GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Sony Ericsson W980

Dodał: AK - opublikowano: 2008-02-20 11:42 - czytano: 24426 razy - tylko 1 komentarz
Sony Ericsson W980Sony Ericsson przedstawia model W980 - telefon Walkman, który obiecuje wydobyć to, co najlepsze z Twojej muzyki. Jego unikalna technologia wzmacniania dźwięku, w połączeniu ze wzornictwem typu „Walkman® on Top”, sprawia, że telefon W980 ugruntował pozycję Sony Ericsson jako niekwestionowanego lidera na rynku muzycznych telefonów.
REKLAMA
Sony Ericsson W980
Sony Ericsson
Sony Ericsson W980
Sony Ericsson
Sony Ericsson W980
Sony Ericsson
Sony Ericsson W980
Sony Ericsson
Telefon W980 Walkman® stworzony z myślą o muzyce
 • Czyste doznanie dźwiękowe -najwyższa jakość dźwięku pozwala Ci cieszyć się Twoją muzyką w takiej formie, w jakiej została stworzona
 • Wzornictwo: Walkman® on Top - intuicyjny dostęp i kontrola muzyki
 • Rozwiązania do przechowywania danych - pamięć wewnętrzna o pojemności 8GB pozwoli Ci przechować do 8000 utworów
Wierność oryginalnemu nagraniu
Telefon W980 Walkman® został zaprojektowany, abyś mógł słuchać muzyki w doskonałej jakości. Technologia „clear stereo” sprawia, że muzyka słyszana jest tak, jak oryginalne nagranie. Funkcja „clear bass” dostarcza dźwięk bez zakłóceń nawet przy wyższych jego natężeniach. Funkcje telefonu współpracują z najwyższej jakości słuchawkami, zestawem słuchawkowym stereo HPM-77, aby dostarczać niewiarygodnie czystego doznania dźwiękowego oraz muzyki.

Podziel się muzyką z przyjaciółmi
Telefon W980 Walkman® posiada wbudowany nadajnik FM, który pozwala na przesyłanie wszelkich utworów znajdujących się na Twoim telefonie do innych urządzeń, za pośrednictwem wbudowanego odbiornika radiowego FM. Stwarza to możliwość dzielenia się muzyką ze wszystkimi wokół, czy to poprzez sprzęt hi-fi przyjaciela, czy to przez Twój zestaw stereo w samochodzie.

Muzyka doskonałej jakości wprost zachęca do dzielenia się nią poprzez telefon W980. Odłącz swoje słuchawki, usiądź wygodnie i pozwól, aby muzyka płynąca z wbudowanych głośników stereo sprawiła przyjemność wszystkim. Wybierz utwór z pokaźnej biblioteki muzycznej - telefon W980 pozwoli Ci przechowywać do 8000 utworów - albo nastaw swoją ulubioną stację radiową i słuchaj jej głośno. Nie ma potrzeby podłączania odbiornika FM, ponieważ telefon W980 jest już w niego fabrycznie wyposażony.

Buduj swoją kolekcję każdego dnia
Przy aktualnej ewolucji areny PlayNow, popularna usługa Sony Ericsson over-the-air (OTA) oraz usługa pobierania danych z sieci, które to usługi zostaną przedstawione w maju tego roku, sprawią, że będziesz miał dostęp do 5 milionów ścieżek muzycznych, aby w pełni rozbudować swoją kolekcję muzyczną. Funkcja TrackID, którą posiada model W980, pozwalająca na ustalenie nazwy utworu, której nie możesz sobie przypomnieć, zostanie w pełni zintegrowana z areną PlayNow. Wszystko to sprawia, że model W980 to prawdziwe wrota do świata wspaniałej muzyki, ponieważ będziesz mógł pobierać utwory błyskawicznie, gdy tylko zostaną one zidentyfikowane.

Dostosuj dźwięk do swoich potrzeb
Możesz „dopasować na miarę” odtwarzacz W980 Walkman®, dostosowując jego parametry do konkretnej muzyki, której słuchasz. Ten najnowszy telefon Walkman® zapewnia do wyboru osiem ustawień equalizer'a, z których każde zawiera jasno określony profil odpowiedni do danego muzycznego zakresu. A zatem, czy słuchasz jazz'u, pop'u czy heavy metal'u, zawsze będziesz mógł dobrać najlepsze brzmienie do wybranego utworu.

Kontrola Twojej muzyki pod ręką
Wzornictwo Walkman® on Top w telefonie W980 oferuje pełną funkcjonalność odtwarzacza Walkman®, bez konieczności otwierania telefonu. Odtwarzacz Walkman®, który normalnie dostępny jest wewnątrz Twojego rozkładanego telefonu w kształcie muszli, jest również dostępny na zewnętrznym panelu telefonu, a zatem nawigacja w obrębie Twojej muzycznej biblioteki będzie niezwykle prosta.

Równowaga i beat
Każdy entuzjasta muzyki wie, że wspaniałe muzyczne doznanie wymaga wspaniałej jakości głośników lub słuchawek. Telefon W980 Walkman posiada przenośny zestaw słuchawkowy HPM-77; słuchawki, które pozwolą Ci cieszyć się muzyką we wspaniałej wersji dźwięku stereo. Słuchawki HPM – 77 pozwolą także użytkownikom na realizowanie rozmów telefonicznych bez angażowania rąk, a ich eleganckie wzornictwo i styl noszenia ich wewnątrz ucha mają tę zaletę, że są one zarówno wygodne, jak i redukują dźwięki w tle praktycznie do minimum.

Specyfikacja modelu W980 dostępna jest tutaj.
Źródło: Sony Ericsson
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 5.00
telefon oczywiście posiada odbiornik FM, ale funkcja która jest opisana to "NADAJNIK FM"
2008-05-16 09:24
~cobi
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: