GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Raport CERT Polska: Czy 2020 r. był bezpieczny?
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-21 15:41 - dodaj komentarz
Pomysłowi przestępcy kontra kreatywni specjaliści ds. cyberbezpieczeństwa. Eksperci zespołu CERT Polska, który realizuje zadania CSIRT NASK, przeanalizowali przebieg tej szczególnej rywalizacji w Internecie w pandemicznym roku 2020. Ten rok przyniósł zmasowane kampanie oszustw, wysyp fałszywych stron i dezinformację. Wśród działań NASK na rzecz bezpieczeństwa internautów znalazły się m.in.: publicznie dostępna lista ostrzeżeń przed domenami wykorzystywanymi do przestępstw i specjalny numer do zgłaszania podejrzanych SMS.
Prawdziwie nielimitowany Internet dla całej firmy w MagentaBIZNES od T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-21 15:37 - dodaj komentarz
Nieograniczony dostęp do Internetu to dziś niezbędny element skutecznego prowadzenia biznesu. Wybierając ofertę MagentaBIZNES przedsiębiorcy mogą korzystać z prawdziwie nielimitowanego Internetu bez limitu prędkości i danych. T-Mobile rozpoczyna nową kampanię promocyjną ofert dla firm MagentaBIZNES. W emitowanym jej ramach w 30-sekundowym spocie reklamowym możemy zobaczyć ambasadora marki T-Mobile, Roberta Lewandowskiego, który w roli narratora towarzyszy przedsiębiorcom w ich codziennych zmaganiach z prowadzeniem biznesu.
Jak cyberprzestępcy mogą wykorzystać nasze domowe routery WiFi
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-21 15:34 - dodaj komentarz
W większości domów routery są nieodzownym elementem umożliwiającym dostęp do Internetu. Chociaż w większości urządzenia te są w jakimś stopniu zabezpieczane przez dostawców usług internetowych, to mogą one stanowić słabe ogniwo umożliwiające cyberprzestępcom przeprowadzenie ataków. – Cyberprzestępcy stale szukają nowych metod ataków oraz luk w zabezpieczeniach naszych domowych urządzeń, aby móc wykorzystać ich słabe strony do własnych celów.
IT coraz bardziej się feminizuje
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-21 15:32 - dodaj komentarz
Branża IT coraz bardziej się feminizuje. Co się do tego przyczynia? Jakie inicjatywy zachęcają kobiety do wejścia do świata programowania? Gdzie znajdują one wsparcie? Aż w końcu – jak firmy technologiczne i rekruterzy postrzegają kobiety w IT? Programy mentorskie i stypendia dla kobiet – z roku na rok przybywa inicjatyw, których celem jest zwiększenie odsetka kobiet pracujących w branży IT. I to działa!
Droga do cyfrowej dekady - program polityki UE
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-21 15:28 - dodaj komentarz
Chcesz uczestniczyć w kształtowaniu programu polityki cyfrowej Unii Europejskiej do 2030 r.? Weź udział w konsultacjach. Trwają do 10 października. Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami Komisja Europejska opublikowała projekt wniosku legislacyjnego, który ustanowi Program Polityki 2030 „Droga do cyfrowej dekady”. Według Komisji Europejskiej „Droga do cyfrowej dekady” to program, który zapewni Unii Europejskiej osiągniecie celów w zakresie cyfrowej transformacji społeczeństw i gospodarek UE, zgodnie z wartościami Unii.
Zwrot do 300 PLN za zakup Galaxy Watch4 i Galaxy Watch4 Classic
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-21 15:26 - dodaj komentarz
Najnowszy smartwatch Galaxy Watch4, który błyskawicznie podbił serca polskich konsumentów, teraz znowu dostępny w wyjątkowej promocji. Uwaga, akcja trwa do wyczerpania puli nagród. Dla wszystkich, którzy planują w najbliższym czasie zakup smartwatcha, Samsung przygotował wyjątkową promocję. Kupując Galaxy Watch4 lub Watch4 Classic w terminie od 20 września do 10 października 2021 można zyskać częściowy zwrot wydanej kwoty korzystając z promocji cashback.
Bank Pekao wprowadza SelfieSign
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-21 15:23 - dodaj komentarz
Bank Pekao jako pierwszy na polskim rynku wprowadził nowy tryb zdalnego nawiązywania relacji z klientami firmowymi. Innowacja nosi nazwę SelfieSign, ponieważ łączy zdalną weryfikację tożsamości (selfie) z elektronicznym podpisem kwalifikowanym (eSignature). Od tej pory podmioty z segmentu MŚP i korporacji mogą otwierać rachunki w Banku Pekao na odległość bez żadnych ograniczeń produktowych i limitów transakcyjnych.
 Netia Ochrona Poczty - pierwsza linia cyberobrony
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-21 15:22 - dodaj komentarz
Oferta rozwiązań cyberbezpieczeństwa z linii NetiaNext powiększyła się o usługę Netia Ochrona Poczty. Dzięki osadzonej w chmurze Netii, zaawansowanej platformie Forcepoint, firmy i instytucje mogą zwiększyć bezpieczeństwo najczęściej wykorzystywanego do ataków kanału komunikacji – poczty e-mail. Szacuje się, że aż 91 proc. ataków typu ransomware jest realizowanych poprzez pocztę e-mail, a w 99 proc. przypadków powodzenie tego typu ataku jest „zasługą” nieostrożności pracowników.
Polski startup pomoże monitorować awarie sieci elektroenergetycznych przy wsparciu 5G
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-21 15:19 - dodaj komentarz
Startup Smart PD rozwija system zdalnego monitoringu wyładowań niezupełnych, odpowiadających za większość awarii sieci elektroenergetycznych. Polski system diagnostyczny dla operatorów sieci elektroenergetycznych powstaje w ramach S5 - Akceleratora Technologii 5G w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej (ŁSSE) oraz we współpracy ze specjalistami firmy Ericsson. Startup Smart PD zlikwidował również barierę kosztową zastosowania emisji akustycznej w diagnostyce urządzeń elektroenergetycznych.
USB-C, czyli druga młodość pendrive’ów
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-21 15:16 - dodaj komentarz
Ponad 50% zaprezentowanych w zeszłym roku smartfonów oraz nowe konsole wykorzystują standard USB typu C. Również producenci pendrive’ów korzystają z benefitów wynikających z tej technologii, wyposażając znane od dawna nośniki pamięci flash w uniwersalny port. Co to oznacza dla użytkowników? Kompatybilność z większą liczbą urządzeń. Dzięki technologii USB-C pendrive’y przeżywają „drugą młodość” – głównie poprzez zapewnienie zgodności z urządzeniami, z którymi do tej pory nie było to możliwe.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: