GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Darmowe programy dla komórek w Ściągnij.pl

Dodał: TK - opublikowano: 2008-06-23 20:07 - czytano: 19538 razy - dodaj komentarz
Darmowe programy dla komórek w Ściągnij.plŚciągnij.pl od dziś oferuje darmowe programy dla Linuksa, komórek i urządzeń przenośnych. W ten sposób z oferty serwisu Ściągnij.pl mogą korzystać również użytkownicy posiadający alternatywne systemy operacyjne i korzystający z aplikacji dla telefonów komórkowych.
REKLAMA
Uruchomiony na początku czerwca br. serwis Ściągnij.pl ma na celu codzienne dostarczanie nowych i legalnych aplikacji, które internauci mogą instalować na swoich komputerach i telefonach. Obecnie użytkownicy Ściągnij.pl mogą pobierać programy dla systemu Windows, Linux oraz urządzeń przenośnych.

Sekcja Linux skierowana jest do bardziej zaawansowanych użytkowników. Wśród programów znalazły się pełne dystrybucje, aplikacje internetowe, multimedia, programy dla firm, gry oraz wiele narzędzi systemowych.

- Wiemy jak wielki potencjał stanowi platforma Linux, która już teraz oferuje funkcje wystarczające dla typowych zastosowań biurowych czy domowych. Mamy nadzieję, że dzięki Ściągnij.pl wielu użytkowników rozpocznie swoją przygodę z Linuksem - mówi Robert Ścisłowski, szef projektu Ściągnij.pl

Sekcja Mobile, to prawdziwa gratka dla fanów urządzeń przenośnych. Znaleźć tu można programy i gry uruchamiane na zwykłych telefonach jak i urządzeniach z systemem Symbian, BlackBerry, Palm OS czy Windows Mobile. Ściągnij.pl oferuje wszystkie programy (demonstracyjne i bezpłatne) za darmo. Nie trzeba wysyłać żadnych wiadomości tekstowych, a przy rachunku za telefon nie pojawią się żadne dodatkowe opłaty.

- Dzięki sekcji Mobile chcemy pokazać naszym czytelnikom, że zamiast płatnych tapet, dzwonków i programów można pobierać to wszystko za darmo. Wersje demonstracyjne można szybko usunąć z telefonu albo zdecydować się na ich zakup po ich wcześniejszym przetestowaniu - dodaje Robert Ścisłowski.

Obecnie trwają prace nad sekcją z grami i programami dla platformy Mac OS, które powinny zakończyć się w ciągu kilku tygodni.
Źródło: gazeta.pl
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: