GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Spotkania wideo ze specjalistą hipotecznym ING
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-03-27 15:06 - dodaj komentarz
ING Bank Śląski wprowadza możliwość spotkania wideo ze specjalistami hipotecznymi. Klienci mogą wygodnie korzystać z eksperckiej wiedzy i oferty banku z dowolnego miejsca, oszczędzając swój czas. Spotkania wideo ze specjalistami hipotecznymi nie różnią się od wizyt w miejscu spotkań. Wszystkie formalności, w tym złożenie wniosku, mogą zostać załatwione zdalnie, przy wsparciu eksperta. Dodatkowo takie funkcjonalności, jak cyfrowa wymiana dokumentów, współdzielenie ekranu czy wspólne wypełnianie i edytowanie wniosków,
TP-Link Archer AX95 – nowy router WiFi 6
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-03-27 15:02 - dodaj komentarz
Archer AX95 to nowy router od TP-Link pracujący w standardzie WiFi 6. Urządzenie doskonale sprawdzi się zarówno w domu jak i w małym biurze. Liczne technologie oraz mocne podzespoły pozwalają na obsługę wielu urządzeń. A wszystko to zachowując stabilność połączenia oraz wysokie prędkości sieci bezprzewodowej. Nowy router od TP-Link będzie idealnie pasował do mieszkania wypełnionego różnymi gadżetami, poradzi sobie znakomicie z obsługą wielu urządzeń w tym samym czasie.
Samsung prezentuje Odyssey Universe – nową mapę gamingową
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-03-27 14:57 - dodaj komentarz
Samsung zaprezentował Odyssey Universe – nową, wyjątkową mapę przeznaczoną dla entuzjastów gry Fortnite. Za inspirację posłużyła projektantom seria monitorów Samsung Odyssey. Odyssey Universe to obszar, który został podzielony na sekcje inspirowane poszczególnymi modelami monitorów serii Odyssey. Cała mapa składa się z 5 różnych obszarów, spośród których każdy odpowiada wybranemu modelowi z rodziny Odyssey, charakteryzującej się doskonałymi parametrami.
Firma LG laureatem nagrody Dostawca Roku firmy GM
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-03-27 14:53 - dodaj komentarz
Firma LG Electronics została wyróżniona przez General Motors (GM) za osiągnięcia w dziedzinie inforozrywki i telematyki przyznawaną po raz 31. doroczną nagrodą GM Dostawca Roku. Hasłem przewodnim tegorocznej ceremonii, która odbyła się w tym tygodniu w Teksasie w USA, był „Moment napędowy”. LG i GM współpracują od niemal dwudziestu lat, wprowadzając innowacje do przemysłu motoryzacyjnego. GM wybrał moduł sterowania telematycznego LG do swojej usługi OnStar w 2006 r., a także w 2016 r. na podstawie projektu pojazdu
Hakerzy rozpowszechniają rozszerzenie Rogue ChatGPT Chrome
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-03-27 14:47 - dodaj komentarz
Zespół Bitdefender niedawno zauważył cyberprzestępców kradnących konta na Facebooku przy użyciu złośliwej wersji legalnego rozszerzenia przeglądarki ChatGPT dostępnego w Chrome Web Store. Nieuczciwe rozszerzenie, nazwane „ChatGPT for Google”, zostało pobrane ponad 9 000 razy w dedykowanym sklepie internetowym przeglądarki. Chociaż to fałszywe rozszerzenie reklamuje się jako narzędzie integrujące ChatGPT z wynikami wyszukiwania przeglądarki, to niestety może także służyć do kradzieży sesyjnych plików cookie Facebooka.
Grupa Enea podsumowuje pełen wyzwań rok 2022
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-03-27 14:45 - dodaj komentarz
Funkcjonując w trudnym i zmiennym otoczeniu rynkowym, w 2022 r. Grupa Enea wypracowała dobre wyniki finansowe i operacyjne, prowadząc transformację w kierunku firmy neutralnej klimatycznie i inwestując w rozwój odnawialnych źródeł energii. EBITDA osiągnęła w 2022 r. 2,22 mld zł, a zysk netto – blisko 119 mln zł. W omawianym okresie Enea przeprowadziła emisję akcji, dzięki której pozyskała ponad 750 mln zł na realizację projektów inwestycyjnych w obszarze dystrybucji i rozwoju OZE – kluczowych dla transformacji Grupy.
NG zaprasza programistów do udziału w konkursie Zielona Tesla za zielony kod
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-03-27 14:42 - dodaj komentarz
W ING wystartował konkurs skierowany do programistów, który polega na napisaniu określonego kodu programistycznego w taki sposób, by zużywał jak najmniej energii. Konkurs jest elementem kampanii employer brandingowej skierowanej do tej grupy pracowników. ING jako instytucja finansowa i bankowy lider digitalizacji jest atrakcyjnym miejscem pracy dla IT. ING realizując projekty IT chce robić to w sposób jak najbardziej zrównoważony. Jednym ze sposobów na takie działanie jest green coding, czyli idea tworzenia kodu
Inteligentna Stacja Pogodowa Netatmo kompatybilna z Google Home
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-03-27 14:26 - dodaj komentarz
Firma Netatmo informuje, że ich Inteligentna Stacja Pogodowa zyskała nową funkcję. Do gamy obsługiwanych przez nią asystentów głosowych dołączył Google Home. To sprawia, że urządzenie jest kompatybilne ze wszystkimi trzema najważniejszymi rozwiązaniami komunikacji głosowej: Alexa, Apple Home i Google Home. Użytkownicy Google Home mogą teraz skorzystać z funkcji głosowego sterowania i np. zapytać o temperaturę na zewnątrz czy jakość powietrza w salonie. Urządzenie, również głosowo, przekaże informacje na podstawie
Czy wystarczająco chronisz swoje dane, korzystając z TikToka?
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-03-27 14:22 - dodaj komentarz
TikTok, najczęściej pobierana w 2022 roku aplikacja na świecie, wzbudza coraz więcej kontrowersji, związanych z cyberbezpieczeństwem i administrowaniem danych użytkowników. Jak mogą chronić się ci, którzy mimo tego nie chcą rezygnować z platformy? Zgodnie z raportem zajmującej się cyberbezpieczeństwem, australijskiej firmy Internet 2.0 z lipca 2022 roku , TikTok żąda nadmiernych uprawnień i zbiera znacznie więcej danych, niż potrzebuje do działania.
T-Mobile działa na rzecz klimatu nie tylko od święta
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-03-24 13:35 - dodaj komentarz
W walce o lepszy klimat liczy się każdy, nawet najdrobniejszy gest. T‑Mobile ma wpisaną w swoje DNA troskę o dobro naszej planety, dlatego dołącza do inicjatywy „Godzina dla Ziemi” i 25 marca wygasi oświetlenie budynku przy ul. Marynarskiej w Warszawie, łącznie z charakterystycznym, neonowym logiem. A to nie wszystko, co operator robi, aby oszczędzać zużycie energii i zrealizować cel neutralności klimatycznej!
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: