GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Ile polscy internauci wydają na zakupy?
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-09-20 15:26 - dodaj komentarz
Najnowszy raport „E-commerce w Polsce. Gemius dla e-Commerce Polska” prezentuje przekrojowe informacje na temat zwyczajów zakupowych Polaków w sieci. Dane z 2019 roku nie pozostawiają wątpliwości – e-konsumenci najwięcej wydają na odzież i obuwie. Jednocześnie respondenci w większości deklarują, że w przyszłym roku ich wydatki na artykuły online utrzymają się przynajmniej na tym samym poziomie.
Grupa Polsat rozpoczyna testy HbbTV w ramach naziemnej telewizji cyfrowej
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-09-20 15:23 - dodaj komentarz
Cyfrowy Polsat i Telewizja Polsat przeprowadzą testy możliwości usług technologii hybrydowych w ramach telewizji naziemnej. Zostaną również przeprowadzone testy techniczne mające na celu zwiększenie zasięgu MUX4. W ramach testów kanał Polsat News będzie nadawany w naziemnej telewizji cyfrowej w czterech nowych lokalizacjach – w Warszawie, Katowicach, Poznaniu oraz Trójmieście. Dodatkowo, w ramach testu, kanał Polsat News zostanie odkodowany na MUX4, gdzie również będą
W nowym biurze Microsoft Maria Skłodowska-Curie mogłaby osiągnąć więcej
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-09-20 15:21 - dodaj komentarz
Nie tylko sławna noblistka, ale również Mikołaj Kopernik, Stanisław Lem i Jacek Karpiński patrzą na to jak wygląda praca przyszłości według Microsoft. To właśnie murale z sylwetkami polskich naukowców i innowatorów, ale także prezentujące technologie Microsoft oraz polską naturę wypełniają warszawskie biuro firmy, które zmieniając swój wygląd podkreśla transformację kultury organizacji.
Ericsson uruchomił w Chinach zautomatyzowaną, inteligentną fabrykę
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-09-20 15:18 - dodaj komentarz
We wrześniu 2019 roku firma Ericsson (NASDAQ: ERIC) zakończyła modernizację zakładów produkcyjnych w chińskim mieście Nanjing. Inwestycja wyniosła 500 mln SEK (około 200 mln złotych). Zautomatyzowana fabryka jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie zakładów produkcyjnych w całej branży. Firma Ericsson produkuje w Nanjing komponenty radiowe 5G i 4G, głównie dla operatorów komórkowych działających na rynku chińskim, w celu rozwoju ich sieci, wdrożenia 5G i Przemysłu 4.0.
iPhone 11 i iPhone 11 Pro trafiły do sprzedaży w Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-09-20 15:16 - dodaj komentarz
Od dzisiaj w Orange możecie kupić najnowsze smartfony kultowej marki Apple: iPhone 11 i iPhone 11 Pro. Dzisiaj rozpoczynamy również wysyłkę smartfonów zamówionych w przedsprzedaży. Do sprzedaży trafiły: iPhone 11 w trzech wersjach – 64GB, 128GB, i 256GB oraz iPhone 11 Pro równiez w trzech wersjach – 64GB, 128GB i 512GB, a także iPhone 11 Pro Max 512GB.
BNP Paribas jako pierwszy Bank w Polsce wykorzystał w kampanii technologię Deep Fake
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-09-20 15:12 - dodaj komentarz
Deep Fake to technologia, o której coraz głośniej w świecie internetu i nie tylko. W skrócie, jest to technika obróbki obrazu, polegająca na nałożeniu twarzy konkretnej osoby na dowolną postać przy użyciu sztucznej inteligencji. W praktyce oznacza to, że możemy zobaczyć jak pewne osoby mówią rzeczy, których nigdy by nie powiedziały. W ramach współpracy Banku BNP Paribas z Aretą Szpurą, w środę – 18 września Areta na swoim instagramie zaczęła zachwalać nadmierny konsumpcjonizm,
DlaPlanety. Samsung poszukuje startupów, które zmienią świat na lepszy
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-09-20 15:09 - dodaj komentarz
W Samsung Inkubator w Białymstoku właśnie rozpoczął się nabór do I tury inkubacji. Do współpracy zapraszane są startupy, których misją jest stworzenie rozwiązań odpowiadających na wyzwania współczesnego świata, określone w 17 Celach Zrównoważonego Rozwoju ONZ. Rekrutacja potrwa do połowy października. W ramach kontynuacji działań na rzecz wspierania młodych przedsiębiorców, w kwietniu tego roku uruchomiony został trzeci – po rzeszowskim i lubelskim – Inkubator w Białymstoku.
dobreprogramy i WP Technologie wspólnie w 12. edycji Hot Zlotu
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-09-20 15:08 - dodaj komentarz
Już 20 września rusza Hot Zlot 2019. To 12. edycja spotkania pasjonatów nowych technologii organizowanego przez dobreprogramy, która w tym roku odbędzie się pod szyldem WP Technologie. Konferencję odwiedzi ponad 100 reprezentantów najpopularniejszych marek z branży technologicznej oraz blisko 100 blogerów technologicznych i najbardziej zaangażowanych czytelników.
T‑Mobile na rzecz klimatu
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-09-20 15:06 - dodaj komentarz
Dziś oczy całego świata zwrócone są na problem, jakim jest pogłębiający się kryzys klimatyczny. W ponad 100 krajach na całym świecie, w tym w Polsce, odbywają się manifestacje na rzecz klimatu w ramach "Protestu Tysięcy Miast", organizowanego przez Młodzieżowy Strajk Klimatyczny. T‑Mobile czuje się również w obowiązku podejmowania działań na rzecz klimatu i zrównoważonego rozwoju poprzez wdrażanie szeroko zakrojonej strategii na rzecz zmniejszenia wpływu działalności spółki na
Cyberprzemoc – włącz blokadę na nękanie
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-09-20 15:01 - dodaj komentarz
Czym jest cyberbullying? Jak uchronić swoje dziecko, aby nie stało się ofiarą cyberprzemocy? A co zrobić, gdy odkryjesz, że Twój syn lub córka są sprawcami przemocy w sieci? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszym najnowszym poradniku. To lektura obowiązkowa dla każdego rodzica. Autorką poradnika „Cyberprzemoc – włącz blokadę na nękanie” jest Anna Borkowska, psycholog z Akademii NASK.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: