GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Samsung prezentuje Odyssey Universe – nową mapę gamingową

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2023-03-27 14:57 - czytano: 432 razy - dodaj komentarz
Samsung prezentuje Odyssey Universe – nową mapę gamingowąSamsung zaprezentował Odyssey Universe – nową, wyjątkową mapę przeznaczoną dla entuzjastów gry Fortnite. Za inspirację posłużyła projektantom seria monitorów Samsung Odyssey. Odyssey Universe to obszar, który został podzielony na sekcje inspirowane poszczególnymi modelami monitorów serii Odyssey. Cała mapa składa się z 5 różnych obszarów, spośród których każdy odpowiada wybranemu modelowi z rodziny Odyssey, charakteryzującej się doskonałymi parametrami.
REKLAMA
- Z przyjemnością przedstawiamy własną, zindywidualizowaną mapę gamingową Odyssey, która – mamy nadzieję – zapewni mnóstwo radości entuzjastom jednej z najpopularniejszych gier na świecie – powiedział Hoon Chung, Wiceprezes Wykonawczy Działu Monitorów Samsung Electronics. - Będziemy kontynuowali nasze prace nad wiodącymi w branży monitorami serii Odyssey, popularyzując je między innymi za pomocą nowych, ekscytujących doświadczeń i wydarzeń.

Jednym z dostępnych dla graczy poziomów jest Level Ark – nawiązujący do modelu Odyssey Ark, który oferuje całkowicie nową gamę doznań gamingowych dzięki 55-calowemu ekranowi. Gracze mogą dotrzeć aż do poziomów G9∙G8∙G7∙G6, które odpowiadają monitorom Odyssey Neo G9 oraz G8. Każdy z obszarów mapy pozwala graczom wziąć udział w konkretnych misjach, osiągać wyznaczone cele oraz zdobywać nagrody.

Premiera Odyssey Universe na platformie Twitch
Gracze, którzy wzięli udział w premierze Odyssey Universe mieli szansę zalogować się na oficjalnym kanale Twitch Samsung Odyssey, by śledzić swoich ulubionych streamerów:

Streamerzy zaprezentowali wszystkie ekscytujące funkcje mapy, poinstruowali widzów o tym, jak odkrywać ją samemu, a także jak skorzystać z wyjątkowych okazji przy zakupie monitorów z serii Odyssey.

Poznaj Odyssey Universe podczas polowania na padlinożerców
Koniec streamu nie będzie wcale oznaczał końca zabawy. Do 29 marca gracze będą mieli dodatkowy bodziec do tego, by odkrywać świat Odyssey Universe. Będą mogli oni uczestniczyć w „polowaniu na padlinożerców”, poszukując w każdym z obszarów mapy ukrytych tam odpowiedzi. Po ich znalezieniu należy przesłać je za pomocą strony internetowej Odyssey Universe by wziąć udział w specjalnym konkursie. Zwycięzcy otrzymają nagrody w postaci monitorów gamingowych Odyssey. Informacje o wygranych zostaną przedstawione na kanale Twitch Samsung Odyssey 30 marca o godzinie 19:00 (EST).
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: