GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

mVoucher już dostępny w aplikacji mPay dla iOS
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-11-13 15:25 - dodaj komentarz
mVoucher już dostępny w aplikacji mPay dla urządzeń z systemem iOS. mVoucher 50, 100 i 150 zł. Można je przeznaczyć na dowolne usługi dostępne w aplikacji lub przesłać innej osobie. Do każdego nominału dodawane są ekstra punkty. Voucher można kupić na ekranie „Doładowania” lub w menu „Portmonetki”. Chcąc przekazać go innej osobie, wystarczy przy zakupie podać jej numer telefonu. tnieje też opcja zakupu vouchera na okaziciela.
e-Polak potrafi! Zadbać o bezpieczeństwo dziecka w sieci (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-11-13 15:22 - dodaj komentarz
Tomasz Rożek – z wykształcenia fizyk, z zawodu dziennikarz naukowy – to kolejny ambasador naszej kampanii „e-Polak potrafi!”. To on będzie pomagał rodzicom zadbać o bezpieczeństwo dzieci w sieci. E-usługi, bezpieczeństwo w sieci, programowanie i jakość życia – to cztery obszary naszej kampanii „e-Polak potrafi!”. W promowaniu i informowaniu o e-usługach wspiera nas aktor Michał Czernecki. Przed nami kolejna odsłona.
Połowa ataków DDoS w trzecim kwartale miała miejsce we wrześniu
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-11-13 15:20 - dodaj komentarz
Badacze z firmy Kaspersky podsumowali ewolucję ataków DDoS w trzecim kwartale 2019 r. Liczba ataków zwiększyła się o jedną trzecią w porównaniu z poprzednim kwartałem oraz analogicznym okresem w 2018 r. Przyrost ten spowodowany był w głównej mierze gwałtownym wzrostem szkodliwej aktywności jesienią. To właśnie we wrześniu miało miejsce aż 53% ataków DDoS odnotowanych w badanym kwartale.
LG Electronics wprowadza udoskonaloną aplikację ThinQ
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-11-13 15:18 - dodaj komentarz
LG Electronics wprowadza udoskonaloną aplikację ThinQ, która wzbogaca doświadczenia konsumentów podczas korzystania z funkcji inteligentnego domu. Zgodnie ze strategią rozwoju sztucznej inteligencji opartej na dostosowywaniu się do potrzeb, łączności i otwartości, technologia LG ThinQ ułatwia klientom z ponad 150 krajów sterowanie urządzeniami LG w inteligentnym domu oraz zapewnia dostęp do poszerzonej gamy usług.
ESET Full Disk Encryption – pełna ochrona danych w każdych warunkach
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-11-13 15:15 - dodaj komentarz
Firma ESET, światowy lider branży cyberbezpieczeństwa, wprowadziła do swojej oferty nowe rozwiązanie do szyfrowania całych powierzchni dysków twardych - ESET Full Disk Encryption. Produkt jest dostępny w formie dodatku do konsol zarządzanych lokalnie oraz w chmurze. Stanowi gwarancję, że w przypadku kradzieży lub utraty urządzenia zawarte na nim dane są chronione przed nieuprawnionym dostępem.
Nowe stawki za transmisję danych w roamingu
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-11-13 15:13 - dodaj komentarz
Od 1 stycznia 2020 r. ulegną zmianie maksymalne opłaty dodatkowe za transmisję danych w roamingu w krajach Unii Europejskiej oraz w Norwegii, Islandii i Lichtensteinie wynikające z Polityki Uczciwego Korzystania (FUP). Od 1 stycznia 2020 r. stawka za 1 GB (1000 MB) transmisji danych w roamingu w UE po naruszeniu FUP nie może być wyższa niż 15 zł netto, czyli 18,45 zł brutto. Abonenci mają prawo do wypowiedzenia umowy, jeśli nie zgadzają się na nowe stawki.
Kluby Młodego Programisty ruszają z kolejnym cyklem zajęć
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-11-13 15:11 - dodaj komentarz
Uwaga, uwaga! Kto chętny na bezpłatne zajęcia programowania? Ruszają zapisy na kolejny cykl warsztatów w naszych Klubach Młodego Programisty! Jeśli jesteście z Ełku, Przemyśla, Piotrkowa Trybunalskiego, Jaworzna, Inowrocławia i ich okolic, bądźcie w gotowości w południe, już w najbliższy poniedziałek (18 listopada). WAŻNE! Na nasze zajęcia można zapisać się tylko elektronicznie, czyli wypełniając formularz na stronie www.klubmlodegoprogramisty.pl
Nominacje do trzech feestiwali sponsorowanych przez Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-11-13 15:08 - dodaj komentarz
Trzy festiwale wspierane przez Orange, czyli Open’er Festival, Orange Warsaw Festival i Kraków Live Festival zostały nominowane do European Festival Awards 2019. To coroczne święto najbardziej cenionych festiwali w Europie. Przyznane nagrody, a tym samym ,wyróżnione festiwale są powszechnie uważane za najlepsze wydarzenia w branży. Open’er Festival Powered by Orange został nominowany w kategorii Best Major Festival, Orange Warsaw Festival 2019 w kategorii Best Medium-Sized Festival
Serwery Partii Pracy w Wielkiej Brytanii uderzone przez DDOS z Rosji i Brazylii
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-11-13 15:05 - dodaj komentarz
Złożony atak Distributed Denial of Service (DDoS) uderzył w infrastrukturę serwerową Partii Pracy w Wielkiej Brytanii, ale nie naruszył żadnego systemu ani nie ukradziono żadnych danych. Dyrektor wykonawczy Partii Pracy ds. Wyborów, Niall Sookoo, powiedział, że ich systemy bezpieczeństwa zidentyfikowały atak na dużą skalę, mający na celu wyłączenie całego systemu w tryb offline. Na szczęście serwerowi udało się poradzić sobie z atakiem.
Globalne wdrożenia 5G – reszta świata goni Amerykę
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-11-13 15:03 - dodaj komentarz
Branża telekomunikacyjna spodziewa się pierwszych komercyjnych zastosowań sieci 5G w latach 2020-2021 – wynika z raportu „Operatorzy dzielą się nadziejami i obawami branży: od kosztów energii po transformację związaną z przetwarzaniem brzegowym”, przygotowanego przez 451 Research oraz firmę Vertiv. Na pełne wdrożenie nowej technologii potrzeba będzie jednak kilku lat. W tym aspekcie Ameryka Północna będzie nadawać tempo, a Europa i reszta świata – nadrabiać zaległości.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: