GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aplikacja mPay ułatwi parkowanie w Olsztynie

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2022-06-14 15:46 - czytano: 973 razy - tylko 1 komentarz
Aplikacja mPay ułatwi parkowanie w OlsztynieMieszkańcy Olsztyna i podróżujący mogą przez aplikację mPay regulować należność za postój auta w strefie parkowania miejskiego. To kolejne udogodnienie wprowadzone przez mPay dla Olsztynian. Wcześniej wprowadzono możliwość kupowania biletów komunikacji miejskiej. Opłacenie parkowania przez smartfon to ogromna wygoda. Nie trzeba szukać parkomatu i nosić ze sobą portfela, ale co najważniejsze postój można przedłużyć lub zakończyć w wybranym momencie.
REKLAMA
Dzięki temu nie ryzykujemy zapłacenia mandatu i przepłacenia, gdy źle określimy czas parkowania. Dodatkowo korzystający z aplikacji mPay mogą również liczyć na ułatwienie w postaci specjalnej mapy, która wskazuje kierowcy, w jakiej strefie płatnego parkowania aktualnie się znajduje i jaki cennik tu obowiązuje.

Trzeba pamiętać, że gdy parkujemy z aplikacją mPay, trzeba umieścić w samochodzie w prawym dolnym rogu przedniej szyby naklejkę poświadczającą opłacanie parkowania. Naklejkę warto pobrać w Urzędzie Miasta. Inną opcją jest umieszczenie w samochodzie specjalnej kartki, która jest dostępna na stronie www.mpay.pl.

Mając w telefonie aplikację mPay, Olsztynianie kupią „od ręki” również bilety komunikacji publicznej w takiej samej cenie, jak w kiosku czy kasie biletowej. Aplikacja umożliwia również opłacanie przejazdu autostradami.

Aplikacja mPay jest wielofunkcyjnym narzędziem do płatności mobilnych i jednocześnie centrum zarządzania finansami osobistymi. Jej użytkownicy mogą robić szybkie przelewy, brać pożyczkę na dowolny cel, doładowywać telefon bądź gry, opłacić dostęp do usług streamingowych, nadać przesyłkę, zakupić ubezpieczenie, wcześniej wykorzystując przeglądarkę ofert firm ubezpieczeniowych czy wykupić bilet wstępu m.in. do wybranych miejsc rozrywki, ogrodów zoologicznych czy Parków Narodowych.
Źródło: mPay
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Fajnie że wchodzi bo to dobra apka jest ;D
2022-06-16 22:38
~sylvk
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: