GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Aktualności - T-mobile

Pakiet 60 minut lub SMS-ów dla klientów indywidualnych T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-14 13:45 - dodaj komentarz
Godziny odmierzano już w starożytnym Egipcie. I choć dzisiaj nie musimy mieć w domu klepsydry, aby kontrolować upływ czasu, niezmiennie stajemy przed dylematem – jak zagospodarować cenne minuty w wartościowy sposób? Dla wielu osób oczywistym wyborem będzie kontakt z bliskimi. Dlatego udostępniamy naszym klientom nowy bonus – 60 minut wymiennych na SMS-y. Będzie go można odebrać od 15 do 17 stycznia w aplikacji „Mój T‑Mobile” lub poprzez SMS.
Odbierz voucher 100 zł na telefony w abonamencie T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-07 14:06 - dodaj komentarz
Z początkiem nowego roku często staramy się odmienić swoje dotychczasowe zwyczaje. Wiele osób chce rozpocząć ten „nowy rozdział” także z nowoczesnym, wymarzonym smartfonem – i jest ku temu idealna okazja, bo w T-Mobile udostępniamy voucher zniżkowy o wartości 100 zł na zakup telefonu w abonamencie. Bonus będzie można zdobyć od 8 do 10 stycznia br. w aplikacji „Mój T-Mobile” lub poprzez SMS.
Odbierz voucher 100 zł na telefony w abonamencie T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-07 13:53 - dodaj komentarz
Z początkiem nowego roku często staramy się odmienić swoje dotychczasowe zwyczaje. Wiele osób chce rozpocząć ten „nowy rozdział” także z nowoczesnym, wymarzonym smartfonem – i jest ku temu idealna okazja, bo w T-Mobile udostępniamy voucher zniżkowy o wartości 100 zł na zakup telefonu w abonamencie. Bonus będzie można zdobyć od 8 do 10 stycznia br. w aplikacji „Mój T-Mobile” lub poprzez SMS.
Magia Świąt w T-Mobile trwa – najlepsza rozrywka i światłowód w bajecznej cenie
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-10 14:47 - dodaj komentarz
Kiedy słyszymy „święta”, oczami wyobraźni najczęściej widzimy choinkę, prezenty i suto zastawiony stół, przy którym intensywnie gaworzymy z rodziną. Ale czy przypadkiem sporej części świąt nie spędzamy wspólnie przed ekranami telewizorów i laptopów? Bo kto właściwie mógłby odmówić sobie obejrzenia Kevina i innych gwiazdkowych klasyków w tym wyjątkowym czasie? :) I właśnie dlatego w święta warto zadbać o dobrą rozrywkę, a z T‑Mobile będzie to bardzo proste.
Nielimitowany internet za darmo na 2 tygodnie dla klientów T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-10 14:08 - dodaj komentarz
Nie wszystkie prezenty można znaleźć pod choinką. Nie wszystkie też mają wymierną wartość, ale bardzo często to takie podarunki bywają dla obdarowywanych najcenniejsze. Właśnie dlatego na zbliżające się święta przygotowaliśmy dla naszych klientów prezent, którego wartości nie da się oszacować: nielimitowaną możliwość kontaktu z bliskimi. Od dziś w aplikacji „Mój T‑Mobile” nasi klienci mogą aktywować nielimitowany internet za darmo na 2 tygodnie.
Mikołajkowe 1000 darmowych minut dla klientów T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-04 15:11 - dodaj komentarz
Lubimy rozdawać prezenty, a zbliżające się Mikołajki to dla nas kolejna okazja by podzielić się z klientami T‑Mobile na kartę i MIX przedświąteczną niespodzianką – 1000 bezpłatnych minut do wykorzystania na długie, zimowe rozmowy przez 7 dni. Pod łóżkiem, w bucie czy w świątecznej skarpecie – prezentów od Mikołaja można szukać w różnych miejscach, ale znajdziemy je także dosłownie pod ręką – w naszych telefonach komórkowych.
Odbierz świąteczne 20 gigabajtów w Heyah na kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-03 13:36 - dodaj komentarz
W T‑Mobile sezon na świąteczne prezenty już oficjalnie otwarty. A skoro o prezentach mowa to przygotowaliśmy coś naprawdę giga dla każdego klienta Heyah na kartę – bezpłatną paczkę aż 20 GB! Aby ją odebrać wystarczy doładować konto dowolną kwotą w aplikacji Moja Heyah od 2 do 31 grudnia. Świąteczna atmosfera udzieliła się również i nam. Grudzień to czas, w którym chętnie słuchamy znanych, zimowych przebojów muzycznych czy umilamy sobie wieczory popularnymi filmami.
Świąteczne promocje dla klientów MagentaBIZNES
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-02 14:21 - dodaj komentarz
Dlaczego to, co dobre miałoby się kończyć? W T-Mobile wyjątkowe okazje cenowe nie znikają z końcem Black Friday czy Cyber Monday. Wprowadzamy właśnie nową ofertę świąteczną, w ramach której klienci MagentaBIZNES mogą zostać szczęśliwymi posiadaczami iPhone 11 za 399 zł czy smartwatcha marki OPPO za … 9 zł! Oferta obejmuje 18 różnych urządzeń, więc teraz każdy może zostać świętym Mikołajem, który przynosi tylko najlepsze, wymarzone prezenty.
Świąteczne smartwatche ze zniżką 300 zł od T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-01 14:11 - dodaj komentarz
Święta za pasem, co oznacza, że już najwyższy czas skompletować wszystkie pozycje z listy prezentów. A skoro o czasie mowa, to warto sięgnąć po jeden ze sprawdzonych świątecznych podarunków, czyli zegarek – w szczególności jeśli jest inteligentny i potrafi znacznie więcej niż odmierzanie godzin. Już od 1 grudnia nasi nowi i obecni klienci, którzy zdecydują się na ofertę abonamentową S, M lub L z telefonem, będą mogli zakupić jeden z 11 modeli nowoczesnych smartwatchy aż 300 zł taniej
Zgarnij 20 tys. złotych na karcie podarunkowej w konkursie T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-01 13:58 - dodaj komentarz
Aż 190 000 zł – tyle wynosi łączna pula nagród w startującym dziś konkursie dla naszych klientów T‑Mobile na kartę, MIX lub Heyah na kartę. Do wygrania są m.in. karty podarunkowe o wartości nawet do 20 000 zł do wykorzystania online oraz w sieci sklepów stacjonarnych Media Expert oraz mnóstwo doładowań w sieci T‑Mobile. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy doładować konto kwotą co najmniej 30 zł i odpowiedzieć na zadanie konkursowe do 31 stycznia 2021 r.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: