GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

[CES 2022] Urządzenia kuchenne LG z usługą ThinQ

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2021-12-29 14:26 - czytano: 280 razy - dodaj komentarz
[CES 2022] Urządzenia kuchenne LG z usługą ThinQFirma LG Electronics (LG) wprowadza nowe urządzenia kuchenne: kuchnię z dwoma piekarnikami LG InstaView Double Oven Range i mikrofalówkę Over-the-Range Microwave Oven, dzięki którym codzienne przyrządzanie posiłków stanie się jeszcze bardziej komfortowe. Urządzenia klasy premium wyposażone w opracowane przez LG kluczowe technologie ułatwiające gotowanie jako pierwsze zapewniają łatwą integrację z nową usługą LG ThinQ Recipe. Kuchnia z podwójnym piekarnikiem została wyposażona w rozwiązanie LG InstaView,
REKLAMA
które poprzez dwukrotne stuknięcie w szybę pozwala użytkownikom zajrzeć do wnętrza urządzenia, oświetlając je, bez otwierania drzwiczek i wypuszczania gorącego powietrza. Oba produkty, będące kompletnym rozwiązaniem kuchennym do współczesnych domów, zadebiutują w przyszłym tygodniu na targach CES 2022.

Nowa linia piekarników LG wykorzystuje technologię ProBake® Convection, która umożliwia szybkie i dokładne pieczenie bez konieczności wstępnego nagrzewania, zapewniającą doskonałe rezultaty za każdym razem. Dzięki precyzyjnej kontroli temperatury i przepływu powietrza ProBake skraca czas pieczenia, jest także kluczowym elementem trybów Air Fry i Air Sous Vide. Air Fry pozwala przyrządzać chrupiące dania przy użyciu znacznie mniejszej ilości tłuszczu niż w przypadku smażenia na głębokim oleju, natomiast w trybie Air Sous Vide przygotujemy potrawy delikatne i soczyste. Z kolei technologia LG UltraHeat Power Burner pozwoli znacząco skrócić czas oczekiwania na posiłek.

Druga połowa tego wyjątkowego kuchennego duetu, czyli mikrofalówka LG Over-the-Range, wykorzystuje opatentowaną technologię gotowania na parze pozwalającą przyrządzać bardziej soczyste, zdrowsze i smaczniejsze potrawy. Wysuwany otwór wentylacyjny ExtendaVent w tej wysokiej klasy kuchence mikrofalowej skutecznie pochłania dym oraz zapachy gotowania. Wnętrze EasyClean sprawia, że kuchenka jest łatwa do utrzymania w czystości. Specjalna powłoka zapobiega przywieraniu potraw i tłuszczu oraz umożliwia łatwe czyszczenie przy użyciu jedynie wilgotnej ściereczki. Drzwiczki ze stali szlachetnej i hartowanego szkła LG WideView są doskonałym przykładem minimalistycznego wzornictwa firmy LG.

Nowa usługa LG ThinQ Recipe zwiększa komfort użytkowania, oferując w jednym miejscu wszystkie usługi i treści związane z inteligentną kuchnią firmy LG oraz jej partnerów. Dostępna za pośrednictwem aplikacji ThinQ gwarantuje łatwe wyszukiwanie, planowanie, kupowanie i gotowanie na podstawie setek prostych do wykonania przepisów. Można w niej znaleźć receptury na dania od utalentowanych twórców i z serii LG Originals, z których te ostatnie zostały przygotowane przez szefów kuchni LG, pokazujących, jak najlepiej wykorzystać funkcje urządzeń LG. Dzięki współpracy z SideChef, ThinQ Recipe oferuje również ponad 10,000 przepisów do kupienia w aplikacji za pomocą jednego kliknięcia. Pozwala to także zamienić pojedynczy przepis lub tygodniowy plan posiłków w zakupy spożywcze, które można zamówić bezpośrednio z aplikacji za pośrednictwem Walmart lub Amazon Fresh.

We współpracy z bostońskim start-upem Foodspace Technology pracującym nad sztuczną inteligencją, ThinQ Recipe oferuje również oszczędzającą czas funkcję LG Scan to Cook, która pozwala skanować i wysyłać wskazówki dotyczące przyrządzania wybranych dań mrożonych.

Z poziomu intuicyjnej aplikacji LG ThinQ można również uzyskać dostęp do Proactive Customer Care – opartego na sztucznej inteligencji rozwiązania LG w zakresie obsługi klienta. Korzystając ze sztucznej inteligencji i technologii Deep Learning do analizy danych dotyczących wydajności produktu, Proactive Customer Care może wysyłać użytkownikom pomocne alerty i wskazówki dotyczące konserwacji, aby ich piekarniki LG działały optymalnie przez długie lata.

Linia LG InstaView 2022 z usługą ThinQ Recipe prezentowana będzie na wirtualnym stoisku LG podczas targów CES 2022, które rozpoczynają się 5 stycznia.
Źródło: LG
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: