GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Agregator News'ów - Dziennik Internautów

dodał: TK - 2010-09-03 14:03 - dodaj komentarz
Rząd szuka pieniędzy i dlatego w obszarze jego zainteresowań mogą się znaleźć różnego rodzaju ulgi. Na likwidacji ulgi internetowej budżet zyskałby 381,5 mln zł - podaje serwis Money.pl. W tej chwili takie posunięcie nie jest planowane, ale zdaniem ekspertów warto się nad nim zastanowić.
dodał: TK - 2010-08-24 10:29 - dodaj komentarz
Od 24 sierpnia w ofercie iPlusa znajdzie się iPad WiFi + 3G 16 GB. Dotychczas w Polsce nieoficjalnie dostępna była wersja podstawowa iPada. Plus jako pierwszy operator zdecydował się wprowadzić tablet firmy Apple wraz ze swoim mobilnym internetem.
dodał: TK - 2010-08-24 10:29 - dodaj komentarz
Nowoczesne smartfony często legitymują się już parametrami znacznie lepszymi niż komputery sprzed dekady. Wciąż wydajność jest jednak poważnym ograniczeniem, które wkrótce może być przełamane dzięki nieustannej pracy naukowców.
dodał: TK - 2010-08-24 10:28 - dodaj komentarz
Producenci e-czytników, dystrybutorzy e-książek i wydawcy szykują się do jesiennej ofensywy. Jednak bez pomocy operatorów komórkowych i Empiku nie rozkręcą rynku.
dodał: TK - 2010-08-17 09:24 - dodaj komentarz
Obecnie zakupy w mobilnym sklepie Google nie należą do najwygodniejszych. Konieczność posiadania konta Google Checkout zniechęca wielu potencjalnych klientów. Na szczęście na horyzoncie pojawia się już znacznie wygodniejsze rozwiązanie.
dodał: TK - 2010-08-17 09:24 - dodaj komentarz
Jedni ją lubią, inni nienawidzą. Z jej wykorzystaniem wielu zaczynało swoją przygodę z internetem. Mowa oczywiście o przeglądarce Internet Explorer, która zbliża się do wieku dorosłości.
dodał: TK - 2010-08-03 18:47 - dodaj komentarz
Od 2 sierpnia UPC Polska wprowadza nową ofertę internetową o lepszych parametrach usług i obniżonych cenach. Telewizja, internet, telefon w UPC objęte są nowymi, promocjami pakietowymi, dzięki którym klienci zapłacą jeszcze mniej.
dodał: TK - 2010-08-03 18:47 - dodaj komentarz
Od lat iPhone jest ulubieńcem mediów, ale w ostatnim kwartale Android sprzedawał się lepiej - wynika z danych firmy Nielsen. Nagła ekspansja tego systemu jest bardzo wyraźna na tle spadków, które notują smartfony RIM, urządzenia z Windows Mobile i sam iPhone.
dodał: TK - 2010-07-16 13:26 - dodaj komentarz
Integrację kanałów komunikacji internetowej w relacjach petentów z polskimi urzędnikami ma zapewnić w 2011 roku platforma Open Connect. Prace nad nią prowadzi spółka iFusion, należąca do Grupy One-2-One. Oprogramowanie ma nie tylko umożliwić wideo rozmowy czy wymianę dokumentów online, ale również wyrażenie opinii na temat pracy obsługującej nas przez internet instytucji.
dodał: TK - 2010-07-16 13:25 - dodaj komentarz
Ericsson zaprezentował w Szanghaju kompletne rozwiązanie TD-LTE przy użyciu urządzenia posiadającego chipset ST-Ericsson. System obsługiwał super-szybkie aplikacje mobilnych usług szerokopasmowych, takie jak wideo na żądanie (VOD) oraz strumieniowe transmisje wideo na żywo przeprowadzone za pomocą kamery.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: