GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Aktualności - T-mobile

Nielimitowany internet na święta w prezencie od T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-12-02 13:15 - dodaj komentarz
Gorączka świątecznych przygotowań potrafi czasem przysłonić to, co w grudniowych świętach najważniejsze – czas spędzany z bliskimi. W T‑Mobile wierzymy, że w tym okresie szczególnie powinniśmy dbać o relacje z rodziną i przyjaciółmi, nawet na odległość. Dlatego od 1 grudnia nasi klienci indywidualni i biznesowi mogą aktywować bezpłatny, nielimitowany internet na dwa tygodnie w aplikacji „Mój T‑Mobile” – i dzięki temu jeszcze sprawniej łączyć się z bliskimi.
Happy Fridays w T-Mobile: akcesoria i produkty TelForceOne nawet 40proc. taniej
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-12-02 13:01 - dodaj komentarz
Czy czujesz już świąteczne szaleństwo? Dalej szukasz pomysłu na idealny prezenty? W T‑Mobile ułatwiamy naszym klientom indywidualnym przygotowania do świąt i zakup podarunków dla bliskich. W jaki sposób? W dniach 3-7 grudnia w ramach akcji Happy Fridays wybrane urządzenia TelForceOne – takie jak zegarki, głośniki, laptopy, zabawki – będą dostępne w atrakcyjnych, obniżonych nawet o 40% cenach. Wystarczy jedynie zalogować się do aplikacji „Mój T‑Mobile” i… wybrać wymarzony mikołajkowy upominek!
Black Week dla klientów T-Mobile na kartę oraz Heyah na kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-11-26 13:28 - dodaj komentarz
Black Week w T‑Mobile trwa, a my nie zatrzymujemy się w kolejnych promocjach dla naszych klientów. Tym razem, z okazji Black Friday, mamy gigantyczny bonus dla użytkowników taryfy GO! w T‑Mobile na kartę oraz oferty Dniówka w Heyah na kartę – podwajamy gigabajty za doładowanie konta od 26 do 29 listopada. Dzięki temu klienci T‑Mobile na kartę mogą liczyć na pakiet nawet 100 GB, a klienci Heyah na kartę – aż 200 GB.
Odbierz od T-Mobile nawet 30proc. rabatu na wybrane produkty Philips
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-11-25 13:47 - dodaj komentarz
Najlepsza strategia prezentowa? Znaleźć taki podarunek, który będzie nie tylko dopasowany do obdarowywanego, ale i nie zrujnuje naszego portfela. Wiele osób w najbliższych dniach będzie więc poszukiwać atrakcyjnych okazji, by sprawić bliskim przyjemność na święta. Natomiast klienci indywidualni T‑Mobile – w ramach akcji „Happy Fridays” – mogą po prostu złapać rabat w wysokości 20% na produkty Philips z kategorii „Zdrowie”, „Uroda” oraz „Dla matki i dziecka”.
Startuje Black Week w T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-11-22 14:32 - dodaj komentarz
W T‑Mobile nie zwlekamy z dobrymi informacjami i promocjami i już dziś 22 listopada otwieramy sezon niesamowitych zniżek z okazji Black Week. Przez cały tydzień, włącznie z kolejnym poniedziałkiem, czyli 29 listopada będziemy oferować naszym klientom indywidualnym i biznesowym kilkadziesiąt urządzeń – od smartfonów i tabletów, przez laptopy, smartwatche i na zestawach MIX BOX oraz smart home skończywszy – w bardzo atrakcyjnych cenach.
Odbierz do 40proc.  rabatu na akcesoria realme w T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-11-18 15:53 - dodaj komentarz
Listy świątecznych prezentów na dobre zagościły w naszych notesach i notatkach. W poszukiwaniu idealnych podarunków przeszukujemy strony internetowe oraz centra handlowe. Dla naszych klientów indywidualnych, którzy szukają dobrych okazji, w ramach „Happy Fridays” przygotowaliśmy do 40% rabatu na wybrane produkty realme – takie jak smartwatche, słuchawki, odkurzacz, a także telefony. Prezent można odebrać od 19 do 23 listopada w aplikacji „Mój T-Mobile” lub poprzez SMS.
Świąteczny bonus od T-Mobile dla firm – 3 raty za smartfon w prezencie
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-11-16 14:09 - dodaj komentarz
Podarunki starannie dobierane dla najbliższych niejednej osobie przy okazji świąt potrafią sprawić sporo radości. A gdyby tak zrobić prezent swojej firmie? Idealną propozycją dla wielu przedsiębiorców pozostaje smartfon, dzięki któremu przez cały rok mogą pozostawać jak najbliżej swoich klientów i pracowników. A teraz w T‑Mobile nie zapłacą oni trzech pierwszych rat za sprzęt. Do wyboru są modele firm Samsung, realme i Xiaomi.
GIGAŚwięta i świąteczne zestawy dla każdego w T-Mobile (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-11-10 16:01 - dodaj komentarz
W T-Mobile otwieramy sezon świąteczny i obfity worek prezentów. I choć wiemy, że w tym czasie nic nie przebije bycia razem z bliskimi, to dla tych, którzy szukają pomysłów na prezenty, przygotowaliśmy propozycje, w których każdy znajdzie coś dla siebie. W naszej ofercie świątecznej znalazły się smartfony, laptopy i routery, do których w prezencie dodajemy smartwatche, opaski sportowe, słuchawki bezprzewodowe czy zestawy smart home.
Startują gwiazdkowe MIX BOX-y za złotówkę od T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-11-10 14:37 - dodaj komentarz
Przygotowania do świąt ruszyły pełną parą – również w T‑Mobile! Dziś prezentujemy trzy świąteczne zestawy MIX BOX, które z pewnością ucieszą najmłodszych członków rodzin. Dlaczego? Bo gwiazdkowe MIX BOX-y to idealne prezenty, które stworzyliśmy wspólnie z podróżniczką Nelą Małą Reporterką. Dzięki nim, oprócz radości z nowego smartfonu i sportowej opaski smartband, możemy całą rodziną wyruszyć w literacką podróż po niesamowitej Tasmanii. W końcu w tym szczególnym czasie nic nie zastąpi bycia razem.
Odbierz 15proc. rabatu na fotokalendarze CEWE od T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-11-04 14:41 - dodaj komentarz
Małymi krokami zbliża się czas, kiedy planujemy prezenty mikołajkowe i świąteczne dla swoich bliskich. Często chcemy podarować coś, co jednocześnie przywoła pozytywne emocje i przypomni o ważnych dla nas chwilach. Co to może być? Z pewnością idealnie sprawdzi się w tej roli fotokalendarz, dlatego w ramach „Happy Fridays” przygotowaliśmy 15% rabatu na tego typu produkty CEWE. Prezent można aktywować od 5 do 9 listopada w aplikacji „Mój T‑Mobile” lub poprzez SMS.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: