GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

mPay coraz mocniej stawia na pełne wykorzystanie swoich kompetencji
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-09-22 15:07 - dodaj komentarz
mPay od wielu miesięcy kładzie coraz większy nacisk na rozwój działalności zgodnie z ideą Open Banking. Aktualna zmiana wyglądu aplikacji, z wyodrębnionymi usługami finansowymi, to jeden z elementów szerszej strategii rozwoju w perspektywicznych obszarach. Położenie mocniejszego akcentu na usługi finansowe znajduje odzwierciedlenie także w rozszerzeniu kompetencji zarządu spółki.
Do 2030 roku Microsoft uzupełni więcej wody niż zużyje
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-09-22 15:03 - dodaj komentarz
Woda jest niezbędna do życia. Zależy od niej nasze przetrwanie. Podstawowa potrzeba ukształtowała sposób, w jaki ludzkie społeczeństwa rozwijały się z czasem. Odkrywcy z czasów prekolumbijskich, epoki starożytnej czy NASA żyli zgodnie z mottem “podążaj za wodą”, szukając i nadal szukając nowych możliwości rozwoju ludzkiej cywilizacji. Podczas gdy woda pokrywa 70% powierzchni Ziemi aż 97% to woda słona, znajdująca się w naszych oceanach i nie nadająca się do picia ani do wykorzystania w uprawach.
CERT Orange: Fake newsy  popularnne podczas wakacji
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-09-22 14:59 - dodaj komentarz
Fake newsy, czyli sensacyjne, nieprawdziwe wiadomości, krążące głównie w mediach społecznościowych, coraz częściej stają się narzędziem do wyłudzania danych lub pieniędzy. Tylko w trakcie wakacji aż 40% ataków phishingowych wykrytych w sieci Orange Polska było realizowanych właśnie z użyciem fake newsów. Według CERT Orange Polska, codziennie pojawia się nawet kilkanaście stron z fałszywymi wiadomościami.
Zyxel wprowadza nowe rozwiązanie typu end-to-end AV-over-IP
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-09-22 14:57 - dodaj komentarz
Dzięki współpracy z ATEN – profesjonalnym dostawcą rozwiązań audio i wideo, Zyxel oferuje potężne rozwiązanie typu end-to-end AV-over-IP. Partnerzy handlowi mają teraz do dyspozycji większą skalowalność i łatwiejszą instalację dzięki zaimplementowanemu w gamie przełączników sieciowych specjalistycznemu trybowi Networked AV firmy Zyxel, który idealnie nadaje się do wydarzeń sportowych, ścian wideo, restauracji i centrów sterowania.
Python kusi Polaków: masowo uczymy się programować
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-09-22 14:53 - dodaj komentarz
Co łączy tłumacza, artystkę wizualną, dziennikarkę, logistyka i studentkę szkoły filmowej? Ambicja i zrozumienie wyzwań, jakie stawia przed nami świat nowoczesnych technologii. Coraz częściej ludzie nie mający nic wspólnego z programowaniem, decydują się na naukę jego podstaw. Dlaczego to robią? Co chcą osiągnąć? Odpowiedzi szuka infoShare Academy, która zaprosiła kilka osób do swoistego eksperymentu.
WP rozpoczyna akcję Dbaj, nie panikuj
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-09-22 14:50 - dodaj komentarz
Redakcja Wirtualnej Polski rusza z akcją „Dbaj, nie panikuj”, w której przedstawia aktualne informacje nt. koronawirusa, przydatne infografiki oraz umożliwia zadawanie nurtujących pytań. Promują ją spoty z osobami, które przeszły Covid-19. Wszystkie treści konsultują eksperci medyczni. Jesień to czas przeziębień i grypy. Trwająca pandemia koronawirusa sprawiła, że w tym roku Polacy podchodzą do tego sezonu z o wiele większą troską.
CB radio na cenzurowanym – co je zastąpi?
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-09-22 14:49 - dodaj komentarz
CB radio biło w Polsce rekordy popularności w latach 90. Żeby dołączyć do grona użytkowników mobilek wystarczyło zaopatrzyć się w słuchawkę, odbiornik i antenę. Jednak wraz ze zmianą niemieckich przepisów CB radio może na dobre zniknąć z kabin ciężarówek, które przewożą w tym kraju towar. Czy rynek ma jakieś alternatywy dla kierowców, którzy chcą wiedzieć, jak dróżka na Berlin?
Samsung zdobywa 48 nagród na targach IDEA 2020
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-09-22 14:45 - dodaj komentarz
Wśród 48 nagród zdobytych przez firmę Samsung znajduje się Best in Show i liczne dodatkowe wyróżnienia za kreatywność w projektowaniu interaktywnym, zaawansowaną koncepcję projektowania i projektowanie z uwzględnieniem zrównoważonego rozwoju. Firma Samsung zdobyła 48 nagród podczas prestiżowych targów International Design Excellence Awards (IDEA) 2020, w tym jedną złotą, cztery srebrne, cztery brązowe i jedną w kategorii Best in Show.
Vertiv prezentuje narzędzie do monitorowania infrastruktury brzegowej centrów danych
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-09-22 14:43 - dodaj komentarz
Vertiv, globalny dostawca krytycznej infrastruktury cyfrowej oraz rozwiązań zapewniających ciągłość jej pracy, wprowadził do oferty oprogramowanie Vertiv Environet Alert zapewniające monitorowanie i zarządzanie infrastrukturą małych centrów danych oraz biur przetwarzających dane na brzegu sieci, o funkcjonalności spotykanej dotychczas tylko w narzędziach przeznaczonych dla dużych korporacji. Pakiet Vertiv Environet Alert jest przystępny cenowo i łatwy w użyciu, dzięki
Duże e-sklepy umieją w zwroty, małe ciągle w tyle
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-09-22 14:41 - dodaj komentarz
Niemal w połowie badanych e-sklepów zwracane jest od 0 do 3 proc. zamówień. Mniej zwrotów mają duże sklepy, mniejsze - więcej. W dodatku, co trzeci mały sklep w ogóle nie mierzy skali tego zjawiska. Ile zwracane towary kosztują sprzedawców? I czy można je rozpatrywać jedynie w kategorii strat? Eksperci z merce.com zbadali stan zwrotów w polskim e-commerce i opisują go w nowym raporcie.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: