GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Zielony Tydzień z Orange

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2022-05-27 14:47 - czytano: 459 razy - dodaj komentarz
Zielony Tydzień z OrangeZbliża się Światowy Dzień Środowiska, który przypomina o kondycji naszej planety i potrzebie dbania o środowisko. Z tej okazji zorganizowano Zielony Tydzień, w którym Orange szczególnie zachęca Nas do skorzystania z promocji i atrakcji. Kolejny raz przygotowano dla nas konkurs, dzięki któremu używane telefony dostaną szansę na drugie życie, a My nagrody. Czekają: elektryczna hulajnoga, rower turystyczny i smartwatche. Teraz nasza kolej – przeszukajcie szuflady, wyjmijcie zbędne smartfony i wpadnijcie do jednego z 23
REKLAMA
salonów Orange, w których możemy sprzedać urządzenia lub oddać je do recyklingu.

Należy wypełnić też kupon z zadaniem konkursowym, w którym trzeba będzie opisać, „jak wspólnie z Orange możemy dbać o planetę.”

Nie warto trzymać w szufladzie sprawnych telefonów, bo tracą na wartości, a zepsute tym bardziej powinny trafić do utylizacji. Zróbcie mały gest dla planety! Im dłuższe życie smartfonów, tym mniejsze zużycie zasobów naszej planety i emisje gazów cieplarnianych z produkcji nowych. Szczegóły konkursu pojawią się wkrótce na stronie razemdlaplanety.pl

Tańsze, odnowione smartfony
Z okazji Zielonego Tygodnia przygotowano także rabat na wybrane modele odnowionych telefonów, które są tańsze nawet do 20 %. Ofertę odnowionych telefonów znajdziecie na stronie, w salonach Orange, a także w aplikacji Orange Flex.

Jeśli jesteście już przy Orange Flex, to w ramach akcji #ReOkazjaMiesiąca w Sklepie Flex w każdym miesiącu operator prezentuje odnowione urządzenie w obniżonej cenie. Wystarczy pobrać kod rabatowy z Klubu Flex i dodać go w koszyku w aplikacji w momencie zakupu.

Większość odnowionych telefonów oferowanych przez Orange, podobnie jak nowe modele, są przygotowane na wyłączenie 3G i wspierają VoLTE.

Darmowy Paczkomat InPost
Kupując nowy telefon warto wybrać opcję dostawy do Paczkomatu InPost. Z okazji Zielonego Tygodnia jest darmowa, jeśli zawrzemy e-umowę i skorzystamy z e-płatności. Promocja dotyczy wszystkich kanałów sprzedaży, w których dostępny jest Paczkomat InPost. Taka dostawa ma o 75% mniejszy ślad węglowy niż pod drzwi domu. Warto zrobić kolejny, mały gest dla planety.
Źródło: Orange
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: