GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Prawie 170 tysięcy osób złożyło online wniosek o dowód osobisty
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-23 15:06 - dodaj komentarz
Jesteś jedną z niemal 1,5 miliona osób, którym w tym roku kończy się ważność dowodu osobistego? A może lada moment kończysz 18 lat? Pamiętaj, nie musisz iść do urzędu, by zawnioskować o nowy dokument. Powodów wymiany dowodu jest wiele – zmiana nazwiska, zbliżający się termin dziesiątej rocznicy wydania tego dokumentu, jego niespodziewana utrata... Niezależnie od tego co się stało, jeśli potrzebujesz nowego dokumentu tożsamości, wniosek złóż online.
Sześć nowych urządzeń od TP-Link w standardzie 802.11ax (Wi-Fi 6)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-23 15:02 - dodaj komentarz
TP-Link, światowy lider wśród dostawców urządzeń WLAN, zaprezentował na CES pełną linię routerów Wi-Fi działających w nowym standardzie bezprzewodowym 802.11ax, nazywanym również standardem Wi-Fi 6. Nowa linia produktów TP-Link to kompleksowa oferta urządzeń w Wi-Fi 6, obejmująca zarówno urządzenia budżetowe, jak i topowe modele. Przyglądając się linii produktów w nowym standardzie 802.11ax, warto zacząć od pierwszego systemu Wi‑Fi Mesh w standardzie AX od TP-Link – Deco X10.
Cinkciarz.pl z nową aplikacją Wymiana Walut
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-23 14:56 - dodaj komentarz
Użytkownicy nowej wersji mobilnej aplikacji walutowej Cinkciarz.pl mogą już korzystać z ekspresowych metod płatności do realizacji transakcji. Dotychczas metody te były dostępne jedynie w aplikacji webowej. Zaprojektowana na nowo aplikacja Wymiana Walut 3.0 została właśnie udostępniona na system Android. Trwają również intensywne prace nad aplikacją dedykowaną na platformę iOS. Zwolennicy rozwiązań oferowanych na App Store już niedługo mogą spodziewać się wersji na swoje urządzenia mobilne.
myPhone partnerem Mobile Photo Trip
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-23 14:54 - dodaj komentarz
Marka myPhone została oficjalnym partnerem Mobile Photo Trip 4 – kolejnej edycji znanego cyklu spotkań fanów fotografii mobilnej. W efekcie, organizacja wyjazdów połączonych ze spacerami fotograficznymi będzie uświetniona dzięki myPhone, a dla autorów najlepszych zdjęć przewidziano nagrody. W tegorocznej edycji odbyło się już spotkanie w Wałbrzychu. Kolejne będą: Opole (16-17.02.19), Świdnica (16.03.19), Kłodzko (13.04.19), Gdynia (11-12.05.19) i Zielona Góra (08-09.06.19).
INEA dostawcą najszybszego interetnetu w Polsce w 2018 r.
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-23 14:51 - dodaj komentarz
Speedtest.pl opublikował wyniki rocznego rankingu dostawców najszybszego Internetu w Polsce. Pierwsze miejsce w kategorii ogólnej zajęła INEA. Jest to drugie z rzędu zwycięstwo operatora w rankingu rocznym. Niekwestionowana pozycja lidera jest efektem konsekwentnych działań prowadzonych przez INEA. INEA jest jednym z liderów technologii światłowodowej w Polsce. Obecnie w zasięgu jej sieci jest blisko 550 tys. gospodarstw domowych, a światłowód do domu INEA dociera do 300 tys. gospodarstw domowych.
Orange: Nie boimy się zimy, internet na feriach (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-23 14:49 - dodaj komentarz
Pewnie już wiecie, że Orange odopaliło sieć mobilną w miejscowościach, które najczęściej odwiedzacie w czasie ferii zimowych. W Karpaczu klienci Orange mogą korzystać z 6 stacji bazowych oraz jednego „mobila”. Na wszystkich „stałych” działa już 2100 MHz, pojawił o się także m.in. nowe pasmo – 2600 MHz na stacji w centrum miasta. W mieście i okolicach przez sieć przechodziło w czasie przerwy świąteczno-noworocznej nawet kilka TB danych dziennie.
Wings for Life World Run w Poznaniu: Wystartuj z dowolnego miejsca, wystarczy, że masz smartfon
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-23 14:44 - dodaj komentarz
Jeżeli chcesz wziąć udział w Światowym Biegu Wings for Life, ale 5 maja nie możesz być z w Poznaniu – mamy rozwiązanie! Możesz wystartować na swojej ulubionej trasie, z dowolnego miejsca. Wszystko czego potrzebujesz to smartfon. Aby zmierzyć się z wirtualnym Samochodem Pościgowym, zapisz się na App Run i po opłaceniu wpisowego ruszaj. W tym roku uczestnicy biegu z aplikacją wystartują w specjalnej koszulce 4F!
Samsung 970 EVO Plus – popularny dysk SSD NVMe jeszcze szybszy
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-23 14:40 - dodaj komentarz
Samsung Electronics zaprezentował dziś dysk SSD 970 EVO Plus wykorzystujący technologię Non-Volatile Memory Express (NVMe). Nowy dysk od firmy Samsung po raz kolejny podnosi poprzeczkę w obszarze wydajnej pamięci masowej, umożliwiając specjalistom IT, entuzjastom technologii i graczom na efektywniejszą i szybszą pracę i rozrywkę z plikami i aplikacjami o dużej pojemności.
Wykorzystanie nowoczesnych technologii w rozwoju opieki medycznej
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-23 14:38 - dodaj komentarz
Jednym z najważniejszych zagadnień poruszanych podczas odbywającego się właśnie Światowego Forum Ekonomicznego w Davos jest tematyka związana z rosnącą potrzebą przeprowadzenia systemowych zmian, które zapewniłyby powszechny dostęp do wysokiej jakości opieki zdrowotnej. Wyzwanie, przed którym obecnie stoją nie tylko kraje rozwijające się, lecz coraz częściej także państwa wysokorozwinięte, staje się jednym z kluczowych problemów społecznych o zasięgu globalnym.
Optoma EH512 – projektor z wbudowaną przeglądarką dokumentów
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-23 14:35 - dodaj komentarz
Firma Optoma wprowadza do swojej oferty projektor EH512. Urządzenie wyświetla obraz Full HD o wysokiej jasności i nie wymaga podłączania do komputera, np. podczas prowadzenia prezentacji. Do prezentacji wystarczy pendrive. Optoma EH512 jest projektorem skonstruowanym z myślą o zastosowaniu przede wszystkim w salach konferencyjnych czy w placówkach edukacyjnych. Do jego portu USB wystarczy podpiąć pendrive z plikami Word, Excel, PowerPoint, PDF czy JPG i można zaczynać prezentację.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: