GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Aktualności - Plus GSM

Wiosenna promocja w Plusie: drugi smartfon za 1zł oraz 2x więcej GB
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-16 14:41 - dodaj komentarz
Wystartowała nowa, wiosenna promocja w Plusie – przy zakupie smartfona OPPO Reno4 Z 5G lub OPPO Reno5 5G na raty z ofertą abonamentową klienci otrzymują drugi smartfon OPPO A15 za 1 zł. Dodatkowo, w wybranych abonamentach klienci dostają także podwojoną liczbę gigabajtów. Drugi smartfon w prezencie za złotówkę i dwa razy więcej giga. OPPO Reno4 Z 5G dostępny jest za 1 zł na start i np. 36 rat po 47 zł za sprzęt, zaś OPPO Reno5 5G można nabyć za 1 zł na start i np. 36 rat po 56 zł za sprzęt.
Plus podwaja gigabajty
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-02-25 14:06 - dodaj komentarz
Od 1 marca Plus podwaja pakiety gigabajtów w wybranych głosowych ofertach abonamentowych dla klientów indywidualnych oraz dla firm, w tym w abonamencie z dostępem do 5G. Dwukrotnie większe paczki danych na cały okres trwania umowy otrzymają nowi klienci, osoby przedłużające umowę lub kupujące kolejny abonament w Plusie. To promocja na każdą kieszeń, podwojone gigabajty znajdziemy już w najtańszym abonamencie za 30 zł.
Wielka WYPRZ w Plusie – 53 przecenione smartfony
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-02-08 12:45 - dodaj komentarz
W lutym ruszyła wielka wyprzedaż smartfonów w Plusie. Klienci mogą wybierać spośród aż 53 przecenionych urządzeń. Wiodącymi smartfonami w kampanii promującej wielką WYPRZ w Plusie są Samsung Galaxy A71 oraz HUAWEI P40 Pro 256GB 5G. Wyprzedaż obejmuje szeroki wachlarz urządzeń czołowych producentów smartfonów, takich jak: Samsung, HUAWEI, LG, Sony, Lenovo, Xiaomi, Nokia. Przecenione smartfony dostępne są w wybranych wariantach ofert, m.in. bez kosztów abonamentu z
Dla klientów Plusa w Wielkiej Brytanii jak w domu
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-28 14:40 - dodaj komentarz
Klienci Plusa i Plusha nadal mogą korzystać z usług w Wielkiej Brytanii tak jak do tej pory, czyli zgodnie z zasadą „Roam like at home". Od 1 stycznia 2021 r. wchodzi w życie nowa promocja „W Wielkiej Brytanii jak w domu”, a pobyty na terenie tego kraju będą traktowane tak samo jak w państwach Unii Europejskiej. Oznacza to, że klienci zapłacą tyle samo co do tej pory za korzystanie z połączeń głosowych, SMS-ów, MMS-ów i za usługi transmisji danych w ramach przyznanych pakietów roamingowych.
Plus – drugi smartfon lub słuchawki w prezencie za 1 zł
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-10 14:53 - dodaj komentarz
Na klientów Plusa czekają kolejne gwiazdkowe bonusy. Przy zakupie online Samsunga Galaxy A71 otrzymują oni drugi smartfon Galaxy A21s w prezencie za złotówkę. Mogą także wybrać smartfon HUAWEI P40 z atrakcyjnym upominkiem – słuchawkami FreeBuds Pro. Na Święta drugi smartfon w prezencie za 1 zł. W Plusie trwa czas świątecznych promocji. W sklepie internetowym operatora Samsung Galaxy A71 dostępny jest za 1 zł na start i np. 36 rat po 56 zł za sprzęt.
Black Week w Plusie: przecenione smartfony, tańszy Światłowód i darmowy TIDAL
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-11-23 13:52 - dodaj komentarz
Z okazji zbliżającego się Black Friday sieć Plus przygotowała specjalne promocje. Decydując się na zakup Samsunga Galaxy S10+ w sklepie internetowym operatora, można zaoszczędzić ponad 1200 zł, a wybierając LG VELVET 600 zł. Nowi abonenci zapłacą także mniej za Plus Światłowód. Z kolei użytkownicy ofert abonamentowych Plusa i Plusha, którzy aktywują serwis muzyczny TIDAL do końca listopada, otrzymają darmowy dostęp do usługi przez 12 miesięcy.
Konto ważne bez doładowania w Plusie na kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-11-12 13:38 - dodaj komentarz
Plus przygotował specjalną promocję dla klientów oferty na kartę. Użytkownicy oferty prepaid mogą przedłużyć ważność konta bez doładowania, korzystając ze środków zgromadzonych na koncie. Konto ważne bez doładowania. Klienci Plusa na kartę nie muszą już martwić się kumulowaniem środków. Od teraz by być w kontakcie z bliskimi nie potrzebują kolejnego doładowania.
Promocja w Plusie na kartę – aż 120 GB za 15 zł na święta
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-11-09 14:48 - dodaj komentarz
W Plusie na kartę wystartowała nowa promocja. Z okazji zbliżających się świąt użytkownicy otrzymują aż 120 GB za jedyne 15 zł na 90 dni, dzięki czemu mogą cieszyć się swobodą korzystania z Internetu, w tym dostępem do najszybszej w Polsce sieci 5G. Cud Internetu w Plusie na kartę. Teraz klienci oferty na kartę mogą do woli korzystać z Internetu. By nie martwić się o zbyt szybko kończące się pakiety internetowe w gwiazdkowej promocji zyskują aż 120 dodatkowych gigabajtów.
Na Święta w Plusie – 5G w cenie abonamentu przez całą umowę
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-11-03 15:04 - dodaj komentarz
W nowej gwiazdkowej promocji Plus Abonament wszyscy, którzy do początku stycznia wybiorą dowolny abonament otrzymają dostęp do najszybszej sieci 5G w Polsce w cenie na cały okres umowy. A to nie koniec niespodzianek. Plus Abonament to także oferta idealna dla rodzin, bowiem od abonamentu za 50 zł można w dowolnym momencie dobrać kolejne karty nawet za połowę ceny, co pozwala na wygodny i elastyczny dobór kolejnych numerów dla członków rodziny.
Świąteczna promocja Plus Internet
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-11-03 14:51 - dodaj komentarz
Osoby, które do początku stycznia zdecydują się na zakup dowolnego abonamentu internetowego w Plusie, otrzymają: wa razy więcej gigabajtów oraz dostęp do najlepszej sieci 5G w Polsce w cenie abonamentu na cały okres umowy. Dostęp do najszybszej sieci 5G i 2x więcej gigabajtów przez całą umowę. Plus zapewnia dostęp do technologii 5G wszystkim klientom, którzy do początku stycznia wybiorą nową ofertę Plus Internet.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: