigabajtów, który klienci otrzymują na swoje konto po jego zasileniu, a im wyższe doładowanie, tym większy bonus.
Plus rozdaje dodatkowe gigsy za wspólne kibicowanie siatkarzom
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-09-30 15:27 - dodaj komentarz
Siatkarska reprezentacja Polski mężczyzn zdobyła brązowy medal Mistrzostw Europy, a Plus, będący wieloletnim sponsorem i partnerem polskiej siatkówki, rozdaje za to swoim klientom dodatkowe darmowe GB! Tylko w poniedziałek 30 września i wtorek 1 października klienci wszystkich rodzajów usług głosowych w sieci Plus (abonament, mix, na kartę) mogą otrzymać dodatkowe gigabajty w ramach promocji związanej z zakończonymi w miniony weekend Mistrzostwami Europy w siatkówce mężczyzn,
10 zł na zakupy w Biedronce od Plusa
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-09-04 15:19 - dodaj komentarz
Zakupy w Biedronce od Plusa to nowa promocja dla użytkowników usług prepaid, w której za doładowanie konta za pośrednictwem kanału bankowo-internetowego kwotą co najmniej 20 zł można otrzymać 10 zł na zakupy w sklepach tej marki. Promocja „Zakupy w Biedronce od Plusa” jest przeznaczona dla klientów, którzy w ciągu ostatniego roku nie dokonali zasilenia swojego numeru telefonu za pośrednictwem kanału bankowo-internetowego.
Atrakcyjne prezenty w specjalnym zestawie Plus na Kartę + kody na Ukrainę
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-28 15:36 - dodaj komentarz
Plus łączy Polskę z Ukrainą i zaczyna kolejne działania skierowane do obywateli Ukrainy mieszkających w Polsce lub planujących do niej przyjazd. Teraz wprowadzony zostaje limitowany zestaw powitalny Plus na Kartę z atrakcyjnymi i bardzo przydatnymi gratisami. Tylko ze starterem Plus na Kartę można otrzymać kod na darmowy przekaz pieniężny z Polski na Ukrainę w ramach usługi myRia&Euronet na dowolną kwotę.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: