GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Już od dzisiaj HBO GO w aplikacji Orange Flex
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-03 15:06 - dodaj komentarz
HBO GO to biblioteka ponad 800 filmów i 300 seriali. Już od dzisiaj dostęp do najlepszej rozrywki można aktywować z poziomu aplikacji Orange Flex. Co więcej, specjalnie dla Flexowiczów przygotowaliśmy promocję – pierwszy miesiąc oglądania w HBO GO otrzymujesz w prezencie. Późniejszy koszt to 24,90 zł miesięcznie. Aktywacji dokonać można w kilku prostych krokach. Nie trzeba podpinać swojej karty płatniczej w serwisie HBO GO.
Multiwyszukiwarka połączeń w aplikacji mPay
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-03 15:01 - dodaj komentarz
Dla zmęczonych poszukiwaniem w różnych miejscach najdogodniejszych połączeń kolejowych i autokarowych pojawiła się nowa możliwość, by bezboleśnie zorganizować podróż. Multiwyszukiwarka w aplikacji mPay „zaproponuje” najbardziej optymalne opcje transportu – czasowo i kosztowo. W tym samym miejscu od ręki sfinalizujemy transakcję zakupu rekomendowanego na daną trasę biletu, jak również kilku biletów w ramach jednej płatności. Udogodnień jest jednak więcej.
HDMI 2.1 i Game Multi View. Nowości dla graczy w telewizorach Samsung 2020
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-03 14:57 - dodaj komentarz
W tym roku fani gier konsolowych mogą liczyć na kolejne udogodnienia dostępne w telewizorach Samsung. Dzielenie ekranu, możliwe dzięki funkcji Game Multi View czy wsparcie dla standardu HDMI 2.1 sprawią, że wirtualna rozgrywka będzie jeszcze bardziej wciągająca. Tegoroczne telewizory QLED oraz Crystal UHD są zgodne ze standardem HDMI 2.1. Funkcja Game Multi View pozwala podzielić ekran i jednocześnie grać oraz korzystać z filmów instruktażowych z YouTube, czy
Kaspersky pomaga giełdzie kryptowalut powstrzymywać oszukańcze operacje
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-03 14:52 - dodaj komentarz
Jedną z głównych zalet kryptowaluty jest możliwość błyskawicznego dokonywania bezpiecznych transakcji. Jednak anonimowy i zdecentralizowany charakter takich transakcji może zostać wykorzystany przez oszustów do prania pieniędzy lub naciągania osób inwestujących w kryptowalutę. Dlatego, aby zapobiec nieuczciwym praktykom i zapewnić prawdziwe bezpieczeństwo inwestycjom swoich klientów, giełda kryptowalut Indacoin wdrożyła rozwiązanie Kaspersky Fraud Prevention.
Filmy na żądanie w Telewizji Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-03 14:49 - dodaj komentarz
Doskonałe dramaty, mroczne horrory, filmy romantyczne i spora dawka polskiego kina czekają w lipcu w Orange VOD, usłudze na dekoderach Orange TV i w aplikacji Orange TV Go. Dostępny jest już film pt „Kobiety mafii 2”, czyli drugą część gangsterskiej superprodukcji w reżyserii Patryka Vegi. Tym razem królowa warszawskiego podziemia szykuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju.
Jak przeprowadzić firmę przez próg nowej rzeczywistości?
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-03 14:48 - dodaj komentarz
Rzeczywistość wokół obróciła się o 180 stopni. Firmy działają w nowym środowisku, które nie tylko wymusza zwinniejsze podejmowanie decyzji, ale w wielu przypadkach być może również zmianę strategii i szybsze podejmowanie kroków, które w innych okolicznościach były odkładane w czasie. Blisko 70 proc. polskich firm w badaniu przeprowadzonym przez IDC w kwietniu 2020 roku zadeklarowało, że mimo pełnej wyzwań sytuacji gospodarczej utrzyma lub zwiększy wydatki na oprogramowanie w chmurze.
Uważaj na swoje dziecko – pedofile polują także w Internecie
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-03 14:43 - dodaj komentarz
Na początku czerwca 18-letniemu mieszkańcowi amerykańskiego miasta Providence postawiono zarzut wykorzystywania seksualnego nieletnich. Nastolatek miał wymuszać na 10-letniej dziewczynce rozebranie się i wykonywanie czynności seksualnych przed kamerą pod groźbą opublikowania jej prywatnych informacji. Incydent miał się rozpocząć od wysłania 10-latce z Utah wiadomości z linkiem prowadzącym rzekomo do strony z grami komputerowymi.
Orange - Siedem smartfonów na start hello5G
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-03 14:42 - dodaj komentarz
Od początku lipca Orange wprowadziło ofertę #hello5G, która jest pierwszym etapem budowy kompleksowej sieci 5G. W jej zasięgu jest 6 mln użytkowników w blisko 400 miejscowościach. #hello5G działa w oparciu o częstotliwość 2100 MHz. Jeszcze niedawno nie było smartfonów pozwalających na korzystanie z 5G w tym paśmie. Sytuacja rynkowa zmieniła się i w ofercie Orange możecie teraz znaleźć siedem modeli kilku producentów, które wspierają #hello5G: Xiaomi Mi 10, Mi 10 Lite oraz
Darmowe 3 GB w aplikacji Mój T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-03 14:37 - dodaj komentarz
Kto na wakacje, temu gigabajty! Podczas letnich wojaży przyda się nie tylko świetna pogoda, ale także dodatkowy pakiet internetu. Dlatego właśnie w ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays T-Mobile oferuje swoim klientom darmowe 3 gigabajty internetu, które można aktywować od dziś do 5 lipca SMS-owo lub w aplikacji „Mój T-Mobile”. Jak pokazują dane T-Mobile, pandemia koronawirusa spowodowała, że Polacy zdecydowanie otworzyli się na krajową turystykę i w tym
Audioteka inwestuje 4 mln zł w nowe produkcje audio
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-03 14:33 - dodaj komentarz
Audioteka startuje z programem "Usłysz kulturę", w ramach którego przeznaczy 4 mln zł na realizację wybranych projektów. Akcja jest skierowana do scenarzystów, realizatorów i reportażystów, zarówno z instytucji kultury, jak i wolnych strzelców. Pomysł na akcję “Usłysz kulturę” powstał w trakcie trwającej pandemii. W związku z zamknięciem instytucji kultury i redukcją budżetów na wydarzenia kulturalne, wielu artystów znalazło się w bardzo trudnej sytuacji.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: