GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Jedyna taka oferta z 4800 GB ekstra przez rok od T-Mobile na kartę

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2023-04-28 14:06 - czytano: 1431 razy - dodaj komentarz
Jedyna taka oferta z 4800 GB ekstra przez rok od T-Mobile na kartęW T‑Mobile działamy tak, by nasi nowi i obecni klienci mieli najlepsze oferty i nie musieli się w niczym ograniczać – zwłaszcza korzystając ze smartfona. Dlatego chętnie dajemy im to, co lubią najbardziej, czyli ekstra gigabajty przez cały rok! Przygotowaliśmy więc nową odsłonę oferty na kartę z gigapaczką danych, jakiej nie ma nikt inny! Od 28 kwietnia nasi klienci mogą zyskać aż 4800 GB ekstra z szybkością T‑Mobile, jeśli wybiorą cykliczną ofertę „GO! L” za 45 zł, co 30 dni.
REKLAMA
Duże pakiety internetu w smartfonie w najwyższej prędkości i korzystnej cenie to znak rozpoznawczy T‑Mobile. To właśnie dzięki nim nasi klienci mogą robić to, co lubią najbardziej bez ograniczeń. A ponieważ chcemy dawać im jeszcze więcej powodów do zadowolenia, przygotowaliśmy dla nich naprawdę wyjątkową, jedyną taką na rynku ofertę, w której przez rok zyskać mogą aż 4800 GB ekstra!

Jak zdobyć tak pokaźną paczkę gigabajtów? W T-Mobile to bardzo proste! Wystarczy włączyć ofertę cykliczną „GO! L” w taryfie GO! za 45 zł co 30 dni, następnie w aplikacji „Mój T‑Mobile” aktywować promocję „Rok Internetu” i już zostaje dodana pierwsza paczka 400 GB z promocji. W momencie odnowienia oferty „GO! L” co 30 dni, klient otrzymuje kolejne 400 GB, dzięki czemu przez 12 miesięcy może się cieszyć solidnym zapasem gigabajtów. W ramach tej oferty użytkownik otrzymuje także nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, 30 GB i dodatkowe 30 GB po doładowaniu za 45 zł. Z taką paczką danych nie trzeba ograniczać się w działaniu!

Podwojone gigabajty
To nie koniec gigapaczek i świetnych ofert na kartę w T-Mobile! Dla tych, którzy wybiorą cykliczną ofertę GO! M za 35 zł, co 30 dni lub GO! M+UA za 40 zł, co 30 dni z pakietem 1500 minut do Ukrainy, w ramach promocji „Rok Internetu” zyskują już nie 1200 GB, ale 2400 GB ekstra przez 365 dni! Oczywiście w przypadku obu ofert użytkownicy otrzymują nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, paczkę 20 GB oraz 20 GB po doładowaniu odpowiednio za 35 zł lub 40 zł w dowolnym kanale, a także przy odnowieniu oferty, co miesiąc 200 GB w ramach promocji „Rok Internetu”.

Ofercie towarzyszy kampania w telewizji, internecie, social mediach, a także w outdoorze.

Samodzielnie zarejestruj nowy numer w aplikacji „Mój T‑Mobile”
Użytkownicy, którzy zdecydują się zakupić starter w T-Mobile i korzystać z nowej oferty, mogą prosto, szybko i samodzielnie zarejestrować kartę SIM, korzystając z aplikacji „Mój T‑Mobile”. Dzięki temu mogą oszczędzić czas i wykonać ten proces w wybranym przez siebie momencie. Magentowy operator jako jedyny na rynku daje swoim klientom taką możliwość.

W jaki sposób przebiega rejestracja karty SIM? To kilka prostych kroków.
 • Należy pobrać aplikację „Mój T‑Mobile” w sklepie Google Play lub App Store.
 • W aplikacji należy wybrać „Zarejestruj nową kartę SIM”.
 • Następnie trzeba podać numer telefonu, który chcemy zarejestrować, numer PUK oraz adres e-mail.
 • Następnie klient zostaje przekierowany do MojeID, aby potwierdzić swoją tożsamość. W tym celu wybiera swój bank i loguje się do niego – bank przedstawi dane, które będą przekazane do T‑Mobile: imię, nazwisko, PESEL. Dopiero po wyrażeniu zgody przez klienta, zostaną one przesłane i na ich podstawie kartę zostanie zarejestrowana.
 • Użytkownik może także wyrazić zgody marketingowe – dzięki temu otrzyma dodatkowe 5 zł, które będą dodane po wykonaniu doładowania.
 • I już! Karta SIM została zarejestrowana! Teraz, aby użytkownik mógł z niej w pełni korzystać, musi ją tylko aktywować.
Źródło: T-Mobile
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: