GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

T-Mobile sponsorem filmu dokumentalnego Superheroes

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2022-11-25 14:31 - czytano: 909 razy - dodaj komentarz
T-Mobile sponsorem filmu dokumentalnego SuperheroesKiedy 24 lutego Rosja zaatakowała Ukrainę, codzienność wielu osób zmieniła się w sposób nieodwracalny. Jednocześnie wojna wyzwoliła i pokazała ogromne pokłady empatii, zwłaszcza tysięcy wolontariuszy, którzy od samego początku tych wydarzeń pomagali potrzebującym. To właśnie o nich opowiada najnowszy dokument „Superheroes” w reżyserii Szymona Gonery, który będzie miał swoją premierę kinową 25 listopada. T-Mobile został sponsorem tej produkcji.
REKLAMA
Co ważne, złotówka z każdego zakupionego biletu zostanie przekazana na zbiórkę pomocową dla Ukrainy.

Ostatnie miesiące pokazały, jak trudno dziś jest planować przyszłość. Dlatego w T-Mobile, kiedy wybuchła wojna, bez wahania rozpoczęliśmy działania pomocowe: zapewniliśmy łączność i dostęp do informacji wszystkim którzy tego potrzebowali. W tym samym momencie tysiące chętnych zmobilizowały się, by wspierać naszych sąsiadów zza wschodniej granicy. Takie niezwykłe postaci można było znaleźć wszędzie: w naszych szeregach T-Mobile przeszło 400 pracowników zdecydowało się pomagać na granicy, w biurach w akcje wspierające zaangażowały się zaś tysiące osób. A to tylko przykład jednej organizacji – w całej Polsce liczba wolontariuszy rosła lawinowo i nie brakowało wśród niech niezwykłych osobowości, o nadzwyczajnej empatii i ogromnych pokładach otwartości. O takich właśnie bohaterach opowiada film dokumentalny „Superheroes”.

- „Superheroes” to dokument pokazujący wyjątkową solidarność w niezwykle trudnej sytuacji, w której znaleźli się nasi sąsiedzi. Dla nas to bardzo ważna postawa – w T-Mobile wychodzimy bowiem z założenia, że to jedność ma teraz znaczenie, większe niż kiedykolwiek dotąd. I zgodnie z tym podejściem planujemy nasze działania pomocowe. Przypominanie o tej solidarności i tym samym ponowne inspirowanie nas wszystkich do działania pozostaje kluczowe zwłaszcza teraz, gdy maraton pomocy trwa już od pewnego czasu i wielu osobom kończą się już pokłady energii. Dlatego dziękuję autorom za stworzenie tak ważnego dokumentu oraz współpracę przy tym projekcie. Fakt, że jesteśmy sponsorem tak potrzebnej i wyjątkowej inicjatywy, jest dla nas zaszczytem – powiedziała Małgorzata Rybak-Dowżyk, Dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej i CR w T-Mobile Polska.

- Zaprosiliśmy T-Mobile do tego projektu, ponieważ podczas przeglądania materiałów do filmu „Superheroes” zauważyliśmy, że mamy dużo ujęć z wolontariuszami T-Mobile z Ukrainy i z granicy polsko-ukraińskiej. Wielu pracowników firmy było zaangażowanych w wsparcie działań pomocowych, dlatego też postanowiliśmy włączyć firmę do współpracy. – tłumaczył Szymon Gonera, reżyser. – Ten film pokazuje, że na wielkie zło, jakim jest wojna, odpowiedzieliśmy poprzez ogrom dobra - bezinteresowną pomoc milionów Polaków; a historie wielu z nich naprawdę zasługiwały na to aby świat się o nich dowiedział. 

Pomoc nie kończy się dzisiaj
1 zł z każdego biletu sprzedanego w polskich kinach przeznaczona będzie na zbiórkę Fundacji SiePomaga na rzecz pomocy Ukrainie. Premiera filmu w 9 miesięcy od wybuchu wojny przypomina przy tym o konieczności przejścia z działań doraźnych do wsparcia długofalowego. W T-Mobile już kilka miesięcy temu rozpoczęliśmy współpracę z miastem Lublin, gdzie – prócz zapewnienia dostępu do informacji potrzebującym ukraińskim rodzinom, postawiliśmy sobie także długodystansowe cele. Jednym z nich jest zatrudnienie nauczycieli wspomagających naukę i adaptację dzieci w polskich szkołach, którzy od tego roku szkolnego wspierają ukraińskich uczniów. Premiera „Superheroes” to jednocześnie ważne przypomnienie dla nas wszystkich, że warto być bliżej ludzi i wspierać ich w trudnych momentach.

Film trafi do polskich kin w piątek, 25 listopada 2022 r. Zbiórka, na którą przeznaczone zostaną pieniądze ze sprzedanych biletów, znajduje się pod linkiem: https://www.siepomaga.pl/ukraina.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: