GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Internet Cyfrowego Polsatu dla każdego

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2010-10-11 20:44 - czytano: 31710 razy - komentowano: 2 razy
Internet Cyfrowego Polsatu dla każdegoOd dzisiaj Cyfrowy Polsat umożliwia zakup swojego Internetu na promocyjnych warunkach wszystkim osobom zainteresowanym usługą i mieszkającym w jej zasięgu, bez konieczności posiadania telewizji operatora. Podstawowy pakiet danych jest dostępny już za 1 zł miesięcznie. Zmianom w ofercie towarzyszy także atrakcyjna promocja podwojenia danych i zachęcające ceny modemów.
REKLAMA
Internet dla Każdego
Od dzisiaj Internet Cyfrowego Polsatu na promocyjnych warunkach jest dostępny dla wszystkich, którzy są zainteresowani korzystaniem z nowoczesnej technologii HSPA+ operatora i mieszkają w jej zasięgu. W ramach oferty "Internet dla Każdego", spółka proponuje 4 poziomy abonamentu, różniące się wielkością danych do wykorzystania w miesiącu.

Podstawowa opcja daje dostęp do 200 MB za 1 zł miesięcznej opłaty abonamentowej. Pozostałe warianty oferty to pakiety dodatkowe: 2 GB, 12 GB i 30 GB, za które należy uiścić opłatę w wysokości - 29, 49 i 69 zł miesięcznie. Aktywacja usługi kosztuje 49 zł, a umowę można zawrzeć na 15 lub 29 miesięcy. Niezależnie od posiadanego abonamentu klient może korzystać z najwyższej dostępnej w technologii HSPA+ prędkości Internetu - nawet 21 Mb/s przy pobieraniu informacji i 5,76 Mb/s przy ich wysyłaniu. Po wykorzystaniu puli danych w abonamencie użytkownik nadal może korzystać z pełnych parametrów Internetu - zarówno w dzień, jak i w nocy - na bardzo korzystnych warunkach, płacąc według atrakcyjnej stawki za każdy MB lub wykupując dodatkowe pakiety danych.

Drugie Tyle w prezencie
W ramach promocji "Drugie Tyle w prezencie", klienci wybierający ofertę z pakietami dodatkowymi będą mogli korzystać z podwojonego pakietu danych przez 3 lub 6 kolejnych miesięcy. Dzięki temu najniższy łączny pakiet danych wynosi teraz 4 GB, a najwyższy - aż 60 GB.

Modemy od 1 zł

W zależności od długości trwania umowy oraz dodatkowego pakietu danych, sprzęt można nabyć już za 1 zł. Decydując się na przykład na Pakiet 30 GB z umową na 29 miesięcy, klient może wybierać pomiędzy dwoma modemami w cenie 1 zł oraz zestawem modem Huawei E182E wraz z routerem Huawei D100 w cenie 2 zł.

Jeszcze bardziej atrakcyjny cennik modemów został przygotowany dla użytkowników korzystających z Multioferty adresowanej zarówno do nowych klientów, jak i obecnych abonentów platformy, którzy w dowolnym czasie trwania umowy mogą poszerzyć aktualnie posiadany pakiet telewizyjny o dostęp do jednej lub dwóch usług telekomunikacyjnych i korzystać z darmowych minut na rozmowy i bezpłatnego pakietu danych.

 Wszystkie modemy oferowane przez operatora obsługują maksymalne prędkości charakterystyczne dla technologii HSPA+. Już wkrótce do sprzedaży trafi także modem wzbogacony o funkcjonalność MIMO (Multiple Input Multiple Output), który pozwoli na korzystanie z prędkości pobierania danych do 28,8 Mb/s.

870 minut i 116 GB danych w prezencie
Cyfrowy Polsat jako jedyna platforma satelitarna proponuje swoim klientom pakiet trzech usług - Telewizję, Internet, Telefon w ramach jednej umowy, opłaty abonamentowej i faktury. W ramach każdego abonamentu telewizyjnego klient co miesiąc dostaje w prezencie pakiet 30 minut na połączenia do wszystkich sieci oraz od dzisiaj pakiet nawet 4 GB danych w ofercie Internet. Pakiety minut i danych są przyznawane przez cały okres trwania umowy, co łącznie daje 870 minut i 116 GB w prezencie. Każdy klient Cyfrowego Polsatu może zmienić swoją dotychczasową ofertę na Multiofertę i korzystać z darmowych pakietów minut i danych.
Źródło: Cyfrowy Polsat
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Wiedziałem że musi być gdzieś haczyk , bo wygląda to zbyt pięknie. No i jest niestety . Limit danych dzielony na dwa okresy . Np: 12GB to 3GB do wykorzystania w dzień i 9GB do wykorzystania nocą. Drugi minus to zasięg terytorialny-słabiutko. Mobilny jak na razie to on nie jest . Zostaję w Play 10GB za 45pln , ogólnopolska mobilność i z nadzieją czekam na zwiększenie szybkości .
2010-11-11 16:05
~drako
a czy jest możliwość przetestowania sobie usługi Cyfrowego Polsatu? Coś na zasadzie jak ma Tepsa. Że bierze się wybrane pakiety telewizyjne ( M, L) na próbę, i jak coś będzie nie tak to można zrezygnować.
2010-10-12 11:30
~Gość
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: