GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Netia Spot - bezprzewodowy router Wi-Fi

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2011-06-07 16:30 - czytano: 14884 razy - dodaj komentarz
Netia Spot - bezprzewodowy router Wi-FiNetia Spot to kolejny etap rewolucji Netii. Przełomowość nowego rozwiązania polega m.in. na bezkonkurencyjnie łatwej obsłudze, znakomitym wyglądzie i bogatej funkcjonalności, pozwalającej m.in. na bezprzewodowe połączenie w sieć domowych urządzeń cyfrowych. Użytkownicy Netia Spota mogą się też stać częścią światowej społeczności Wi-Fi i uzyskać darmowy dostęp do kilku milionów hot spotów na świecie.
REKLAMA
Netia Spot router Wi-Fi
Netia
Netia Spot to następny krok w rebrainingu Netii, zapoczątkowanego kompletną zmianą identyfikacji korporacyjnej i wprowadzeniem rewolucyjnej oferty dostępu do internetu. Prostota, Pomysłowość, Pasja – wszystkie te wartości marki Netia znalazły odzwierciedlenie w Netia Spocie.

Jeden przycisk i wszystko… Wi-Fi
Netia Spot to znacznie więcej niż bezprzewodowy router. Został on zaprojektowany w najdrobniejszych szczegółach, tak by maksymalnie ułatwić i uprzyjemnić klientom korzystanie z internetu. Spot umożliwia też łatwe, bezprzewodowe współdzielenie plików oraz łączenie w sieć domowych urządzeń cyfrowych.

Dzięki Netia Spotowi uruchomienie internetu jest banalnie proste – wystarczy podłączyć urządzenie do prądu i gniazdka sieciowego, odczekać kilka chwil i korzystać z usług. Nie trzeba przechodzić żadnych procesów autoryzacji, czy wpisywać dodatkowych danych. Równie proste jest podłączenie urządzeń do sieci Wi-Fi.

Najnowocześniejsze rozwiązania, które zastosowano w Netia Spocie, zapewniają duży zasięg  Wi-Fi a także pozwalają na bezprzewodowy transfer danych z prędkością nawet 300 Mb/s. Oznacza to, że użytkownicy mogą np. przesyłać bezprzewodowo pomiędzy urządzeniami w domu sygnał telewizyjny w HD.

Netia Spot może służyć całej rodzinie nie tylko w domu, ale również  na działce czy podczas wyjazdów wakacyjnych. Rozwiązanie to jest bowiem przygotowane do obsługi mobilnego internetu. Wystarczy podłączyć do jednego z gniazd USB Netia Spota mobilny modem i już można się cieszyć z dostępu do internetu na wielu urządzeniach.

Netia opracowała również niezwykle prostą w użyciu instrukcję – na jednej kartce znalazły się wszystkie wytyczne dla podłączających urządzenie. Dla tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę lub dowiedzieć się więcej o dodatkowych funkcjach Spota, przygotowano film instruktażowy, dołączony na płycie oraz poszerzone informacje na stronie internetowej Netii.  

Tworząc Netia Spot zadbano o pełną informację w przypadku awarii. Jeżeli usługa dostępu do internetu przestanie działać, na ekranie komputera pojawi się odpowiedni i wyczerpujący komunikat, informujący o przyczynie, wraz ze wskazówkami jak usunąć awarię (np. wyjęta wtyczka itp.). Pozwoli to w wielu przypadkach szybko i łatwo przywrócić prawidłowe działanie Spota bez konieczności kontaktu z pomocą techniczną operatora.

Wyjątkowy design
Projektem Netia Spota zajęła się firma Design Partners, która od lat opracowuje design urządzeń czołowych producentów na świecie. Dzięki przeprowadzonym wcześniej badaniom oczekiwań klientów, Spot ma zaledwie jedną (niemigającą) diodę o łagodnej barwie (by jej światło nie przeszkadzało w domu), jeden przycisk i ergonomiczne ułożenie gniazd. Nie ma też widocznej kratki wentylacyjnej, dzięki czemu nie ma problemu osiadającego i trudnego do usunięcia kurzu. Przede wszystkim jednak nowoczesny i estetyczny wygląd urządzenia sprawia, że może być ono eksponowane i znakomicie wpasuje się we wnętrze każdego domu.

O niezwykłej staranności projektu świadczą detale, takie jak zdejmowana górna część urządzenia, umożliwiająca użytkownikowi umieszczenie Netia Spota w dowolnym położeniu na dowolnej płaszczyźnie, tak aby logo zawsze było we właściwej pozycji.

4 miliony darmowych Hotspotów
Wszyscy klienci używający Netia Spota będą mieli dostęp do międzynarodowej sieci WiFi Community FON. Pasmo internetowe, którego nie wykorzystuje w danej chwili użytkownik Netia Spota, stworzy hot spot dostępny dla członków sieci FON. W zamian za to klienci Netii, którzy mają Spota, będą mogli korzystać z 4 milionów darmowych hotspotów na całym świecie.

Netia Spot będzie bezpłatnie udostępniany wszystkim klientom, którzy zawrą z Netią umowę na warunkach promocji No Limits, obowiązującej od 9 czerwca.  Promocja No Limits to dostęp do internetu tak szybki jak pozwala dane łącze, w pakiecie z telefonem przez pierwsze miesiące w cenie 25 zł miesięcznie a następnie 49,90 zł miesięcznie.

Niezwykła kampania reklamowa
Wprowadzeniu tego unikalnego rozwiązania będzie towarzyszyła niecodzienna kampania reklamowa. Tym razem Instytutowi Netii towarzyszy dwójka niezwykłych „badaczy”. Udowadniają, że Netia Spot jest nie tylko urządzeniem niezwykle prostym, będącym sercem bezprzewodowego domu, ale również obiektem pożądania.
Źródło: Netia
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: