GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

TP-Link prezentuje nowe urządzenia smart home z serii Tapo
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-01-21 13:30 - dodaj komentarz
Mini Smart Plug WiFi P110, kolorowa taśma LED Smart WiFi L900-5 oraz żarówka WiFi L520E - oto najnowsze urządzenia od TP-Link z serii Tapo, które sprawią, że twój dom stanie się bardziej inteligentny. TP-Link konsekwentnie rozbudowuje portfolio urządzeń smart home z serii Tapo. Tym razem do rodziny dołączają trzy nowe produkty: inteligentne gniazdko z funkcją kontroli zużycia energii P110, taśma LED L900-5 oraz żarówka L520E.
Vodafone UK i Samsung uruchamiają sieć Open RAN 5G
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-01-21 13:24 - dodaj komentarz
Firmy Samsung Electronics Co., Ltd. i Vodafone UK ogłosiły, że uruchomiły sieć 5G Open RAN obsługującą ruch sieciowy w pierwszej lokalizacji w Wielkiej Brytanii – w mieście Bath. Tym samym została zapoczątkowana budowa skalowanej architektury sieci Vodafone Open RAN w Europie, w ramach której zostanie oddanych do użytku dalsze 2500 lokalizacji. Kulminacyjnym punktem tego ważnego wydarzenia było pomyślnie nawiązanie wideopołączenia 5G na żywo przy użyciu zwirtualizowanej sieci radiowej 5G firmy Samsung (vRAN).
Już niedługo nowe smartfony HUAWEI P50 Series
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-01-21 13:21 - dodaj komentarz
Sprzęt Huawei, można długo chwalić możliwości fotograficzne zamknięte w smukłych smartfonach i cieszę się, że przed nami kolejna premiera. Nowe telefony to seria P, czyli naprawdę flagowe modele i wiele się można po nich spodziewać. Tymczasem już teraz Play zapowiada, że nowe smartfony Huawei P50 Series będziecie mogli oczywiście kupić w sieci PLAY – tym razem naprawdę gorąco polecamy wybrać je właśnie tam, ponieważ dołączymy będzie do nich wyjątkowy gratis przedsprzedażowy.
Sony powiększy gamę urządzeń z dźwiękiem przestrzennym 360 st.
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-01-21 13:16 - dodaj komentarz
Firma Sony zapowiedziała wydanie aktualizacji wewnętrznego oprogramowania zaawansowanego soundbara HT‑A7000. Uaktualnienie doda technologię 360 Spatial Sound Mapping, zastosowaną po raz pierwszy w 2021 r. w zestawie kina domowego HT-A9[1]. Z tej innowacyjnej funkcji będzie można skorzystać, łącząc soundbar z nowymi bezprzewodowymi tylnymi głośnikami SA-RS5, które trafią na rynek latem 2022 r., lub z dostępnymi już bezprzewodowymi tylnymi głośnikami SA-RS3S.
Trzeci znany bootkit oprogramowania układowego
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-01-21 13:10 - dodaj komentarz
Badacze z firmy Kaspersky wykryli w rzeczywistych warunkach trzeci przypadek bootkita oprogramowania układowego. Ten szkodliwy implant, określany jako MoonBounce, ukrywa się w oprogramowaniu UEFI, które stanowi jeden z niezbędnych komponentów współczesnych maszyn. Tego rodzaju szkodliwe oprogramowanie jest trudne do usunięcia i w ograniczonym stopniu widoczne dla wielu produktów bezpieczeństwa. MoonBounce, który po raz pierwszy został zauważony w rzeczywistych warunkach wiosną 2021 r.
Asseco Cloud i Microsoft tworzą chmurowe centrum doskonałości
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-01-21 13:08 - dodaj komentarz
Asseco Cloud i Microsoft podjęły wspólne działania w zakresie dostarczania rozwiązań IT w modelu SaaS z wykorzystaniem chmury Microsoft Azure. W efekcie współpracy powstało Cloud Center of Excellence, które będzie skupiać kompetencje i zasoby pozwalające na efektywną realizację procesów zarządzania, dostarczania, utrzymywania i optymalizacji aplikacji w chmurze Microsoft.
Co piąty SMS w sieci pochodzi od maszyny - komentarz ekspertki
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-01-21 13:05 - dodaj komentarz
Co piąty SMS w sieci pochodzi od maszyny - to główny wniosek z najnowszego raportu Urzędu Komunikacji Elektronicznej “Rynek usług SMS A2P w Polsce”. Publikacja jest wnikliwym obrazem szybko rozwijającego się w Polsce rynku masowych wiadomości SMS. Jednocześnie jako jedna z pierwszych analiz pokazuje, że SMS - czyli podstawowy kanał mobilnej komunikacji - wcale nie ginie a ewoluuje. Podczas gdy ogólna liczba wysyłanych wiadomości tekstowych maleje, SMS-ów “od maszyny” jest z każdym rokiem coraz więcej, a oferująca tę usługę
Play: Nowe miejscowości w zasięgu – koniec roku 2021
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-01-21 13:01 - dodaj komentarz
Przyszedł czas na zebranie wszystkich miejscowości, do których zasięg dotarł do końca ubiegłego roku. W grudniu udało się uruchomić aż 260 nowych stacji bazowych. Tym samym na koniec 2021 r. było ich już łącznie 9766.Play skończył 2021 rok z wynikiem 9 766 własnych stacji! W zasięgu fioletowego LTE znajduje się 2821 miejscowości, w tym 402 miasta². Z kolei LTE ULTRA obejmuje 2370 miejscowości i 399 miast.
Agnieszka Jankowska pokieruje Departamentem Public Affairs T-Mobile Polska
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-01-20 14:23 - dodaj komentarz
14 lutego zespół T‑Mobile Polska wzmocni Agnieszka Jankowska, która jako dyrektor Departamentu Public Affairs pokieruje projektami operatora w tym obszarze. Departament ten został utworzony pod koniec roku 2021 w wyniku decyzji o rozdzieleniu odpowiedzialności za obszary Regulacji oraz Public Affairs na osobne jednostki organizacyjne. Nowa dyrektor Departamentu Public Affairs będzie raportować bezpośrednio do prezesa Zarządu T‑Mobile Polska, Andreasa Maierhofera.
Emitel po raz kolejny wyróżniony tytułem Top Employer Polska
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-01-20 14:19 - dodaj komentarz
Emitel zdobył tytuł Top Employer Polska 2022, przyznawany przez Top Employers Institute najlepszym pracodawcom w Polsce. Uzyskanie tego prestiżowego certyfikatu już trzeci rok z rzędu potwierdza, że Emitel utrzymuje wysokie standardy zarządzania zasobami ludzkimi i reaguje na dynamikę zmian na rynku pracy. Stałe podnoszenie standardów zarządzania kapitałem ludzkim, stawianie potrzeb pracowników na pierwszym miejscu, stwarzanie możliwości rozwoju oraz dbałość o dobrostan i bliską komunikację z pracownikami,
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: