GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

PLAY na Festiwalu Pol’and’Rock
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-19 15:21 - dodaj komentarz
uż za 25 dni wystartuje Najpiękniejszy Festiwal Świata. Z tej okazji w Zielonej Górze spotkaliśmy się dziś na konferencji prasowej, podczas której Jurek Owsiak oraz zaproszeni goście, ujawnili wszystkie niespodzianki, które będą miały miejsce w trakcie kolejnej edycji Pol’and’Rock Festiwal! W dniach 1-3 sierpnia br w Kostrzynie nad Odrą odbędzie się 25 edycja święta muzyki organizowana przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – Pol’and’Rock Festiwal.
Szkoły z różnych stron Polski uzyskały grant NASK na na rzecz cyberbezpieczeństwa
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-19 15:17 - dodaj komentarz
Konkurs Cyberbezpieczeństwo - społeczne i edukacyjne aspekty bezpieczeństwa został rozstrzygnięty. Fundusz Wspierania Inicjatyw Edukacyjnych w NASK PIB dofinansuje projekty, których celem jest rozwijanie kompetencji cyfrowych oraz popularyzacja bezpiecznego i twórczego wykorzystywania nowych technologii. W ocenie organizatorów zgłoszone inicjatywy były atrakcyjne i wartościowe, a duże zainteresowanie środowiska edukacyjnego konkursem potwierdziło uzasadnianie dla
Play: Tydzień z Motorolą! Wybrane modele do 30proc. tańsze
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-19 15:14 - dodaj komentarz
Gratka dla fanów Motoroli! Jeżeli ktoś z Was poluje na Motorolę Moto G7, Motorolę Z3 oraz smartfon Motorola One, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Od 18 lipca do 25 lipca 2019 roku, powyższe modele dostępne są z rabatem do 30 % procent w ramach akcji „Tydzień z Motorolą”. Motorola Moto G7 została przeceniona z kwoty 1048 PLN na 948 PLN. Motorola Z3 została przeceniona z kwoty 1499 PLN na 999 PLN. Motorola Z3 została przeceniona z kwoty 798 PLN na 648 PLN.
MobiDash - mobilny trojan podszywa się pod popularną aplikację FaceApp
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-19 15:10 - dodaj komentarz
Aplikacja FaceApp, pozwalająca m.in. na postarzanie twarzy, przeżywa swoją drugą młodość, a wygenerowane nią zdjęcia szturmem zdobywają profile użytkowników na portalach społecznościowych. Tak duża popularność aplikacji nie mogła umknąć uwadze cyberprzestępców. Badacze z firmy Kaspersky wykryli fałszywe narzędzie podszywające się pod FaceApp, które w rzeczywistości infekuje urządzenia mobilne z Androidem trojanem MobiDash.
Orange: Samsung S10+ 480 zł taniej (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-19 15:00 - dodaj komentarz
Jak co tydzień w czwartek na stronie orange.pl prezentowana jest oferta tygodnia. Od dzisiaj aż do następnego czwartku możecie kupić smartfon Samsung Galaxy S10+ 128 GB nawet 367 zł taniej z abonamentem komórkowym lub 480 zł taniej w Orange Love. W Planie Mobilnym 75 zapłacicie miesięczną ratę wysokości 148, zamiast 155 zł/mies i 0 zł na start. W Planie Mobilnym 55 opłata na start stopniała z 799 zł do 399 zł, a wysokość raty miesięcznej to 140 zł.
Wi-Fi w Pendolino coraz popularniejsze
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-18 15:22 - dodaj komentarz
Już ponad 200 tysięcy podróżnych skorzystało z Wi-Fi w pociągach Pendolino. Dostępna od pół roku usługa cieszy się rosnącym zainteresowaniem pasażerów. W samym czerwcu użytkownicy pobierali średnio 621 GB danych dziennie. Podróżni korzystają z bezprzewodowego internetu średnio przez nieco ponad dwie godziny. Do końca czerwca 2019 roku, czyli w ciągu pierwszego półrocza funkcjonowania usługi bezpłatnego, bezprzewodowego dostępu do internetu w pociągach Express InterCity
Halo halo, przedstawiamy nowego członka rodziny UPC (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-18 15:18 - dodaj komentarz
UPC Polska stawia na konwergencję i wprowadza usługi mobilne. Dzięki temu zaoferuje klientom korzystniejszą ofertę dostępu do internetu opartego na światłowodach i zintegrowanej telewizyjnej rozrywki, uzupełnioną o usługi komórkowe. Usługa mobilna UPC Polska to także oferta dla firm. Plany taryfowe przygotowane przez UPC Biznes, charakteryzują się wyższymi pakietami danych (Biznes Start 7GB, Biznes Smart 14GB, Biznes Pro 21GB oraz Biznes Pro 50GB).
Więcej mPay w Suwałkach
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-18 15:12 - dodaj komentarz
Mieszkańcy i osoby odwiedzające Suwałki mogą już korzystać z kolejnej usługi dostępnej w ramach mPay. Do biletów komunikacji miejskiej dołączyły właśnie wygodne płatności za parkowanie. Nasza aplikacja eliminuje konieczność odliczania drobnych, szukania parkomatu czy wracania do pojazdu tylko po to, aby przedłużyć postój lub włożyć za szybę bilet parkingowy. Wszystkie czynności związane z płatnością można wykonać zdalnie, z poziomu telefonu.
NAVITEL R200 NV – kompaktowa kamera samochodowa dla wymagających
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-18 15:10 - dodaj komentarz
Firma NAVITEL, dostawca wiodących rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej prezentuje nowy wideorejestrator. Po wprowadzeniu modeli NR200 NV i MR250 NV, R200 NV dołącza do regularnego portfolio jako trzecie urządzenie z obsługą night vision. NAVITEL R200 NV nagrywa wideo w jakości Full HD, z szybkością 30 klatek na sekundę. Pliki zapisywane są w formacie .MOV, a kąt widzenia obiektywu wynosi 140°. Urządzenie wyposażono w 2-calowy wyświetlacz TFT o rozdzielczości 320x240.
Walka z zatorami płatniczymi - rola UOKiK
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-18 15:06 - dodaj komentarz
Twój kontrahent nie płaci za wykonane usługi? Już wkrótce będzie mu groziła kara od UOKiK. Ustawa o przeciwdziałaniu zatorom płatniczym jest już na ostatniej prostej w parlamencie. Sprawdź nowe uprawnienia urzędu. Zatory płatnicze to jeden z największych problemów polskiej gospodarki. Ponad 80 proc. polskich przedsiębiorców nie otrzymuje swoich należności w terminie. Bardzo często powoduje to sytuację, w której sami nie są w stanie opłacić swoich wierzytelności.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: