GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Cyfrowy Polsat z promocyjną ofertą Pakietu Ekstra z kanałami w DVB-T

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2012-10-08 15:44 - czytano: 9034 razy - dodaj komentarz
Cyfrowy Polsat z promocyjną ofertą Pakietu Ekstra z kanałami w DVB-TCyfrowy Polsat w związku ze zbliżającym się startem wyłączeń telewizji analogowej oraz rozpoczynającym się sezonem sprzedażowym wprowadza ofertę promocyjną swojej najmłodszej usługi zapewniającej dostęp do pakietu dodatkowych kanałów w ramach naziemnej telewizji cyfrowej. Z 19,90 zł do 14,90 zł obniżona zostaje miesięczna opłata abonamentowa dla nowych klientów. Dla obecnych abonentów Cyfrowego Polsatu cena Pakietu Ekstra z kanałami DVB-T w wysokości 9,90 zł miesięcznie nie ulega zmianie
REKLAMA
Innowacyjny produkt Cyfrowego Polsatu, działający w technologii naziemnej telewizji cyfrowej      DVB-T, kierowany jest zarówno do użytkowników tradycyjnych odbiorników telewizyjnych i komputerów, jak i urządzeń przenośnych - smartfonów, tabletów, laptopów. Pakiet Ekstra to 8 kodowanych kanałów telewizyjnych z różnych kategorii tematycznych (Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Film, Polsat News, TVP Seriale, Kino Polska, Comedy Central, Nickelodeon) i 12 radiowych, które teraz nowi klienci Cyfrowego Polsatu mogą nabyć za jedyne 14,90 zł miesięcznie. Dekodery do naziemnej telewizji cyfrowej oferowane przez operatora - domowy T-HD 1000 za 1 zł i mobilny M-T 5000 za 99 zł - zapewniają także dostęp do bezpłatnych kanałów naziemnej telewizji cyfrowej. Dodatkowo, w zależności od czasu obowiązywania umowy (15 lub 29 miesięcy), klient otrzymuje odpowiednio 3 lub 6 miesięcy Pakietu Ekstra w prezencie.
 
Bez zmian pozostaje oferta dla usługi w opcji prepaid (przedpłaconej, bez umowy w formie pisemnej). Pakiet Ekstra z dekoderem T-HD 1000 nadal można nabyć za jedyne 149 zł, natomiast z dekoderem M-T 5000 - za 329 zł. W obu przypadkach klient otrzymuje na 6 miesięcy bezpłatny dostęp do Pakietu Ekstra, a dodatkowo za pośrednictwem zakupionego urządzenia odbiera ogólnodostępne kanały naziemnej telewizji cyfrowej.
 
Za pośrednictwem dekoderów T-HD 1000 i M-T 5000 Cyfrowego Polsatu kanały ogólnodostępne naziemnej telewizji cyfrowej można odbierać w całej Polsce, a w 31 miastach objętych zasięgiem oferty płatnej platformy także zestaw 20 dodatkowych kanałów tworzących Pakiet Ekstra.
Źródło: Cyfrowy Polsat
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: