GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Rusza Akademia Sztuk Gamingowych

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2022-09-07 13:56 - czytano: 297 razy - dodaj komentarz
Rusza Akademia Sztuk GamingowychLenovo Polska wraz z marką Legion wystartowało z nową inicjatywą pod nazwą Akademia Sztuk Gamingowych. ASG to przestrzeń, w której osoby z pasją do gier i technologii będą mogły tworzyć coraz ambitniejsze dzieła sztuki cyfrowej, stawiać czoło kreatywnym wyzwaniom oraz brać udział w inspirujących projektach. Akademia Sztuk Gamingowych swoją aktywność rozpoczyna od konkursu, którego Partnerem jest Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie, a jego zwycięzcy otrzymają fantastyczne nagrody od Lenovo Polska.
REKLAMA
Konkurs w ramach Akademii Sztuk Gamingowych polega na stworzeniu projektu naklejki na laptopa uwielbianej przez graczy na całym świecie marki Lenovo Legion. Wszystkie prace podlegać będą ocenie znakomitego jury w składzie: prof. Piotr Garlicki (grafik, ASP), dr Aleksandra Kot (graficzka, ASP), autorka książek dla dzieci Gosia Herba, rysownik komiksów, ilustrator i grafik Tomasz Kleszcz, projektant mody i artysta Nowych Mediów Mateusz Suda, rysownik, ilustrator i twórca murali Maciej Polak oraz brand marketing expert w Lenovo Polska Ewelina Woldan.

– Akademia Sztuk Gamingowych jest miejscem, w którym chcemy uwolnić pokłady kreatywności za pomocą technologii i pozwolić artystom współtworzyć razem z nią nowe dzieła sztuki. Pierwszy projekt, którego partnerem jest Akademia Sztuk Pięknych, zakłada zaprojektowanie unikatowej naklejki na laptopa gamingowej serii Lenovo. Ważną wskazówką przy tworzeniu prac konkursowych będzie hasło przewodnie marki Lenovo Legion: Stylowy na zewnątrz, drapieżny wewnątrz, które jednocześnie może być brane pod uwagę przy ocenie projektów – mówi Ewelina Woldan, Brand Marketing Expert w Lenovo Polska.

W składzie konkursowego jury znaleźli się przedstawiciele Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, którzy swoją wiedzą, doświadczeniem oraz wyjątkowym poczuciem estetyki ocenią nadesłane prace.

– W teorii, przy tworzeniu prostego projektu naklejki, należy wziąć pod uwagę szereg aspektów, składających się na świat widziany oczami użytkownika w połączeniu z urządzeniem, którego ma być ozdobą i wartością dodaną. Wydawać by się mogło, że to proste zadanie, jednak przekazanie wielu elementów w jednym niewielkim obrazku może stanowić duże wyzwanie – ocenia Profesor Piotr Garlicki, Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie.

Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z zasadami uczestnictwa i Regulaminem Konkursu dostępnymi pod adresem: www.akademiasztukgamingowych.pl oraz najpóźniej 22 września dokonać rejestracji. W konkursie wyłonionych zostanie dwóch zwycięzców: jeden dzięki jury, drugi będzie wybrany przez publiczność w głosowaniu na stronie głównej Konkursu.

Nagrodami są Laptop Lenovo Legion 5 Pro o wartości 7400 złotych oraz tablet Lenovo Tab P12 Pro o wartości 3900 zł.
Źródło: Lenovo
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: