GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Kup Galaxy S23 Ultra i odbierz projektor The Freestyle z rabatem

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2023-02-27 12:57 - czytano: 358 razy - dodaj komentarz
Kup Galaxy S23 Ultra i odbierz projektor The Freestyle z rabatemTylko teraz przy zakupie najnowszego smartfonu Galaxy S23 Ultra, można skorzystać z rabatu na przenośny projektor The Freestyle. Promocja obowiązuje do 5 marca b.r. w wybranych sieciach sprzedaży. Smartfon Galaxy S23 Ultra oferuje najbardziej zaawansowany system aparatów, dostosowany do niemal każdych warunków oświetleniowych i zaprojektowany tak, by oddawać szczegóły z niesamowitą precyzją.
REKLAMA
Nowe możliwości w zakresie fotografii nocnej (Nightography) zmieniają sposób, w jaki seria Galaxy S optymalizuje zdjęcia i filmy w zależności od warunków otoczenia. Dzięki temu zarówno nagrywanie koncertów, fotografowanie przyrody czy robienie grupowych zdjęć podczas imprezy, będzie niezwykle satysfakcjonujące. Niezależnie od kadru, obrazy i filmy zarejestrowane przy użyciu Galaxy S23 Ultra są niesamowicie wyraziste i szczegółowe.

Ponadto smartfon Galaxy S23 Ultra wyposażono w szybki autofokus i pierwszy aparat do selfie Galaxy Super HDR, który zapewnia skokową zmianę z 30 do 60 klatek na sekundę. W efekcie jakość zdjęć i filmów wykonanych przednim aparatem jest niezwykle wysoka.

Nieograniczona rozrywka w dowolnym miejscu
Dostępny w ramach promocji ze smartfonem, projektor The Freestyle, to mobilne i wszechstronne centrum rozrywki, które sprawdzi się w każdej sytuacji – podczas imprezy, seansu „pod chmurką” czy też wyjazdu kamperem. Urządzenie ważące zaledwie 800 gram, charakteryzuje się kompaktowym rozmiarem i minimalistyczną konstrukcją, dzięki czemu zabranie go w podróż będzie bardzo łatwe.

Co więcej, The Freestyle wyświetla obraz do 100 cali i to bez konieczności manualnej regulacji. Po włączeniu, projektor automatycznie ustawi ostrość obrazu, a ekran wypoziomuje się względem każdej powierzchni – ściany, sufitu czy karoserii kampera.

Ponadto, kiedy podczas wyjazdu czy imprezy, nagramy smartfonem Galaxy S23 Ultra Ultra materiały wideo, to będziemy mogli obejrzeć je wspólnie z przyjaciółmi na wielkoformatowym ekranie The Freestyle. Konfiguracja obu urządzeń jest niezwykle prosta. Dzięki funkcji Dotknij i Wyświetl można w szybki sposób przełączać się z telefonu i kontynuować oglądanie na dużym ekranie. Wystarczy jedynie zbliżyć smartfon do projektora, a sparowanie urządzeń nastąpi automatycznie.

The Freestyle to także szybki dostęp do ulubionych aplikacji i platform streamingowych z dowolnego miejsca na świecie. Po podłączeniu do Internetu użytkownicy znajdą w jednym miejscu platformy VOD, takie jak Netflix, HBO MAX czy Disney+.

Organizatorami promocji są sieci sklepów Media Expert, Euro RTV AGD, Media Markt, X-Kom i Samsung Brand Store. Promocja trwa do 5 marca 2023 roku lub do wyczerpania zapasów.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: