GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Aktualności - T-mobile

Rusza poświąteczna wyprzedaż w T‑Mobile (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-12-27 16:08 - dodaj komentarz
Nie znalazłeś pod choinką wyczekiwanego podarunku? Nic straconego! Z T‑Mobile możesz sprawić sobie prezent, który jeszcze długo będzie wywoływał uśmiech na twojej twarzy. Właśnie rusza poświąteczna wyprzedaż w T‑Mobile i towarzysząca jej kampania „Śmieszne ceny”. Dzięki promocji nabędziesz smartfony wiodących producentów i tablety z internetem mobilnym w bardzo korzystnych cenach.
Nielimitowany internet całkowicie za darmo na 2 tygodnie dla klientów T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-12-06 15:17 - dodaj komentarz
Takiego prezentu świątecznego w Polsce jeszcze nie było! Już dziś T‑Mobile obdaruje swoich klientów wyjątkowym podarunkiem. W ramach podziękowania za zaufanie i kolejny wspólny rok operator udostępni wszystkim klientom, korzystającym z aplikacji „Mój T‑Mobile” nielimitowany internet na święta za darmo na 2 tygodnie. Tegoroczne Mikołajki, jak i cały okres przedświąteczny, upłyną klientom T‑Mobile pod znakiem niepowtarzalnego prezentu.
Obniżek ciąg dalszy, czyli Cyber Monday w T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-12-02 15:18 - dodaj komentarz
W T‑Mobile przedłużamy wyjątkowe promocje, którą rozpoczęły się w ostatnią środę. Tym razem z okazji Cyber Monday oferujemy klientom smartfony, tablety i laptopy znanych producentów w wyjątkowo niskich cenach w ofercie abonamentowej. Promocja obowiązuje przez cały poniedziałek, 2 grudnia, na www.t-mobile.pl. Szaleństwo świątecznych zakupów nabiera rozpędu. Dla tych, którzy nie zdążyli skorzystać z promocji T‑Mobile w ubiegłym tygodniu,
T‑Mobile: Black Friday w MagentaBIZNES
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-11-28 16:27 - dodaj komentarz
Z okazji Czarnego Piątku przedsiębiorcy zyskują jeszcze jeden powód do wyboru ofert T‑Mobile – popularne urządzenia dostępne są w biznesowej ofercie operatora w nowych, atrakcyjnych cenach. Plany taryfowe dla firm MagentaBIZNES to przede wszystkim najwyższa jakość sieci T‑Mobile, możliwość skorzystania z nielimitowanych połączeń głosowych i dostępu do Internetu dla całej firmy, a także szerokiego portfolio usług wspierających prowadzenie biznesu,
Black Friday w T‑Mobile już w środę
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-11-27 15:20 - dodaj komentarz
W tym roku promocje z okazji Black Friday w T Mobile rozpoczną się już od środy 27 listopada. W ofercie znalazło się łącznie kilkanaście smartfonów, tabletów i laptopów flagowych producentów takich jak Samsung, Huawei czy Acer w wyjątkowo niskich cenach w ofercie abonamentowej. W promocji będą dostępne także wybrane telefony bez abonamentu oraz w ofercie MIX.
T‑Mobile: Wybierz telefon lub tablet w atrakcyjnej promocji
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-11-12 16:21 - dodaj komentarz
Świąteczna oferta zawitała właśnie do salonów i na stronę T‑Mobile. Klienci znajdą w niej zarówno usługi najwyższej jakości, jak również wiele pomysłów na prezenty, które w najbliższym czasie warto sprawić sobie i bliskim. W sklepach stacjonarnych i online klienci mogą skorzystać z doskonałej oferty z olbrzymimi przecenami urządzeń i nabyć m.in już od złotówki Samsunga Galaxy S10e i A50. Jak oferta – nomen omen – prezentuje się w szczegółach?
Nowe GIGA pakiety internetu w Heyah
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-10-22 15:45 - dodaj komentarz
Heyah uruchamia nową promocję i oferuje klientom, korzystającym z taryfy „Dniówka”, dwa nowe GIGA pakiety – 15 GB i 45 GB. Dzięki ofertom klienci mogą w kilku prostych krokach znacząco powiększyć swoje pakiety. Promocja obowiązuje od 21 października br. Internet mobilny staje się dla Polaków nieodłącznym elementem codziennego życia – według danych Urzędu Komunikacji Elektronicznej już ponad 90% badanych posiadających smartfony, korzysta systematycznie z internetu mobilnego.
Taniej na Ukrainę z Heyah
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-28 14:19 - dodaj komentarz
Choć od EURO 2012 minęło już ponad siedem lat, Polacy i Ukraińcy mają sobie do przekazania jeszcze niejedną dobrą wiadomość. A dzięki ofercie na kartę od Heyah jest to wyjątkowo tanie. Operator rozszerzył swoje usługi pre-paid o oferty „Nielimitowane rozmowy z wybranymi numerami na Ukrainę” oraz „Tańsze połączenia na Ukrainę do wszystkich sieci”.
Wzorowy start roku szkolnego z T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-21 14:37 - dodaj komentarz
Powakacyjny powrót do szkolnej ławki może przyprawić o ból głowy niejedną osobę. T‑Mobile ma jednak remedium na tę bolączkę i wie, jak ułatwić uczniom i rodzicom wrześniowy start. Już na dwa tygodnie przed rozpoczęciem roku szkolnego ruszyła oferta „Back to school” obejmująca smartfony, tablety i laptopy w atrakcyjnych cenach z abonamentem komórkowym, internetem mobilnym oraz w ofercie MIX.
Więcej internetu w NOWYM MIX-ie od T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-14 15:29 - dodaj komentarz
Odliczanie rozpoczęte! Niejeden i niejedna z nas niecierpliwie wyczekuje okresu wakacyjnego – czasu odpoczynku, większego luzu i elastyczności. W T‑Mobile zadbaliśmy o elastyczne rozwiązania dla klientów na wakacje i już w połowie czerwca wprowadzamy NOWY MIX z bonusem 50% więcej internetu. W nowej ofercie MIX stawiamy na jeszcze większy pakiet Internetu, niezbędny podczas wakacyjnych wojaży.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: