GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Sprzedaj swój stary telefon i zyskaj zniżkę na nowy
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-16 15:08 - dodaj komentarz
Ruszyła kolejna edycja odkupu telefonów, w której pojawia się nowy partner – Xiaomi. Na czym polega odkup smartfonów w Orange? Przyjdź do salonu Orange i sprzedaj nam swój niepotrzebny smartfon, a otrzymasz voucher na zakup nowego sprzętu lub akcesoriów. Dodatkowo, każdy klient, który odsprzeda swój smartfon i zakupi jeden z promowanych produktów Samsung lub Xiaomi, otrzyma bon, o przypisanej do danego modelu wartości.
UPC zwiększyło zasięg internetu 1 Gb/s do blisko 3 milionów gospodarstw
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-16 14:56 - dodaj komentarz
UPC Polska, dostawca najszybszego internetu światłowodowego wśród operatorów ogólnopolskich, wprowadziło ofertę z internetem o prędkości 1 Gb/s do kolejnych 12 miast w Polsce. Kontynuując inwestycje w rozwój nowoczesnej infrastruktury światłowodowej, UPC Polska od początku roku poszerzyło zasięg usług internetowych o prędkości 1 Gb/s o kolejne 390 tysięcy gospodarstw domowych.
Kaspersky uzyskał miano Vendor to Watch
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-16 14:48 - dodaj komentarz
W swoim raporcie zatytułowanym „Market Trends: Software-Defined Vehicles Will Disrupt the Automotive Supply Chain” Gartner określił firmę Kaspersky mianem „Vendor to Watch” w związku z jej autorskim systemem KasperskyOS. Raport stanowi analizę trendów w dziedzinie pojazdów przyszłości i jest adresowany do najnowszej kategorii dostawców usług technologicznych rewolucjonizujących łańcuch dostaw w sektorze motoryzacyjnym.
Dobre praktyki Emitel w Raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-16 14:47 - dodaj komentarz
Forum Odpowiedzialnego Biznesu opublikowało po raz 19. raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”. Po raz pierwszy w historii konieczne było podsumowanie tak nadzwyczajnego roku. Raport odpowiada na pytania dotyczące tego, jak wyglądał odpowiedzialny biznes w roku pandemii. W raporcie opublikowanym przez FOB po raz kolejny znalazły się dobre praktyki CSR podejmowane przez Emitel.
Internetowa samokontrola
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-16 14:46 - dodaj komentarz
Europejski Dzień Kontroli Prędkości – to właśnie dziś! Na drogach może pojawić się więcej patroli niż zwykle. A jeśli sami chcecie skontrolować liczbę swoich punktów karnych – zróbcie to na GOV.pl lub w aplikacji mObywatel. Tylko przez pierwsze trzy miesiące tego roku Polacy sprawdzili online liczbę swoich punktów karnych dokładnie 2 326 941 razy. Większość z nich zrobiła to w naszej aplikacji mObywatel – mówi minister Marek Zagórski, sekretarz stanu ds. cyfryzacji w Kancelarii
Inteligentne zamki przełomem w najmie krótkoterminowym
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-16 14:43 - dodaj komentarz
W ciągu ostatnich lat najem krótkoterminowy sukcesywnie rozwijał się w całej Europie . Najczęściej korzystali z niego turyści i biznesmeni. W samej Polsce w 2019 roku wynajmowano około 1,2 miliona mieszkań. 40 tysięcy stanowiły nieruchomości (mieszkania, pokoje, domki letniskowe i inne lokale) udostępniane turystom. Jak przymusowa przerwa na rynku, spowodowana pandemią koronawirusa , wpłynie na wynajmujących? Jakie działania powinni podjąć, by po zakończeniu
Wiosenna promocja w Plusie: drugi smartfon za 1zł oraz 2x więcej GB
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-16 14:41 - dodaj komentarz
Wystartowała nowa, wiosenna promocja w Plusie – przy zakupie smartfona OPPO Reno4 Z 5G lub OPPO Reno5 5G na raty z ofertą abonamentową klienci otrzymują drugi smartfon OPPO A15 za 1 zł. Dodatkowo, w wybranych abonamentach klienci dostają także podwojoną liczbę gigabajtów. Drugi smartfon w prezencie za złotówkę i dwa razy więcej giga. OPPO Reno4 Z 5G dostępny jest za 1 zł na start i np. 36 rat po 47 zł za sprzęt, zaś OPPO Reno5 5G można nabyć za 1 zł na start i np. 36 rat po 56 zł za sprzęt.
Nowy smartfon Xperia 10 III - zalety łączności 5G
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-16 14:39 - dodaj komentarz
Firma Sony zapowiedziała wprowadzenie na rynek nowego smartfona Xperia 10 III. Model ten jest pierwszym przedstawicielem popularnej serii Xperia 10 wyposażonym w technologię sieci komórkowych 5G. Ma szereg funkcji rozrywkowych i wydajniejszą baterię[i] — a wszystko w stylowym, niewielkim i lekkim urządzeniu zamkniętym w wodoodpornej obudowie. Xperia 10 III to wyjątkowy smartfon średniej klasy, zaprojektowany z myślą o wydajności, szybkości i poręczności
Warsaw Data Hub – nowe data center Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-16 14:33 - dodaj komentarz
Nowoczesne data center Orange Polska – Warsaw Data Hub – powstaje od jesieni 2020 w podwarszawskich Łazach. Ma być gotowe do użytku już jesienią tego roku. Teraz jako unikalny tego typu obiekt w Polsce uzyskało certyfikat zgodności z wymaganiami klasy 3 najnowszej wersji norm EN 50600. To potwierdzenie, że zaprojektowane rozwiązania gwarantują wysoki stopień niezawodności i dostępności infrastruktury krytycznej oraz przetwarzanie i transmisję danych praktycznie bez żadnych przerw.
Nowe zagrożenie dla użytkowników WhatsApp
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-16 14:29 - dodaj komentarz
Użytkownicy popularnego komunikatora WhatsApp muszą być czujni wobec perspektywy nowych ataków. Tym razem hakerzy mogą zawiesić dowolne konto, używając wyłącznie numeru powiązanego z nim telefonu. – To zagrożenie, którego nie należy lekceważyć. W czasie, gdy coraz więcej osób komunikuje się i pracuje zdalnie, możliwość blokady konta dowolnego użytkownika to spore zagrożenie – przestrzegają specjaliści ds. cyberbezpieczeństwa ESET.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: