GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Inea ponownie dostawcą najszybszego internetu w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-01-22 14:59 - dodaj komentarz
Speedtest.pl opublikował wyniki rocznego rankingu dostawców najszybszego Internetu w Polsce. Pierwsze miejsce w kategorii ogólnej zajęła INEA. Jest to drugie z rzędu zwycięstwo operatora w rankingu rocznym. Niekwestionowana pozycja lidera jest efektem konsekwentnych działań prowadzonych przez INEA. INEA jest jednym z liderów technologii światłowodowej w Polsce. Obecnie w zasięgu jej sieci jest blisko 550 tys. gospodarstw domowych, a światłowód do domu INEA dociera do 300 tys.
UPC Biznes rozszerza usługę Wirtualnej Centrali o nową aplikację
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-01-22 14:52 - dodaj komentarz
W odpowiedzi na potrzeby klientów z małych i średnich firm, UPC rozszerza usługę Wirtualnej Centrali o nową aplikację Softphone. Umożliwia ona realizację połączeń telefonicznych z komputera oraz urządzeń mobilnych z wykorzystaniem tego samego numeru telefonu. Dzięki aplikacji można swobodnie korzystać z usług telefonicznych w firmie i poza nią. Jedynym wymogiem jest dostęp do Internetu (np. poprzez połączenie z siecią LAN/WiFi lub GSM).
Microsoft: Autonomiczny nie znaczy automatyczny
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-01-22 14:49 - dodaj komentarz
System automatyczny w wyznaczony wcześniej sposób wykonuje szereg prostych i powtarzających się czynności. Lecz jeżeli chcemy, aby maszyny uczyły się od otaczającego je świata, analizowały pojawiające się możliwości oraz zagrożenia i na ich podstawie podejmowały decyzje i działania, niezbędne jest wdrożenie systemów autonomicznych. To właśnie one są fundamentem czwartej rewolucji przemysłowej, która już dziś zmienia realia gospodarcze i społeczne na całym świecie.
Orange z mocniejszą siecią na pierwszej linii warszawskiego metra
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-01-22 14:46 - dodaj komentarz
Wzmocnienie sieci na pierwszej linii warszawskiego metra to efekt udostępnienia dla sieci 4G LTE pasma 2100 MHz oraz kolejnej nośnej 3G w paśmie 900 MHz. Pierwsza z nich odpowiada za ponad 90% całego transferu danych, druga za znaczącą część rozmów, dlatego poczujecie poprawę jakości i zasięgu w obu przypadkach. Pierwsi z agregacją pasm 4G LTE na pierwszej linii metra. Oznacza, to że telefony klientów Orange i nju mobile, jako pierwsze mogą korzystać z agregacji pasma w warszawskim metrze.
Play kontynuuje współpracę z MediaCom
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-01-22 14:43 - dodaj komentarz
Play zakończył przetarg na planowanie i zakup mediów w 2020 roku. Postępowanie prowadzone było kilkuetapowo, wzięło w nim udział łącznie 5 agencji. Po uwzględnieniu wszystkich elementów z procedury przetargu, operator postanowił przedłużyć współpracę z domem mediowym MediaCom. Wybrana agencja zaprezentowała kompleksową ofertę najtrafniej odpowiadającą na wyzwania stojące w najbliższym czasie przed Play.
Wyższy poziom bezpieczeństwa w firmach z Zyxel VPN
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-01-22 14:42 - dodaj komentarz
Dzięki ZyWALL VPN1000 małe i średnie firmy oraz VAR zyskują dostęp do jednego kompleksowego rozwiązania, które umożliwia zarządzanie wszystkimi potrzebami instalacyjnymi oraz zapewnia skalowalność dla klientów z sektora MŚP. Zyxel wprowadza nową ofertę VPN, ZyWALL VPN1000. Jest to zintegrowane rozwiązanie zabezpieczające sieć, które zapewnia właścicielom małych i średnich firm bezpieczny dostęp do ich zasobów online i umożliwia jednoczesne przesyłanie
Digitalizacja napędzi branżę transportową
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-01-22 14:40 - dodaj komentarz
Wzrost kosztów i kurczenie się marż w branży transportu drogowego coraz mocniej skłaniają jej przedstawicieli do poszukiwania nowego „paliwa” do rozwoju. Według analityków sektora TSL w Santander Bank Polska postęp i inwestycje w technologię będą kluczowe dla utrzymania konkurencyjności polskich firm. Pierwszym krokiem w tym kierunku będzie digitalizacja.
Weryfikacja behawioralna w ING
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-01-22 14:38 - dodaj komentarz
ING Bank Śląski wdrożył weryfikację behawioralną, czyli usługę polegającą na analizie zachowania klienta podczas korzystania z serwisu transakcyjnego. Utworzony dzięki temu profil użytkownika pozwala na wykrycie oszustwa w przypadku, gdy osoba nieuprawniona podejmie próbę wykonania transakcji. Weryfikacja behawioralna analizuje interakcje użytkownika z komputerem lub urządzeniem mobilnym. Chodzi o zachowanie, a konkretnie sposób poruszania kursorem myszy, jak
T‑Mobile aktualizuje ofertę urządzeń dla biznesu i wprowadza Xiaomi Redmi Note 8 Pro
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-01-22 14:36 - dodaj komentarz
Oferta urządzeń T‑Mobile dla biznesu została zaktualizowana przez operatora. Pojawiły się w niej smartfony Xiaomi Redmi Note 8 Pro i Xiaomi Redmi Note 8T, Motorola E6 Plus, Motorola E6 Play, Samsung Galaxy A51, Xiaomi Mi 9 Lite, jak również laptop Acer Nitro 5 w zestawie z różnymi modelami routerów. Zmianie uległy ponadto ceny telefonów Samsung Galaxy Note 10 i Samsung Galaxy Note 10+.
Niektóre firmy nawet nie wiedzą, że są atakowane
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-01-22 14:32 - dodaj komentarz
Według nowych badań nie wszystkie cyberataki są widoczne, a niektóre firmy nie wiedzą, że są atakowane i nie mają pojęcia o skutkach takiego ataku na ich organizację. Firmy z jakimkolwiek kontaktem online będą prawie na pewno wcześniej czy później atakowane. A kiedy ma miejsce faktyczny cyberatak, nigdy nie jest tak jak w filmach; nie ma żadnych wizualnych wskaźników ani alarmów. Przez większość czasu organizacje zauważają problemy z ruchem internetowym lub Centrum
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: