GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Doładuj mobilnie telefon z kartą MasterCard i Maestro-100% extra

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2011-09-15 10:44 - czytano: 14001 razy - dodaj komentarz
Doładuj mobilnie telefon z kartą MasterCard i Maestro-100% extraSerwis uPaid to nowoczesne narzędzie do obsługi płatności mobilnych i internetowych. System uPaid działa w bezpiecznym środowisku zgodnym z wymogami organizacji płatniczej MasterCard oraz najwyższymi standardami bezpieczeństwa PCI. Strategicznym partnerem serwisu uPaid jest organizacja płatnicza MasterCard. Tylko teraz zasilając mobilnie telefon kartami MasterCard można zyskać 100% więcej na rozmowy.
REKLAMA
Promocja dotyczy dokonywania płatności za doładowanie telefonów na kartę (Pre-Paid) wszystkich taryf przez abonentów dowolnej sieci telefonii mobilnej (sieci Orange, PLUS, T-Mobile, PLAY, poprzez system płatności mobilnej uPaid obsługiwany przez uPaid Spółkę z o.o. , przy użyciu karty debetowej i kredytowej MasterCard lub karty debetowej Maestro wydanej na imię i nazwisko Uczestnika Promocji przez dowolny bank (Płatność uPaid).

Warunkiem skorzystania z Promocji jest dokonanie przez Uczestnika płatności za doładowanie telefonu na kartę ( Pre-Paid) w dowolnej sieci telefonii mobilnej (sieci Orange, PLUS, T-Mobile, PLAY) w Okresie Promocji poprzez Płatność uPaid przy użyciu karty debetowej lub kredytowej MasterCard® lub karty debetowej Maestro wydanej na imię i nazwisko Uczestnika Promocji przez dowolny bank o jednorazowej wartości 5 zł brutto, 10 zł brutto lub 25 złotych brutto.

Każdemu Uczestnikowi, który w Okresie Promocji dokona zakupu doładowania telefonu na kartę (Pre-Paid) dowolnej sieci telefonii mobilnej (sieci Orange, PLUS, T-Mobile, PLAY,), poprzez system płatności uPaid przy użyciu kart debetowej lub kredytowej MasterCard lub karty debetowej Maestro wydanej na imię i nazwisko Uczestnika Promocji przez dowolny bank, o jednorazowej wartości 5 zł brutto, 10 zł brutto lub 25 zł brutto, przyznana zostanie nagroda w postaci bonusu o wartości 100% opłaty za doładowanie telefonów na kartę (Pre-Paid) uiszczonej przez Uczestnika poprzez Płatność uPaid przy użyciu karty debetowej lub kredytowej MasterCard® lub karty debetowej Maestro

Każdemu Uczestnikowi Promocji przysługuje prawo do jednego Bonusa o wartości 5 zł, 10 zł brutto w zależności od wartości doładowania w jednym dniu w Okresie promocji i prawo do jednego Bonusa o wartości 25 zł w tygodniu kalendarzowym w Okresie Promocji.

Środki przyznane Uczestnikowi w ramach Bonusu, zostaną w chwili dokonania płatności za którą przyznany został Bonus automatycznie wykorzystywane na płatności za doładowanie telefonu na kartę (Pre-Paid) zwiększając wartość doładowania telefonu na kartę (Pre-Paid) za które przyznano Bonus odpowiednio o wartości 5 zł, 10 zł lub 25 zł brutto. Środki przyznane Uczestnikowi w ramach Bonusu będą rozliczane przez operatora telekomunikacyjnego według aktualnego cennika w taryfie operatora telekomunikacyjnego, którego abonentem jest Uczestnik, przy czym środki przyznane Uczestnikowi w ramach Bonusu mogą być wykorzystane na płatności za doładowanie telefonów na kartę ( Pre-Paid) wszystkich taryf dowolnej sieci telefonii mobilnej (sieci Orange, PLUS, T-Mobile, PLAY,).

Bonusy przyznawane będą Uczestnikom w Okresie dnia 30 września 2011 roku lub do wyczerpania puli nagród (całkowitej łącznej wartości Bonusów). Organizator przewidział Bonusy o łącznej wartości 15 000zł.

Serwis uPaid to nowoczesne narzędzie do obsługi płatności mobilnych i internetowych. Przy rejestracji do serwisu uPaid klient podłącza swoją kartę MasterCard. Dzięki uPaid klient będzie mógł dokonywać następujących płatności:
 •     Doładowanie telefonu - aktywne od lipca 2011
 •     Płatności internetowe
 •     Płatności za bilety miejskie i parkowanie
 •     Płatności za rachunki
 •     Płatności na inną kartę lub inny numer telefonu
Poszczególne typy płatności będą systematycznie uruchamiane w serwisie.
Źródło: uPaid
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: