GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Korzystniejsze warunki w roamingu
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-06-29 14:41 - dodaj komentarz
Od 1 lipca 2022 Orange wprowadza korzystne zmiany w ofercie roamingowej w Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Liechtensteinie (tzw. Strefa 1). Podwyższamy limity gigabajtów w planach taryfowych – nawet o 23 proc., obniżamy tzw. opłaty dodatkowe za połączenia głosowe z 16 do 12 gr za minutę, a cena za wysłanego SMS-a spada do 2 gr. Zmiany dotyczą klientów indywidualnych i biznesowych. To dobra wiadomość także dla tych z Was, którzy korzystają z ofert na kartę, Orange Flex i nju.
LG uzyskuje certyfikat kontroli bezpieczeństwa robotów od Det Norske Veritas
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-06-29 14:33 - dodaj komentarz
Firma LG Electronics (LG) po raz kolejny zaprezentowała swoje możliwości technologiczne i zaangażowanie w tworzenie bezpiecznych innowacji dla lepszego życia. Jako pierwsza firma na świecie otrzymała certyfikat ISO 13849-1* dla modułu kontrolera bezpieczeństwa wykorzystywanego w mobilnych robotach usługowych. Nowy certyfikat dotyczy zaawansowanych kontrolerów bezpieczeństwa dla robotów LG i został wydany przez Det Norske Veritas (DNV) – międzynarodową akredytowaną instytucję rejestrującą i klasyfikującą z siedzibą w Norwegii.
Minecraft przybliża szkołę uczniom
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-06-29 14:29 - dodaj komentarz
Uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego w Warszawie stworzyli interaktywną mapę szkoły, dzięki której kandydaci zyskali możliwość jej zwiedzenia wirtualnie. Placówka została odwzorowana w zaledwie dwa tygodnie w grze Minecraft przez niespełna 20-osobowy zespół. W wydarzeniu udział wzięło kilkaset osób, a film z wirtualnego spaceru po szkole został wyświetlony ponad 1000 razy.
Dodatkowe stacje mobilne na wakacje
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-06-29 14:26 - dodaj komentarz
Jak każdego roku, Orange stara się abyście podczas wakacjach mogli swobodnie dzwonić i mieli możliwie dobry zasięg mobilnego internetu w miejscowościach turystycznych. Działamy na kilka sposobów. Tam, gdzie możemy stawiamy nowe stacje bazowe, dostawiamy też stacje mobilne i zwiększamy pojemność sieci, dokładając częstotliwości. W porównaniu do 2021 roku w regionach turystycznych uruchomiliśmy 9 nowych stacji bazowych w miejscowościach: Bukowina Tatrzańska, Giżycko, Pisz, Ostróda, Brenna, Grywałd, Maruszyna, Trzęsacz i Dębowa Kłoda.
Magenta Dom z nielimitowanym abonamentem,  internetem światłowodowym i telewizją
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-06-29 14:22 - dodaj komentarz
Dom to nie tylko cztery ściany. To miejsce, w którym pracujemy, uczymy się i spędzamy czas z bliskimi. A teraz dla klientów T-Mobile to także przestrzeń pozbawiona ograniczeń! Wprowadzamy ofertę Magenta Dom, dzięki której użytkownicy będą mogli w prosty sposób korzystać z w pełni nielimitowanego abonamentu komórkowego i świetnego internetu światłowodowego, ale także z nowości w naszej ofercie: usługi telewizji! A dla maksymalnej swobody nasi klienci będą mogli nawet co miesiąc dostosowywać liczbę dostępnych kanałów do
Zmiana kodowania na DVB-T2 – oglądaj telewizję w WP Pilot bez wymiany sprzętu
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-06-29 14:19 - dodaj komentarz
Nowy standard telewizji naziemnej DVB-T2 od lipca 2022 roku obowiązuje na terenie całej Polski. Zmiana kodowania wymaga od części Polaków wymiany sprzętu. Dzięki telewizji online można jednak tego uniknąć. Platforma WP Pilot oferuje dostęp do ponad 120 kanałów bez konieczności zakupu nowego sprzętu i bez umowy. Funkcjonujący dotychczasowo system DVB-T/MPEG-4 zastępuje nowy DVB-T2/HEVC. Dzięki tej zmianie telewizja jest dostępna w lepszej jakości obrazu i dźwięku, a wszystkie kanały można oglądać w jakości Full HD.
Jak zadbać o bezpieczeństwo w miejscu pracy?
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-06-29 14:15 - dodaj komentarz
W czasie pandemii koronawirusa wielu z nas zaczęło pracować zdalnie, czyli na tzw. home office. Ku uciesze niektórych, a smutku innych, zaczynamy powoli wracać do pracy stacjonarnej. Nieważne, czy pracujemy spod ciepłego koca w salonie, czy z klimatyzowanego biura w wieżowcu, ważne jest nasze bezpieczeństwo w internecie i w realnym życiu. Gdy słyszymy słowo „wirus”, to do głowy przychodzą nam wirusy wywołujące choroby (np. wirus grypy, czy wszystkim już znany koronawirus).
Jak sieć 5G wpłynie na rozwój infrastruktury brzegowej?
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-06-29 14:12 - dodaj komentarz
Vertiv opublikował raport specjalny „Edge Archetypes 2.0 – Deployment-Ready Edge Infrastructure Models”, w którym zaprezentował cztery wzorcowe modele wdrażania infrastruktury brzegowej. Stanowią one filar dla projektantów tego typu rozwiązań i umożliwiają osiągnięcie znacznych oszczędności, jak też przyspieszenie prac implementacyjnych. Sieci 5G mogą być nawet pięciokrotnie szybsze niż 4G i zapewnić stukrotny wzrost wydajności ruchu. Tak znaczny postęp wymaga fundamentalnych zmian w
Philips prezentuje pierwszy monitor o proporcjach 21:9 z serii 5000
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-06-29 14:10 - dodaj komentarz
MMD − producent monitorów marki Philips – prezentuje nowy 34-calowy monitor o proporcjach ekranu 21:9. Nowy model nosi nazwę 34E1C5600HE. Wyposażono go w rozwiązania podnoszące wygodę pracy, takie jak wbudowana kamerka, mikrofon z funkcją redukcji szumów czy wielofunkcyjny port USB–C. Główne cechy monitora: 34-calowy panel VA, wyświetlający 16,7 milionów kolorów, rozdzielczość UltraWide Quad HD (3440 x 1440 px) przy odświeżaniu ekranu 100 Hz, wielofunkcyjny port USB-C z DP Alt Mode i Power Delivery 65 W.
VoLTE i Wi-Fi Calling już dostępna dla klientów usługi komórkowej UPC
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-06-28 12:48 - dodaj komentarz
Wszyscy klienci usługi komórkowej UPC mogą już korzystać z technologii VoLTE, pozwalającej na realizowanie połączeń głosowych najwyższej jakości w technologii LTE. Jednocześnie, klienci zyskali także dostęp do Wi-fi Calling - usługi umożliwiającej realizację połączeń głosowych poprzez sieć wifi, bez konieczności instalowania dodatkowych aplikacji czy komunikatorów w telefonie.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: