GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

EXATEL SA Perłą Polskiej Gospodarki 2010

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2010-11-22 16:18 - czytano: 5891 razy - komentowano: 2 razy
EXATEL SA Perłą Polskiej Gospodarki 2010EXATEL SA został uhonorowany prestiżowym tytułem – „Perłą Polskiej Gospodarki” w VIII edycji rankingu polskich przedsiębiorstw, organizowanego przez anglojęzyczny miesięcznik gospodarczy „Polish Market” oraz Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk. Wyróżnienie zostało przyznane w kategorii „Perły Duże”.
REKLAMA
Certyfikat, upoważniający Spółkę do stosowania tytułu „Perły Polskiej Gospodarki” odebrał wiceprezes zarządu EXATEL SA Waldemar Budzyński.
 
Wyniki rankingu zostały ogłoszone 19 listopada 2010 r. podczas uroczystej Gali Laureatów, która odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie. Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objął Wicepremier i Minister Gospodarki - Waldemar Pawlak oraz Prezes PAN - prof. Michał Kleiber.
 
Lista rankingowa przedsiębiorstw została przygotowywana przez niezależne grono ekonomistów z Instytutu Nauk Ekonomicznych PAN, na podstawie opracowanych przez nich kryteriów rynkowych. W tym celu powstał specjalny algorytm komputerowy, wskazujący przedsiębiorstwa, które w ciągu ostatnich trzech lat osiągnęły największy postęp w wykorzystaniu takich czynników produkcji, jak: kapitał, majątek trwały i praca. Klasyfikacja wg tych kryteriów pozwala zachować bezstronność oceny. Do udziału w tegorocznej edycji zgłosiło się 1200 firm, z czego wyróżnionych zostało 181.
 
EXATEL swoją nagrodę otrzymał za konsekwentną realizację polityki i strategii przedsiębiorstwa oraz pozycję lidera wśród najbardziej dynamicznych i najbardziej efektywnych przedsiębiorstw w Polsce.
Źródło: EXATEL
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
EXATEL umacnia swoja pozycje na rynku, długo nie było o nich słychać a w ostatnim czasie co chwila jakiś news albo na forum coś o nich piszą
2010-11-23 15:43
~Mobi
Sprawdziłem w Wikipedii i rok temu też dostali tą nagrodę, nieźle.
2010-11-23 14:14
~Karolina. T
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: