GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Porównanie ofert dostępu do internetu

Dodał: AK - opublikowano: 2008-03-12 15:48 - czytano: 27657 razy - tylko 1 komentarz
Porównanie ofert dostępu do internetuPorównanie usług DSL, telewizji kablowych, pakietowej transmisji danych, WiMAX-a oraz dostępu satelitarnego znaleźć można w najnowszym raporcie serwisu Webhosting.pl, poświęconym ofertom dostępu do internetu w Polsce (DI).
REKLAMA
Redakcja serwisu Webhosting.pl uważa, że rynek dostępu do internetu w Polsce przeżywa okres rozwoju, a oferty stają się coraz bardziej dopasowane do potrzeb konkretnych użytkowników.

Cenowa walka o klienta przeobraziła się dziś w konkurowanie na wartości dodane. Główni gracze koncentrują się na zaoferowaniu klientom dodatkowego oprogramowania lub funkcjonalnych usług.

Zwiększa się także zasięg terytorialny ofert pakietowej transmisji danych, a w rejonach o słabiej rozwiniętej infrastrukturze teleinformatycznej pojawią się nowoczesne usługi, takie jak WiMAX czy dostęp satelitarny.

Do gry o klienta wkraczają również z coraz lepszą ofertą telewizje kablowe, głównie dzięki możliwości łączenia kilku usług w pakiety Triple Play. Dzięki temu możliwe jest sprzedanie aż trzech usług naraz, co pozwala na obniżenie ceny każdej z nich.

Redakcja portalu Webhosting.pl przyznała przy tym dwa wyróżnienia "Wybór Redakcji Webhosting.pl". Pierwsze wędruje do GTS Energis za bardzo dobrą ofertę cenową i atrakcyjne warunki umów na czas nieokreślony. Drugie wyróżnienie zostało zaś przyznane Netii za wysoką jakość usług, bogatą ofertę dla abonentów TP SA oraz nieszablonowe promocje.

W przeglądzie wzięły udział usługi dostępu szerokopasmowego (TP, Dialog, Netia, Tele2, GTS Energis), telewizji kablowych (UPC, Multimedia, Vectra, Aster), dostępu mobilnego (Era, Idea, Orange), WiMAX (NASK, Netia, SferaNET) czy też oferty Internetu przez satelitę (SkyConnect).

Z pełną wersją raportu można zapoznać się na stronie Webhosting.pl.
Źródło: Dziennik Internautów (Krzysztof Gontarek)
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
może by tak bezpośredni link wrrrr
2008-12-11 15:56
~aaaaaaaaa
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: