GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

#ZOSTAŃWDOMU i wybierz Plusa na kartę (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-31 14:09 - dodaj komentarz
Chcesz utrzymać kontakt z bliskimi? W Plusie na kartę masz bonusowe GB po każdym doładowaniu oraz bezpłatny transfer na Facebook, Messenger i Viber. Zamów starter bez wychodzenia z domu. Bezpłatny transfer na Messenger i Viber w ramach promocji możliwy z pełną prędkością do wyczerpania jednostek z pakietu GB po doładowaniu za min. 25 zł. Szczegóły w Regulaminie promocji „GigaBank w Taryfie Plus Elastyczna na Kartę” na plus.pl.
Nowe przełączniki PoE pod systemy monitoringu wizyjnego od TP-Link
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-31 14:04 - dodaj komentarz
TP-Link poszerza swoją ofertę przełączników PoE o dwa nowe modele TL-SL1226P i TL-SG1210P. Nowe przełączniki zostały zaprojektowane z myślą o instalatorach poszukujących niedrogich i wydajnych rozwiązań do podłączenia kamer CCTV, punktów dostępowych WiFi czy też telefonów IP. Obydwa urządzenia są zgodne ze standardami PoE 802.3at/802.3af i cechują się dużym budżetem mocy.
2 miliony złotych na walkę z epidemią od Fundacji Polsat
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-31 13:58 - dodaj komentarz
Fundacja Polsat podjęła decyzję o kolejnym wsparciu walki z epidemią. Ze środków własnych Fundacja przeznacza 2 miliony złotych na zakup najpotrzebniejszego sprzętu dla służby zdrowia. Zostały już złożone zamówienia między innymi na kombinezony, gogle medyczne, maski chirurgiczne, maski KN 95 P2 czy rękawiczki ochronne. Pierwsze zamówienie jest już realizowane, dzięki czemu jeszcze w tym tygodniu sprzęt dotrze do lekarzy i pielęgniarek będących dzisiaj na pierwszej
Holy Water: kreatywny cyberatak wykorzystujący metodę przy wodopoju
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-31 13:57 - dodaj komentarz
Badacze z firmy Kaspersky wykryli kampanię cyberprzestępczą, która była wymierzona w użytkowników z Azji i trwała od maja 2019 r. Cyberprzestępcy złamali zabezpieczenia ponad 10 legalnych stron internetowych związanych z religią, wolontariatem, działalnością charytatywną oraz kilkoma innymi obszarami w celu selektywnego uruchamiania ataku mającego na celu zainstalowanie „tylnej furtki” na urządzeniach atakowanych użytkowników.
#zostańwdomu z IPLĄ i oglądaj hity prosto z kina
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-31 13:55 - dodaj komentarz
Serwis rozrywki internetowej IPLA przygotował dla swoich widzów w ramach akcji społecznej #zostańwdomu mocne tytuły, które w ostatnim czasie miały swoje kinowe premiery. Wśród propozycji znalazły się m.in.: komedia romantyczna z doborową obsadą – „Jak poślubić milionera” Filipa Zylbera, dwie głośne propozycje Jana Komasy – nominowany do Oscara film „Boże ciało” oraz cyber-thriller „Sala Samobójców. Hejter”, a także dramat komediowy „Pan T.” Marcina Krzyształowicza.
10 GB darmowego internetu dla klientów biznesowych od T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-31 13:52 - dodaj komentarz
Prowadzenie firmy obecnie, bardziej niż kiedykolwiek, uzależnione jest od dostępu do internetu. Jest on wręcz niezbędny, aby pozostać w stałym kontakcie z pracownikami oraz partnerami biznesowymi. Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców T‑Mobile przygotował dla nich darmowy pakiet 10 GB danych! Zapotrzebowanie Polaków na usługi telekomunikacyjne wzrosło w ostatnim czasie lawinowo.
#testujzOrange przedłużone. Testuj i wygrywaj
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-31 13:50 - dodaj komentarz
Do niedzieli 5 kwietnia br. Orange przedłuża czas na zgłoszenie się do konkursu #testujzOrange. Zgłoś swój udział na stronie testuj.orange.pl, zaprezentuj się i testuj smartfony od Motoroli: One Macro i One Zoom. Dla zwycięzców mamy Motorolę Razr oraz testowane modele. Startuje nowa edycja konkursu „Testuj z Orange”. Tym razem do testów trafią dwa modele od Motoroli: One Macro i One Zoom. Jury konkursowe wybierze 10 testerów. Nagrodą główną jest Motorola Razr, a pozostałe to
Powstanie ŁUKASIEWICZ – Krakowski Instytut Technologiczny
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-31 13:46 - dodaj komentarz
1 kwietnia 2020 roku, w pierwszą rocznicę powstania Sieci Badawczej ŁUKASIEWICZ, połączą się należące do niej: Instytut Odlewnictwa oraz Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania. Dzięki temu powstanie jedna silniejsza jednostka pod nową nazwą: Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ – Krakowski Instytut Technologiczny. Krakowski Instytut Technologiczny posiada specjalistyczną aparaturę do prowadzenia badań w skali laboratoryjnej jak i w skali półprzemysłowej.
Bezpieczny dom, blokady rodzicielskie i jak z nich korzystać?
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-31 13:45 - dodaj komentarz
Kolejne dni spędzane w domach, to czas, kiedy dzieci mogą poznawać znaczenie domowych obowiązków i odkrywać przeznaczenie wielu sprzętów. Powinny to jednak robić pod opieką osób dorosłych. Dlatego, aby zwiększyć bezpieczeństwo dzieci, warto sprawdzić, które z domowych urządzeń oferują funkcję blokady rodzicielskiej i ją aktywować. Połączenie pracy zawodowej, którą teraz część z nas wykonuje zdalnie z opieką nad dziećmi, to wyzwanie. Staramy się podzielić czas tak, aby
HP zwiększa bezpieczeństwo komputerów osobistych
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-31 13:40 - dodaj komentarz
Producent wspiera zarówno firmy, jak i pracujących zdalnie pracowników oferując im swoje najnowsze rozwiązania zabezpieczające wrażliwe dane: HP Pro Security Edition, HP Proactive Security, HP Sure Click Enterprise oraz HP Sure Click Pro. HP Inc. zapowiada zaawansowane rozwiązania bezpieczeństwa, które zapewnią pełną ochronę przed cyberzagrożeniami dla firm i ich, pracujących zdalnie, pracowników. Nowa oferta obejmuje rozwiązania takie jak: HP Pro Security Edition, HP Proactive
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: