GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

MIX BOX od T-Mobile inspirowany filmem Marvel Studios (wideo)

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2022-04-20 13:28 - czytano: 393 razy - dodaj komentarz
MIX BOX od T-Mobile inspirowany filmem Marvel Studios (wideo)Urodziny, Dzień Dziecka, a może dobre wyniki w nauce? Powodów, by obdarować najmłodszych członków rodziny, nigdy nie brakuje. A jeśli to już czas na pierwszy smartfon, to jeden z trzech zestawów MIX BOX w T‑Mobile, może okazać się idealnym prezentem. Zwłaszcza że w najnowszych zestawach dzieci znajdą LEGO® Marvel z postaciami z filmu Marvel Studios „Doktor Strange w multiwersum obłędu”, który pojawi się na ekranach kin już 6 maja.
REKLAMA
Dostępne od dziś nowe zestawy MIX BOX od T‑Mobile z pewnością przypadną do gustu wszystkim młodym fanom uniwersum Marvela oraz ich rodzicom. Dlaczego? Ponieważ oprócz nowoczesnych smartfonów, dzięki którym pozostaną w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi, znajdą w nich prezent, który pozwoli im przenieść się do świata magii i dobrej zabawy – LEGO Marvel Starcie z Gargantosem. Z każdym z tych zestawów oczekiwanie na film Marvel Studios „Doktor Strange w multiwersum obłędu”, którego premiera kinowa odbędzie się 6 maja, z pewnością będzie przyjemniejsze.

Ofertę MIX BOX promować będzie spot reklamowy, w którym poznamy historię chłopca zafascynowanego zwiastunem nowej produkcji Marvel Studios. Chłopiec po powrocie do domu próbuje wcielić się w rolę tytułowego bohatera filmu - Doktora Strange’a, wykorzystując do tego znalezione w domu rekwizyty. W trakcie zabawy, dziecko udaje, że posiada mistyczne moce i potrafi otwierać portale prowadzące w głąb multiwersum. Tata, który widzi zabawę syna podsuwa mu ukradkiem prezent. Chłopiec otwiera oczy i z zaskoczeniem znajduje na stole MIX BOX od T‑Mobile z motywem z filmu „Doktor Strange w multiwersum obłędu”. Bo teraz magia ma znaczenie.


Trzy obłędne zestawy MIX BOX
Najnowsza oferta od T‑Mobile to trzy nowe odsłony MIX BOX-ów. Pierwsza z nich składa się z nowoczesnego smartfonu Samsung Galaxy A13, charakteryzującego się aż 4 tylnymi obiektywami, dzięki którym robienie zdjęć czy nagrywanie materiałów wideo będzie przyjemnością oraz LEGO® Marvel Starcie z Gargantosem. Wszystko to można otrzymać już za 1 zł w ofercie MIX 60, z nielimitowanymi usługami telekomunikacyjnymi oraz pakietem 40 GB, a także usługą Supernet Video w opcji HD.

W tej samej taryfie MIX 60 znajdziemy również drugi zestaw za 1 zł składający się z telefonu Xiaomi Redmi 10C, z podwójnym aparatem fotograficznym oraz baterią 5000 mAh, słuchawek Xiaomi Redmi Buds 3 Lite oraz LEGO® Marvel z wymienionej wyżej serii.

Z kolei trzeci zestaw tworzą: smartfon Realme C31 z trzema kamerami i nowoczesnym designem, który trafił do sprzedaży w pierwszym kwartale br. oraz LEGO Marvel. Zestaw ten dostępny jest w taryfie MIX 50 z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami, paczką 30 GB i usługą Supernet Video w jakości DVD.

Najnowszej ofercie MIX BOX-ów towarzyszy promująca ją kampania, która rusza 20 kwietnia br. Będzie ona prowadzona w telewizji, internecie, mediach społecznościowych, w strefie MIX BOX w sklepach, a także w kinach. Koncepcję kampanii przygotował Departament Zarządzania Marką T‑Mobile wraz z agencją DDB. Działaniami reklamowymi w internecie zajął się VMLY&R. Z kolei za planowanie i zakup mediów jest odpowiedzialny dom mediowy Mindshare. Materiały BTL opracowała agencja Digitas Poland (ARC – Grupa Publicis).

O filmie „Doktor Strange w multiwersum obłędu”
W najnowszym filmie Marvel Studios „Doktor Strange w multiwersum obłędu” MCU otwiera multiwersum, przesuwając jego granice w nieodkryte dotąd rejony. Doktor Strange, z pomocą dawnych i nowych sojuszników, przemierza niesamowite i pełne niebezpieczeństw alternatywne światy multiwersum, by stawić czoła nowemu tajemniczemu przeciwnikowi.

W filmie występują: Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen, Chiwetel Ejiofor, Benedict Wong, Xochitl Gomez, z Michaelem Stühlbargiem oraz Rachel McAdams. Reżyserem filmu jest Sam Raimi, a producentem Kevin Feige. Funkcję producentów wykonawczych pełnią Louis D'Esposito, Victoria Alonso, Eric Hauserman Carroll, Scott Derrickson i Jamie Christopher. Autorem scenariusza jest Michael Waldron.

„Doktor Strange w multiwersum obłędu” wchodzi na ekrany kin 6 maja 2022 roku.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: