GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Aktualności - T-mobile

10 GB darmowego internetu dla klientów biznesowych od T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-31 13:52 - dodaj komentarz
Prowadzenie firmy obecnie, bardziej niż kiedykolwiek, uzależnione jest od dostępu do internetu. Jest on wręcz niezbędny, aby pozostać w stałym kontakcie z pracownikami oraz partnerami biznesowymi. Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców T‑Mobile przygotował dla nich darmowy pakiet 10 GB danych! Zapotrzebowanie Polaków na usługi telekomunikacyjne wzrosło w ostatnim czasie lawinowo.
Internet domowy od T‑Mobile przez dwa miesiące po 1 zł
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-30 13:43 - dodaj komentarz
W ostatnich tygodniach nasze mieszkania stały się jednocześnie biurami, miejscami nauki, treningów czy salami kinowymi, w których korzystamy z setek gigabajtów. W trosce o komfort i aktualne potrzeby klientów od jutra T‑Mobile startuje z nową ofertą internetu domowego, zarówno w wersji mobilnej, jak i światłowodowej. W obu wariantach przez pierwsze dwa miesiące użytkownicy będą mogli z niego korzystać za symboliczną złotówkę.
7 GB internetu na 7 dni za darmo dla klientów T‑Mobile na kartę, MIX i Heyah na kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-26 15:20 - dodaj komentarz
W ostatnich dniach Polacy częściej i chętniej korzystają z dobrodziejstw internetu – nie wychodząc z domów pracują, robią zakupy, oglądają filmy i seriale czy słuchają koncertów. Dodatkowe gigabajty są więc na wagę złota! Dlatego już dziś wszyscy klienci ofert T‑Mobile na kartę, MIX oraz Heyah na kartę mogą odebrać bezpłatną paczkę danych 7 GB na 7 dni.
Darmowe 5 GB internetu dla klientów T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-26 15:02 - dodaj komentarz
O tym, że w ostatnich tygodniach Polacy intensywnie korzystają z usług telekomunikacyjnych nikogo przekonywać nie trzeba. Sami tylko klienci T‑Mobile od momentu zamknięcia przez rząd szkół i galerii handlowych aktywowali ponad 650 tysięcy darmowych pakietów danych. W najbliższy piątek będą mogli zrobić to ponownie. Od jutra do niedzieli w aplikacji Mój T‑Mobile będą nich czekać paczki z 5 GB darmowego internetu.
10 GB dodatkowego internetu dla klientów T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-19 16:06 - dodaj komentarz
Stały dostęp do informacji, praca zdalna, czy edukacja online to – szczególnie w ostatnich dniach – niezbędne potrzeby większości Polaków. Aby wesprzeć klientów w swobodnym funkcjonowaniu bez wychodzenia z domu T‑Mobile udostępnia klientom indywidualnym pakiet 10 GB internetu mobilnego. Pakiet danych dostępny w ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays mogą aktywować wszyscy klienci indywidualni operatora – zarówno ci posiadający abonament, jak i użytkownicy ofert MIX oraz na
Opłać wygodnie fakturę za abonament w T‑Mobile i zgarnij 6 GB internetu
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-05 15:12 - dodaj komentarz
Właśnie wystartowała najnowsza promocja T‑Mobile dla klientów abonamentowych. Wystarczy, że… zapłacą oni za fakturę – przez aplikację Mój T‑Mobile, za pomocą karty VISA. Brzmi prosto? Właśnie takie ma być – operator przejrzystość i łatwość obsługi stawia na pierwszym miejscu. Klienci, którzy chcą zgarnąć bonus, powinni podpiąć swoją kartę VISA do profilu w aplikacji i skorzystać z niej przy okazji płatności.
Happy Fridays w T‑Mobile – 15 GB do odebrania w aplikacji
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-01-31 14:52 - dodaj komentarz
Piątek, piąteczek, piątunio – kto z nas nie wyczekuje tego dnia tygodnia? Tym razem do klientów T‑Mobile piątek zawitał… już w czwartek! Cotygodniowa akcja Happy Fridays z benefitami do wykorzystania w aplikacji „Mój T‑Mobile” startuje wyjątkowo dzień wcześniej. Już dziś klienci z abonamentem, na kartę i w MIX-ie mogą kilkoma kliknięciami aktywować darmowy pakiet aż 15 GB do wykorzystania w kraju.
Doładuj i hulaj w internecie z T‑Mobile – nowa promocja dla klientów T‑Mobile na kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-01-31 14:34 - dodaj komentarz
Już w najbliższy wtorek, 4 lutego klienci korzystający z oferty T‑Mobile na kartę będą mogli cieszyć się z jeszcze większego pakietu internetu. Dzięki najnowszej promocji „GB za doładowanie” po zasileniu konta kwotą 25 zł lub więcej, klienci otrzymują w prezencie dodatkowe 10 GB internetu. I to za każdym razem, gdy zasilenie ma miejsce poprzez stronę internetową lub aplikację mobilną „Mój T‑Mobile”. Promocja trwa od 4 lutego do 31 marca 2020 r.
Rusza poświąteczna wyprzedaż w T‑Mobile (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-12-27 16:08 - dodaj komentarz
Nie znalazłeś pod choinką wyczekiwanego podarunku? Nic straconego! Z T‑Mobile możesz sprawić sobie prezent, który jeszcze długo będzie wywoływał uśmiech na twojej twarzy. Właśnie rusza poświąteczna wyprzedaż w T‑Mobile i towarzysząca jej kampania „Śmieszne ceny”. Dzięki promocji nabędziesz smartfony wiodących producentów i tablety z internetem mobilnym w bardzo korzystnych cenach.
Nielimitowany internet całkowicie za darmo na 2 tygodnie dla klientów T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-12-06 15:17 - dodaj komentarz
Takiego prezentu świątecznego w Polsce jeszcze nie było! Już dziś T‑Mobile obdaruje swoich klientów wyjątkowym podarunkiem. W ramach podziękowania za zaufanie i kolejny wspólny rok operator udostępni wszystkim klientom, korzystającym z aplikacji „Mój T‑Mobile” nielimitowany internet na święta za darmo na 2 tygodnie. Tegoroczne Mikołajki, jak i cały okres przedświąteczny, upłyną klientom T‑Mobile pod znakiem niepowtarzalnego prezentu.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: