GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Plus: Listopadowy ranking szybkości 5G
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-12-09 15:09 - dodaj komentarz
SpeedTest.pl przygotował kolejny ranking dostawców internetu 5G. Najwyższa średnia szybkość ściągania danych dostępna była w sieci 5G Plusa, także w listopadowej edycji rankingu. Osiągnięty wynik zdecydowanie przewyższał średnie prędkości pobierania osiągane w sieciach 5G innych operatorów oraz za pośrednictwem starszej technologii LTE. Ranking 5G SpeedTest.pl przygotowany został na podstawie pomiarów szybkości internetu mobilnego w technologii 5G wykonanych przez użytkowników serwisu.
Oferta tygodnia – dobre urządzenia w obniżonych cenach
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-12-09 15:06 - dodaj komentarz
W tym tygodniu obniżamy cenę dwóch urządzeń. Cena OPPO Reno 7 5G 256 GB spada aż do 360 zł. Możecie kupić też tańszy o 180 zł tablet Huawei MatePad T10 LTE 4/64GB. Obniżki obowiązują przy zakupie wybranych abonamentów. OPPO Reno 7 to smartfon stworzony do selfie- ma 32-megapikselowy przedni aparat. W uzyskaniu świetnych efektów pomogą Ci sztuczna inteligencja i niezwykle rozbudowany tryb portretowy. Obudowa OPPO Reno7 5G ma zaledwie 7,81 mm grubości i waży tylko 173 gramów.
Ekspert cyberbezpieczeństwa ostrzega przed internetowymi oszustwami
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-12-09 15:03 - dodaj komentarz
Choć Black Friday i Cyber Monday już za nami, to jednak sklepy internetowe nie wycofały się z atrakcyjnych ofert i super promocji. Branża e-commerce wykorzystuje nadchodzące Święta Bożego Narodzenia, kusząc korzystnymi cenami konsumentów poszukujących w sieci wymarzonych prezentów. Wraz z gwałtownie rosnącą aktywnością zakupowiczów w sferze wirtualnej pojawia się coraz większa liczba oszustów, którzy liczą na obniżoną czujność swoich ofiar pochłoniętych świątecznymi zakupami.
Santi – chatbot Santander Bank Polska świętuje swoje 2. urodziny
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-12-09 14:59 - dodaj komentarz
10 grudnia obchodzony jest Dzień Bota. W tym roku swoje 2. urodziny świętuje Santi, chatbot ze strony santander.pl. Od czasu powstania Santi odpowiedział na ponad milion pytań, w tym roku było ich o ponad 100% więcej niż w pierwszym roku pracy. Statystycznie każdego dnia chatbot odpowiada na 1810 pytań w 633 rozmowach, 24/7. Skuteczność odpowiedzi Santiego wynosi obecnie ponad 98%, dlatego tylko 0,3% rozmów jest kontynuowana u doradcy online.
Podpisanie Memorandum o partnerstwie i współpracy z Regulatorem z Ukrainy
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-12-09 14:57 - dodaj komentarz
Prezes UKE podpisał nowe Memorandum o partnerstwie i współpracy w zakresie regulacji komunikacji elektronicznej z regulatorem z Ukrainy. 8 grudnia 2022 r., po pierwszym dniu Posiedzenia Plenarnego BEREC, w Pradze Prezes UKE dr Jacek Oko i Przewodniczący Państwowej Komisji Regulacji Łączności Elektronicznej, Częstotliwości Radiowych i Usług Pocztowych (NCEC) Ukrainy Oleksandr Zhyvotovskyi podpisali Memorandum o partnerstwie i współpracy w zakresie regulacji komunikacji elektronicznej.
Teraz startery T-Mobile i Heyah kupisz w automatach
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-12-09 14:50 - dodaj komentarz
Jako pierwsi na rynku wprowadzamy możliwość zakupu starterów T‑Mobile na kartę lub Heyah na kartę w automatach w wybranych lokalizacjach w całej Polsce. Nową kartę SIM można zarejestrować samodzielnie, z pomocą aplikacji mobilnej „Mój T‑Mobile” lub „Moja Heyah”. Dzięki temu nowy numer zdobędziemy bardzo łatwo, niezależnie od sytuacji – podczas wizyty na uczelni, w markecie budowlanym czy na dworcu w trakcie przesiadki.
Strefa czystego powietrza Samsung – oddychaj na zdrowie
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-12-09 14:38 - dodaj komentarz
Na co dzień dbamy o to, co znajduje się na naszym talerzu, sprawdzamy etykiety i składy kosmetyków, staramy się dokonywać świadomych wyborów zakupowych. Chcemy być bardziej slow, jednak czasem tempo, jakie narzuca rzeczywistość, nie pozwala tak naprawdę odetchnąć. No właśnie – kiedy ostatnio zastanawialiśmy się nad swoim oddechem? Czym właściwie jest prawidłowe oddychanie i jakie korzyści może nam przynieść?
Wiper gorszy od ransomware? Cyberprzestępcy już nie tylko szyfrują, ale i wymazują dane
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-12-09 14:34 - dodaj komentarz
Cyberprzestępcy prowadzący ataki ransomware mają na celu uzyskanie okupu od ofiar za przywrócenie dostępu do danych. Jeszcze niebezpieczniejsze jest jednak niszczycielskie oprogramowanie typu wiper, którego celem jest bezpowrotne usunięcie danych. Specjaliści od cyberbezpieczeństwa łączą wzrost liczby ataków typu wiper z wybuchem wojny w Ukrainie. W pierwszej połowie 2022 roku eksperci FortiGuard Labs zidentyfikowali siedem nowych wariantów programów kasujących dane, które używane były w atakach na instytucje rządowe,
5 szybkich sposobów na zwiększenie swojego bezpieczeństwa online
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-12-09 14:32 - dodaj komentarz
Wyłudzenia informacji, dezinformacja, kradzież tożsamości, cyberprzemoc - to tylko część zagrożeń czyhających na internautów. Poruszanie się po wirtualnym świecie staje się coraz trudniejsze. Co zatem zrobić, aby nie wpaść w sidła zastawiane przez oszustów? Dean Cocking i Jeroen van den Hoven w swojej książce „Evil Online” opisują Internet jako środowisko, gdzie inspiruje się, ułatwia i zachęca do szkodliwych i niemoralnych zachowań. Osoba, która nigdy nie obraziłaby przechodnia na ulicy, może bez problemu zrobić to na Twitterze.
Oglądaj Tytani KSW na żywo! Tylko w Viaplay
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-12-09 14:29 - dodaj komentarz
Nowy dokument Viaplay przybliża widzom dwóch najpopularniejszych zawodników MMA – Mameda Khalidowa i Mariusza Pudzianowskiego podczas przygotowań do grudniowej gali KSW. W trzyodcinkowym dokumencie zobaczymy również wschodzącą gwiazdę KSW – Mariana Ziółkowskiego. Mordercze treningi, dieta, która ma doprowadzić do wymarzonej wagi, wsparcie rodziny i przyjaciół. Minuty przed walką w szatni, szaleństwo na trybunach, rany po walce (a może nawet wizyta w szpitalu).
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: