GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Aktualności - T-mobile

T-Mobile rozdaje kolejne gigabajty w ramach Happy Fridays
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-08-13 14:48 - dodaj komentarz
Cotygodniowa akcja „Happy Fridays” cieszy się dużym zainteresowaniem klientów T-Mobile – tylko w pierwszym półroczu 2020 r. użytkownicy dokonali ponad 6,1 mln aktywacji bonusowych pakietów, wykorzystując blisko 44 mln udostępnionych przez operatora gigabajtów. Ta pula z pewnością poszerzy się również w tym tygodniu, bo już od dziś (dzień wcześniej niż zazwyczaj) do niedzieli 16 sierpnia klienci mogą aktywować kolejne bezpłatne 3 GB internetu.
Nielimitowane rozmowy od T-Mobile i dostęp do Netflix w jednym pakiecie
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-08-13 14:20 - dodaj komentarz
Co się kryje w tajemniczym lesie? To zagadka, którą próbują rozwikłać bohaterowie najnowszych spotów T-Mobile. Tajemnicą nie jest jednak, że operator stawia na dostarczanie klientom najlepszej, wyselekcjonowanej rozrywki i nie inaczej jest tym razem. W nowej ofercie użytkownicy otrzymują w jednym pakiecie nielimitowane rozmowy i dostęp do serwisu Netflix, a dodatkowo Netflix na 6 miesięcy w prezencie.
Rabat 30proc. na akcesoria TelForceOne od T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-30 15:34 - dodaj komentarz
Podczas wakacji smartfony pomagają nam wyszukiwać najlepsze trasy, noclegi, polecane miejsc do odwiedzenia – pełna bateria lub możliwość szybkiego podładowania telefonu to w tym okresie podstawa. Właśnie dlatego w ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays T-Mobile oferuje swoim klientom voucher uprawniający do zniżki 30% na zakup wybranych akcesoriów firmy TelForceOne, takich jak ładowarki czy powerbanki. Bonus można aktywować od 31 lipca do 2 sierpnia,
T-Mobile rozdaje gigabajty na Dzień Przyjaźni
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-28 12:07 - 1 komentarz
Technologia łączy ludzi, ułatwiając budowanie i pielęgnowanie relacji nawet wtedy, gdy jest to niemożliwe lub utrudnione w realnym świecie. Dlatego właśnie z okazji zbliżającego się Dnia Przyjaźni T-Mobile przygotował dla swoich klientów MIX oraz T-Mobile na kartę dodatkowy pakiet 5 GB, który pozwoli jeszcze wygodniej utrzymywać kontakt z bliskimi.
Happy Fridays: kolejna paczka GB dla klientów T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-23 15:06 - dodaj komentarz
W ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays T-Mobile szykuje dla swoich użytkowników różnorodne bonusy. W tym tygodniu klienci otrzymają pakiet bezpłatnych 5 GB, który można odebrać w aplikacji „Mój T-Mobile” od 24 do 26 lipca. Internet mobilny, choć bardzo przydatny w czasie pracy i wieczornych seansów filmowych, bywa również niezastąpiony w trakcie wakacji.
T-Mobile podwaja gigabajty na wakacje w ofercie internetu na kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-22 13:43 - dodaj komentarz
Swobodny, bezproblemowy dostęp do sieci bywa przydatny niezależnie, czy lato spędzamy na działce, w domku nad jeziorem czy w mieście. Dlatego już od środy 22 lipca klienci T-Mobile, którzy zdecydują się na ofertę internetu na kartę Blueconnect ze starterem 111 GB, po każdym doładowaniu otrzymają dodatkowe, podwojone gigabajty. Promocja potrwa do 30 września br.
Voucher ze zniżką 15proc. na akcesoria Huawei od T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-17 15:00 - dodaj komentarz
Idealny smartfon to nie wszystko – na wakacyjne wyjazdy warto wyposażyć się także w niezbędne akcesoria, takie jak power bank, selfie stick czy ładowarka samochodowa. Dlatego w ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays T-Mobile oferuje swoim klientom voucher ze zniżką 15% na zakup wybranych gadżetów Huawei. Bonus można aktywować od 17 do 19 lipca, zaś zakupy będzie można zrealizować w sklepie internetowym do 31 lipca.
T-Mobile udostępnia 1000 bezpłatnych SMS-ów z okazji Światowego Dnia Emoji
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-16 15:20 - dodaj komentarz
Emoji pomagają niejednokrotnie w szybki sposób wyrazić uczucia, jakie w danej chwili, w konkretnej konwersacji chcemy przekazać. T-Mobile doskonale wie, że możliwość dzielenia się emocjami jest niezwykle ważna, bo przecież life is for sharing, dlatego z okazji Światowego Dnia Emoji, udostępnia swoim klientom aż 1000 bezpłatnych SMS-ów! Promocja będzie aktywna przez trzy dni – od 17 do 19 lipca do końca dnia.
Dostęp do Amazon Prime Video na 30 dni od T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-09 14:20 - dodaj komentarz
Okres urlopowy za pasem, więc w najbliższym czasie będzie można nie tylko oddać się wakacyjnym wojażom, ale także nadrobić książkowe i serialowo-filmowe zaległości. Po te ostatnie najłatwiej sięgnąć dzięki wspólnej promocji Amazon Prime Video i T-Mobile – od 9 lipca operator udostępni obecnym i nowym klientom bezpłatny dostęp do tej platformy streamingowej na 30 dni.
Darmowe 3 GB w aplikacji Mój T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-03 14:37 - dodaj komentarz
Kto na wakacje, temu gigabajty! Podczas letnich wojaży przyda się nie tylko świetna pogoda, ale także dodatkowy pakiet internetu. Dlatego właśnie w ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays T-Mobile oferuje swoim klientom darmowe 3 gigabajty internetu, które można aktywować od dziś do 5 lipca SMS-owo lub w aplikacji „Mój T-Mobile”. Jak pokazują dane T-Mobile, pandemia koronawirusa spowodowała, że Polacy zdecydowanie otworzyli się na krajową turystykę i w tym
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: